6. Ing. Bořivoj Kůla, MBA

27. 8. 2014

Rok narození: 1958

Funkce v TOP09: člen komise pro Choplupice, Točnou a Komořany

Profese: vedoucí pracovník, dodávky investičních celků, inženýring v průmyslu a energetice, poradenství

Zaměření: řízení, příprava a realizace projektů, finance, energetika, řízení změn a procesů, investiční výstavba, životní prostředí

Mým volebním mottem je: Praha 12 lepší místo k životu - životní prostředí, cílené investice a projekty

Osobní motto: Praha 12 lepší místo k životu: životní prostředí, cílené investice a projekty

Kontakt: bkula.praha@outlook.com

Stručný profil Bořivoje Kůly: 

Chtěl bych se zasadit o rozumný investiční rozvoj v oblasti dopravních staveb, které zlepší životní prostředí u nás. Dále o efektivní hospodaření s investičními i provozními prostředky Prahy 12 a o využití Evropských dotačních fondů v následujícím sedmiletém novém programovém období. Rád bych přispěl k řešení připravovaných i stávajících projektů jakož i rozvoj sportovních a kulturních zařízení. Mám čtyři děti, s rodinou trávím většinu volna a podporuji tradiční hodnoty včetně rodiny.  

Po absolvování ČVUT v Praze, Fakulty elektrotechnické a vojenské prezenční služby jsem nastoupil jako vývojový pracovník. Po třech letech jsem začal pracovat jako vedoucí oddělení realizace investic a vedl průmyslové stavby v objemu necelé 2 miliardy Kč. Díky jazykovým znalostem jsem pokračoval ve vedoucích funcích i po roce 1989 v oboru průmyslu, investiční výstavby a energetiky pro renomované domácí i zahraniční společnosti jako ředitel, obchodní či finanční ředitel, jednatel a předseda dozorčí rady. Připravil a realizoval jsem akvizice energetických společností ve stamiliónových objemech včetně jejich strukturování. Mám znalosti v oboru průmyslu, energetiky, podnikových a projektových financí, řízení procesů, změn a projektů. Realizoval jsem několik municipálních projektů úspor energie. 

V roce 2000 jsem absolvoval tříleté studium MBA na Sheffield Hallam University. V roce  2009 jsem složil státní zkoušku energetického auditora. Vlastním poradenskou společnost založenou v roce 1998. Ovládám plynně angličtinu, němčinu a ruštinu. Ve volném čase sportuji a cestuji s rodinou a poslouchám hudbu.

Články:

Kontakt TOP 09 Praha 12:

Adresa:

Krajská kancelář TOP 09 Praha

Opletalova 1603/57

110 00 Praha 1

E-mail:
petr.sula@pha.top09.cz

Tel:
Zuzana Pelechová, regionální manažerka: 774 967 351

Web: www.top09.cz/praha12

Facebook - TOP 09 Praha 12

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Stát nelze řídit jako firmu, protože občané nejsou zaměstnanci.
Děkujeme