Články

Novoroční pozdrav

4. 1. 2017
Vážení spoluobčané, příznivci a podporovatelé,   K Novému roku 2017 si vám dovoluji popřát pevné zdraví a  mnoho úspěchů ve vašem pracovním a osobním životě.  Pevně věřím, že v letošním roce společným úsilím dosáhneme úspěchů při rozvoji a podpoře demokracie a evropských hodnot v naší zemi! Petr Praus 3. ledna 2017
Číst více

Nová koalice na Praze 13 je nejdražší

21. 11. 2014
Na ustavujícím zasedání nového zastupitelstva Prahy 13 ve středu 12. listopadu byla potvrzena nová koalice stran ODS, ANO a ČSSD s podporou KSČM.
Číst více

Náš tým na radnici Prahy 13

29. 9. 2014
Představujeme vám náš tým lidí připravených pro práci na radnici naší městské části.
Číst více

Volební program TOP 09 Praha 13 pro komunální volby

24. 9. 2014
V přiloženém letáku si Vám dovolujeme představit náš program pro nadcházející komunální volby.
Číst více

Zápis z 18. zasedání zastupitelstva MČ Praha 13

14. 2. 2014
Tón 18. zasedání ZMČ částečně předznamenala minuta ticha za význačného občana městské části pana Sadílka, neboť jeho průběh věru měl do optimistické selanky daleko, o čemž vypovídala nervózní atmosféra již před zahájením. Stažením rozpočtového výhledu počínaje, neboť (navzdory dostatku času) nebyl řádně projednán finančním výborem a naopak zařazením materiálu vypovídajícího o tom, co že si MČ objednala za analýzy, poradenství a právní služby za poslední 4 roky (ačkoli tento materiál byl k dispozici déle než 14 dní, dá se pochopit, že byl dán „na stůl“ – konečně to, že byly poskytnuty poradenské služby celkem za více než 7 milionů na projekty, které se nikdy nerealizovaly, vypovídá samo za sebe). K uklidnění prostředí nepřispělo ani vystoupení Ing. Sedláčkové, jež otevřela hned zpočátku téma politické migrace Ing. Kloudové, na což navázala informace RNDr. Gregara, že ukončil své členství v ODS, jeho rezignace však ještě nebyla projednána, nicméně považuje se nadále za člena klubu ODS. Stran nejistoty ohledně konzistence stávající koalice níže odvětil Starosta Vodrážka, že do koaliční smlouvy nikomu nic není, že je to jeho koaliční smlouva a tečka.…K umocnění blbé nálady v sále a v rámci zneužívání technických připomínek přidal i jeho kolega Pastrňák, jenž poukázal, zřejmě nejen v odkazu na zastupitele opozice (neb všichni ví, kde naši koaliční „přátelé“ fakticky bydlí) na možnost zániku mandátu, nesprávně si vyloživ příslušná zákonná ustanovení, o čemž jej konec konců poučila nejen opozice ale v kuloárech i vedoucí odboru legislativně právního, jenž tímto projevil nikým nečekanou duchapřítomnost.
Číst více

17. zasedání zastupitelstva 4.12.2013

15. 12. 2013
Z celého průběhu zasedání čišela nervozita členů místní ODS z toho, v jakém stavu se jejich strana nachází a především jakou má momentálně důvěru mezi Pražany. Od starosty Vodrážky zřejmě padl rekord v počtu uštěpačných poznámek na chování opozice. (Je smutné i poučné vidět, jak dopadla strana původně s relativně dobrou vizí a programem. Všechno je ale o lidech. Pokud přátelé z ODS hledají konkrétního viníka své současné situace, doporučuji pohled do zrcadla.)
Číst více

Poděkování voličům

30. 10. 2013
Jménem místní organizace TOP 09 Praha 13 děkuji všem voličům z naší městské části, kteří nám dali v parlamentních volbách svůj hlas.Potvrdili jsme pozici nejsilnější strany nejen v Praze 13, ale i v celé metropoli. V rámci celé ČR jsme dosáhli volebního výsledku 12 %, což osobně považuji vzhledem k rozbouřené politické situaci posledních měsíců, za velmi solidní výsledek. Bez podpory Vás, pražanů, bychom to nikdy nedokázali. Děkujeme.
Číst více

Mgr. Jakub Lapáček

21. 10. 2013
Představujeme Vám kandidáta do Poslanecké sněmovny PČR za Prahu 13.
Číst více

Nová obří výstavba u stanice metra Lužiny

10. 9. 2013
V rámci rekonstrukce obchodního centra Lužiny se stalo přesně to, čeho se místní občané obávali a na co vehementně (a marně) upozorňovali zastupitelé za TOP 09, jakož i představitelé místních občanských sdružení – budou vybudovány tři věžové domy s byty a kancelářemi přímo v centru Stodůlek.
Číst více

Plánovaný program 15. zastupitelstva

10. 6. 2013
Ve středu 12.6.2013 se bude konat 15. zasedání zastupitelstva městské části Praha 13. Níže přikládáme program plánovaného jednání s našimi komentáři.
Číst více
1 2 3 ... 6 7   > Články 1 - 10 z 67

Copyright © 2009-2018  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Jsme jediná pravicová proevropská strana.
Děkujeme