Školství a volný čas

- Zvýšíme kapacitu míst v předškolních zařízeních, a to vybudováním mateřských škol v nevyužívaných prostorách základních škol.
- Podpoříme projekty spojené s mimoškolskou aktivitou dětí a mládeže, zaměřené na aktivní využívání volného času, organizované sportovní, vědomostní a umělecké aktivity.

Dvě nové třídy MŠ vybudovány v ZŠ Chmelnice

12. 4. 2013
Městská část Praha 3 hodlá od září 2013 využít pro předškoláky budovu Základní školy Chmelnice v ulici K Lučinám, kde vznikne 56 nových míst v MŠ. Školní objekt, který má velkou zahradu a hřiště, je možné jen s malými náklady upravit tak, aby sloužil jako školka. Je plánovaná i výstavba nové mateřské školy V Zahrádkách.
Číst více

ZŠ a MŠ Chelčického je druhá nejlepší škola v kraji ve finanční gramotnosti

25. 3. 2013
Finanční gramotnost byla na ZŠ a MŠ Chelčického dlouho vyučována jen jako průřezové téma napříč různými předměty. Již druhým rokem se však na škole otevírá povinně volitelný předmět pro žáky osmých tříd s názvem Ekonomika domácnosti, který sdružuje jak finanční tak ekonomickou gramotnost.
Číst více

ZŠ Chmelnice obhájila titul Ekoškola

29. 6. 2012
Se vší parádou se s koncem školního roku rozloučili žáci Základní školy Chmelnice. Na prázdniny totiž vyrazí s titulem Ekoškola, který jim v pátek 29. června osobně předala starostka třetí městské části Vladislava Hujová. V mezinárodním programu, který oceňuje pozitivní přístup školských zařízení k životnímu prostředí, přitom chmelnická základka uspěla už potřetí za sebou.
Číst více

TOP09 - reg. organizace Praha 3

Kontaktní informace:

Předseda Martin Dlouhý
e-mail:  martin.dlouhy@praha.eu

www.top09praha3.cz

Přihlášky prosím zasílejte na adresu krajské kanceláře:

Krajská kancelář TOP 09 Praha

Malostranské náměstí 266/5
118 00 Praha 1 - Malá Strana

telefon: 255 790 801
e-mail: praha@top09.cz

Úřední hodiny:
Pondělí, Středa:9 - 15h

Krajská manažerka:

Eva Marečková

telefon: 604 229 306 
e-mail: mareckova@top09.cz

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Miroslav Kalousek:Koruna je jenom jedna. Buď ji projíte, nebo ji investujete.
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Děkujeme