Mgr. Tomáš Jileček

12. 9. 2014

Narodil jsem se roku 1981 v Praze, vystudoval jsem Střední průmyslovou školu sdělovací techniky v Praze obor Technické lyceum. Po jejím ukončení jsem se rozhodl pokračovat ve studiu na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde jsem v oboru Analytická chemie získal titul magistr. Mezi mé zájmy patří především má rodina, sport a cestování.

Po ukončení vysokoškolského studia jsem pracoval jako učitel na Střední průmyslové škole sdělovací techniky v Praze. Nyní pracuji jako produktový manažer a konzultant v zahraniční společnosti zabývající se výzkumem, vývojem a prodejem analytických průmyslových a laboratorních přístrojů.

Do politické strany TOP 09 jsem vstoupil na jaře roku 2010 a začal jsem být politicky aktivní. Rozhodl jsem se tak na základě celospolečenského negativního vnímání politické situace a politiků samotných. Svou činností bych se chtěl zasadit o zlepšení této situace a o vzbuzení většího zájmu obyvatel České republiky o dění na politické scéně.

Na Jižním Městě žiji celý svůj život a sleduji jednotlivé změny, kterými tento krásný kout Prahy prochází. Líbí se mi zde především velké množství zeleně a dostupnost okolních lesoparků, díky kterým máme jedno z nejčistších ovzduší v celé Praze.

V tomto volebním období (2010 – 2014) jsem se stal členem Zastupitelstva městské části Praha 11 za opoziční TOP 09 a jsem také členem Kontrolního výboru.

V regionální organizaci TOP 09 na Praze 11 jsem členem komise pro kulturu, školství, sport, sociální péči a zdravotnictví. Mezi mé priority patří vybudování jeslí pro děti občanů Prahy 11, které zde již mnoho let chybí. Chtěl bych se také zasadit o rozšiřování zdravotních služeb pro starší občany a zlepšení vybavenosti stávajících domovů pro seniory, například ve smyslu mobility. Je pro mne také důležité, aby se veškerá dění v zastupitelstvu stala zcela transparentní a byla pod kontrolou občanů. Jedině tak se zamezí  možnosti vzniku korupce.

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Jsme jediná pravicová proevropská strana.
Děkujeme