Kandidátní listina

Vážení Pražané,

pro volby do zastupitelstva hl. m. Prahy došlo k rozdělení našeho města na sedm volebních obvodů. V každém obvodu bude zvoleno 9 kandidátů, tj. v sedmi obvodech celkem 63 kandidátů, kteří usednou v zastupitelstvu hlavního města Prahy. Bohužel díky tomu všichni nemohou zvolit svého primátora – bude kandidovat pouze v jednom obvodu. Na této stránce najdete přehlednou informaci o tom, kde kdo kandiduje za TOP 09.

 

Volební obvody

 

kandidátní listina volebního obvodu I.

kandidátní listina volebního obvodu II.

kandidátní listina volebního obvodu III.

kandidátní listina volebního obvodu IV.

kandidátní listina volebního obvodu V.

kandidátní listina volebního obvodu VI.

kandidátní listina volebního obvodu VII.

 

 

volební obvod I.  lídr: Zdeněk Tůma

poř. jméno věk povolání člen
1. doc. Ing. Zdeněk Tůma CSc. 49 ekonom Praha 6 TOP 09
2. Petr Dodal 54 producent Praha 1 TOP 09
3. Ing.Milan Effenberk Růžička 35 podnikatel Praha 11 TOP 09
4. MUDr. Iveta Borská 46 lékařka Praha 6 TOP 09
5. Ing. Věra Šturmová 29 dopravní inženýrka Praha 6 TOP 09
6. Mgr. Roman Vaculka 40 manažer farmaceutické společnosti Praha 1 TOP 09
7. Michal Nýdrle 28 výkonný ředitel Praha 5 TOP 09
8. Daria Bartlová 38 chemik Praha 6 TOP 09
9. PhDr. Zdeněk Lochmann 55 archeolog Praha 2 TOP 09

 

volební obvod II. lídr: Eva Vorlíčková

poř. jméno věk povolání člen
1. Ing. Eva Vorlíčková 47 ekonomka Praha 5
TOP 09
2. Ing. Václav Novotný 51 ekonom Praha 13 TOP 09
3. Ing. Pavel Richter 43 jednatel společnosti Praha 5
TOP 09
4. Ing. Michal Štěpán 45 vedoucí výroby Praha 8
TOP 09
5. MUDr. Petr Čapek MBA 50 ředitel společnosti Praha 8
TOP 09
6. MUDr. Petr Štěpán 51 lékař - anesteziolog Praha 5
TOP 09
7. Ing. Jiří Vitha 61 finanční poradce Praha 5 TOP 09
8. Mgr. Diana Bubníková 41 terapeutka osob se zdrav. znevýhodněním Praha 5
TOP 09
9. Radka Fabiniová 48 asistentka Praha 5
TOP 09

 

volební obvod III. lídr: Albert Kubišta

poř. jméno věk povolání člen
1. Mgr. Albert Kubišta 34 historik Praha 2
TOP 09
2. JUDr. Helena Chudomelová 59 zástupkyně starosty Praha 12 TOP 09
3. Mgr. Ondřej Počarovský 39 speciální pedagog Praha 10 TOP 09
4. Ing. Karel Korba 42 daňový analytik Praha 9
TOP 09
5. JUDr. Jan Kotík 50 advokát Praha 4
TOP 09
6. Ing. Hana Jandová 54 zástupkyně starosty Praha 4
TOP 09
7. Ing. Radek Dlesk 38 finanční analytik Praha 13
TOP 09
8. Jan Petr 30 ekonom Praha 4
TOP 09
9. Bc. Eva Čerešňáková 24 PR manažerka Praha 5
TOP 09

 

volební obvod IV. lídr: Nataša Šturmová

poř. jméno věk povolání člen
1. Mgr. Nataša Šturmová 40
speciální pedagožka Praha 7
TOP 09
2. Ing. Jiří Nouza 47
ekonom Praha 13 TOP 09
3. Mgr. Lukáš Manhart 28
advokátní koncipient Praha 8
TOP 09
4. Mgr. Jana Ludwigová M.A. 44 jednatelka společnosti Praha 6
TOP 09
5. Ing. Michael Moravec 43
ekonom Praha 7
TOP 09
6. Mgr. Marek Polach 32
manažer v oboru biotechnologie Praha 14
TOP 09
7. Ing. Zdeněk Bartošek 69 zemědělský inženýr Praha 13
TOP 09
8. Bc. Markéta Adamová 25 konzultantka Praha 8
TOP 09
9. PhDr. Jaroslav Císař 55 šéfredaktor časopisu Praha 8
TOP 09

 

volební obvod V. lídr: Martin Dlouhý

poř. jméno věk povolání člen
1. Doc. Ing. Martin Dlouhý 40
vysokoškolský učitel Praha 3
TOP 09
2. Mgr. Petr Trombik 61
vědecký pracovník Praha 9
TOP 09
3. MUDr. Zuzana Bonhomme Hankeová MIB 50
lékařka Praha 3
TOP 09
4. Mgr. Ludmila Štvánová 57 středoškolská učitelka Praha 3
TOP 09
5. Aleš Svoboda 57
optometrista Praha 2
TOP 09
6. Doc.Mgr. Petr Kaňka 54
režisér, vysokoškolský pedagog Praha 2
TOP 09
7. Ing. Radim Šenk MBA, FCCA 36 manažer Praha 9
TOP 09
8. Ing. Pavel Pěkný 63 manažer Praha 2
TOP 09
9. Bc. Jana Cagašová 24 politolog Praha 2
TOP 09

 

volební obvod VI. lídr: Jiří Liška

poř. jméno věk povolání člen
1. Jiří Liška 57
umělěcko – řemeslný živnostník Praha 10
TOP 09
2. JUDr. Monika Krobová Hášová 47
advokátka
Praha 1 TOP 09
3. Jiří Vávra 50
podnikatel Praha 14
TOP 09
4. Mgr. Jan Tamele DiS. 39 zdravotnický záchranář ZZSHMP Praha 10
TOP 09
5. Marie Kolovratová 32
bankovní specialista
Praha 5
TOP 09
6. Bc. Jiří Soukup 47 podnikatel Praha 12
TOP 09
7. PhDr. Michal Tryml 64 archeolog Praha 6
TOP 09
8. Bc. Jiří Karban
43 novinář
Praha 14
TOP 09
9. Ing. Kamila Procházková 47 konzultant personálního softwaru Praha 10
TOP 09

 

volební obvod VII. lídr: Tomáš Hudeček

poř. jméno věk povolání člen
1. RNDr. Tomáš Hudeček Ph.D. 31
vysokoškolský pedagog Praha 8
TOP 09
2. Ing. Jiří Pařízek 50
dopravní ekonom
Praha 15 TOP 09
3. Ing. Jan Vašíček 36
ekonom Praha 11
TOP 09
4. Dr.- Ing. Milan Urban 50 architekt Praha 4
TOP 09
5. Lucie Koudelová, DiS. 29
analytička IT
Praha 4
TOP 09
6. Jaroslava Šnajberková 60
podnikatelka Praha 10
TOP 09
7. PaedDr. Jiří Pilař 53 speciální pedagog Praha 4
TOP 09
8. Kateřina Vecere 30 podnikatelka
Praha 4
TOP 09
9. Ing. Josef Heller MBA 67 ředitel hospice Praha 3
TOP 09

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Stát nelze řídit jako firmu, protože občané nejsou zaměstnanci.
Děkujeme