Archiv

FK Viktoria Žižkov

12. 10. 2012
Dne 25. 9. 2012 se konalo zasedání ZMČ Praha 3, jejíž jedním z hlavních bodů programu bylo vyrovnání dluhu FK Viktoria Žižkov ve výši 10 mil. Kč vůči Městské části Praha 3. Ještě než se pustím do shrnutí průběhu kvazi tragikomických událostí tohoto zasedání, dovolím si malý exkurs do historie tohoto fotbalového klubu.
Číst více

Starostka a architekt budou diskutovat o budoucnosti Žižkova

18. 9. 2012
Starostka Prahy 3 Vladislava Hujová a děkan Fakulty architektury ČVUT Zdeněk Zavřel se stanou hosty cyklu debat o budoucnosti Žižkova. Vladislava Hujová vystoupí 26. září a Zdeněk Zavřel 3. října od 19 hodin v Record Gallery Clubu.
Číst více

Burčákem, vínem a hudbou se vítalo vinobraní na Jiřáku

17. 9. 2012
Při letošním již šestnáctém ročníku Vinohradského vinobraní ožilo náměstí Jiřího z Poděbrad historickými postavami, kejklíři a dobovou hudbou. Hlavní pódium na sebe vzalo podobu císařského dvora, na kterém postupně panovali Karel IV. a Rudolf II. A historií náměstí ožilo i mimo podium.
Číst více

Praha 3 je bohatší o novou chráněnou dílnu

10. 8. 2012
Široké možnosti uplatnění i potřebné zázemí nabídne postiženým spoluobčanům z Prahy 3 nedávno zprovozněná keramická dílna A MANO v Roháčově ulici. Spolu s místními zaměstnanci a dalšími hosty ji ve středu 9. srpna slavnostně otevřela starostka třetí městské části Vladislava Hujová.
Číst více

Delegace z Pekingu navštívila Prahu 3

7. 8. 2012
Jako jednu ze svých zastávek po různých evropských městech si Prahu 3 vybrali představitelé pekingské čtvrti Xicheng. Významné hosty, kteří do české metropole přicestovali přímo z Londýna, přivítali v úterý 31. července na žižkovské radnici starostka třetí městské části Vladislava Hujová a její zástupce Josef Heller.
Číst více

Práce učitelů si třetí městská část váží

28. 6. 2012
Vpředvečer posledního školního dne před začátkem prázdnin poděkovala starostka Vladislava Hujová, společně se svými zástupci Miroslavou Oubrechtovou a Bohuslavem Nigrinem na slavnostním večeru v Atriu učitelům a dalším pedagogickým pracovníkům z Prahy 3 za jejich práci.
Číst více

Prezidentka Švýcarska navštívila Národní památník na Vítkově

8. 6. 2012
Na dvoudenní státní návštěvu přicestovala na počátku června do České republiky prezidentka Švýcarské konfederace Eveline Widmer – Schlumpfová. Do svého programu zařadila také návštěvu Národního památníku na Vítkově, kde v úterý 5. června položila věnec k hrobu neznámého vojína a prohlédla si expozici Národního muzea. Během pietního aktu i při návštěvě památníku a jeho výstavy doprovázela prezidentku Eveline Widmer – Schlumpfovou starostka městské části Praha 3 Vladislava Hujová.
Číst více

Informace z radnice

1. 6. 2012
Informace z radnice Zdravé životní prostředí je základním předpokladem pro kvalitní život obyvatel obce,  zvyšuje atraktivitu území pro život, práci a investice a chrání zdraví jejich obyvatel. Životní prostředí je výkonnou kompetencí, která je stanovena koaliční smlouvou, má svou kapitolu v rozpočtu MČ, ale nemá dosud zřízen žádný kolektivní poradní orgán. Proto Klub zastupitelů TOP 09 Praha 3 přichází s návrhem na zřízení Komise pro životní prostředí.
Číst více

Praha finančně přispěje na modernizaci topení

30. 5. 2012
Dotaci 25 000 až 150 000 korun mohou letos získat také obyvatelé Prahy 3, kteří se rozhodnou přejít na moderní způsoby vytápění využívající tzv. ušlechtilá paliva nebo obnovitelné zdroje energie. Schválením pokračování dotačního Programu Čistá energie Praha pro rok 2012 o tom na dubnovém zasedání rozhodla Rada hl. m. Prahy.
Číst více

Sedm chrámů Prahy 3 se otevře během Noci kostelů

30. 5. 2012
Do čtvrtého ročníku Noci kostelů, který proběhne 1. června, se zapojí rovněž sedm chrámů v Praze 3. Myšlenkou otevřít veřejnosti kostely v noci, která vznikla před sedmi lety ve Vídni, se inspirovali také čeští pořadatelé a v roce 2009 vznikla Noc kostelů. Během ní široká veřejnost může nahlédnout do otevřených kostelů, modliteben a kaplí a zažít zde noční program. Akce slavila v minulých ročnících u veřejnosti mimořádný úspěch. Noc kostelů svou záštitou podpořila i starostka MČ Praha 3 Vladislava Hujová.
Číst více
1 2 3 ... 10 11   > Články 1 - 10 z 103

TOP09 - reg. organizace Praha 3

Kontaktní informace:

Předseda Martin Dlouhý
e-mail:  martin.dlouhy@praha.eu

www.top09praha3.cz

Přihlášky prosím zasílejte na adresu krajské kanceláře:

Krajská kancelář TOP 09 Praha

Malostranské náměstí 266/5
118 00 Praha 1 - Malá Strana

telefon: 255 790 801
e-mail: praha@top09.cz

Úřední hodiny:
Pondělí, Středa:9 - 15h

Krajská manažerka:

Eva Marečková

telefon: 604 229 306 
e-mail: mareckova@top09.cz

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Děkujeme