Ing. Yvona Grošková

12. 9. 2014

Narodila  jsem se v roce 1965 v Liberci. Jsem vdaná a mám jednu dceru. Vystudovala jsem Střední průmyslovou školu stavební v Liberci, kde jsem se zaměřila na obor dopravní stavby. Po ukončení středoškolského studia jsem se přestěhovala do Prahy, kde jsem pracovala v projekci průmyslových staveb. Po narození dcery jsem nastoupila na mateřskou dovolenou. Po tříleté mateřské dovolené jsem začala pracovat ve stavebním bytovém družstvu jako facility manager, kde jsem byla zaměstnaná devět let.

V roce 2006 jsem dostala nabídku pracovat jako přípravář-rozpočtář u středně velké stavební firmy, která se specializovala zejména na občanskou výstavbu. Následně jsem působila na pozici vedoucí pobočky ostravské stavební firmy. Tato pozice mě motivovala k rozšíření vzdělání v oblasti ekonomie. Studium  na Vysoké škole finanční a správní v Praze, program Ekonomika a management, obor Řízení podniku a podnikové finance jsem úspěšně zakončila v roce 2013. V současné době pracuji jako technicko-ekonomický specialista ve státní správě.

Nikdy jsem nebyla politicky aktivní v žádné politické straně, nicméně mi nikdy nebylo a není lhostejné, co se v posledních letech na Praze 11 odehrává. Proto jsem se v červenci 2010 rozhodla vstoupit do nově vzniklé politické strany TOP 09. K tomuto kroku mě vedla jednak neutěšená situace na naší politické scéně a také přesvědčení, že právě tato pravicová strana může posunout kulturu celostátní politiky a přispět ke stabilizaci veřejných rozpočtů.

Na Jižním Městě žiji již bezmála 25 let a stále sleduji dění na komunální úrovni. Budu se zasazovat o vymizení negativních jevů z politiky, což by přispělo k obnovení důvěry ve věci veřejné. Svou prací bych chtěla přispět ke zlepšení kvality života obyvatel Prahy 11 v oblasti bytové politiky, životního prostředí a kulturního vyžití. 

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Jsme jediná pravicová proevropská strana.
Děkujeme