Pražský půlmaraton za účasti TOP 09 Praha 12

Výsledek: pěkné 20. místo ze 160

8. 4. 2014

Letošního pražského půlmaratonu plného rekordů se zúčastnil i tým TOP 09. Ten byl složený z poslankyně Parlamentu ČR, zastupitele hl. města Praha a zastupitele MČ Praha 12 za TOP 09. Výsledný čas týmu cca 6:48 na vzdálenosti 21 km není převratný, přesto převládla spokojenost s parádní organizací, doběhnutím do cíle a skvělou atmosférou.

Půlmaraton zahájil slavnostním výstřelem primátor Tomáš Hudeček. „Tisíce fanoušků všech věkových kategorií, vystoupení kapel podél trati, pocit překonání sám sebe a krásná trať centrem starobylé Prahy dává dohromady mix jedinečné atmosféry a nevšedního zážitku, koncept Praha pro lidi v praxi“, říká zastupitel MČ Praha 12 J. Sova.

Tým TOP 09 sice neohrozil v 1/2maratonu svým výsledkem přední příčky, rozhodně ale výsledkově nezapadl. Ze 120 registrovaných týmů, které doběhly do cíle, se umístil s celkovým časem 6:48 na pěkném 20. místě (více zde...)! Vzhledem k tomu, že faktor času nebyl ambicí týmu TOP 09, s výsledkem je maximální spokojenost.