Ing. Vojtěch Štefka, Ph.D.

26. 9. 2014

Narodil jsem se v Praze v roce 1980 a na Jižním Městě od té doby také bydlím. Po maturitě na Střední průmyslové škole zeměměřické v Praze jsem pokračoval ve stejném oboru na Fakultě stavební ČVUT v Praze. Studium jsem úspěšně zakončil v roce 2005 obhajobou diplomové práce na téma z oblasti astronomie. Tento obor se stal nejen mým koníčkem, ale i povoláním. Po škole jsem nastoupil na Astronomický ústav Akademie věd ČR, kde jsem pracoval do roku 2012. Zároveň s tím jsem studoval doktorandské studium. Po úspěšně završené obhajobě doktorandské práce jsem se přesunul na akademii věd do Mnichova, kde jsem byl až do konce roku 2013. Po návratu jsem nastoupil na místo programátora do soukromé firmy, kde stále působím. Ve volném čase se věnuji sportu, především beach volejbalu, cyklistice, plavání a fotbalu. Rád také čtu knihy, cestuji a učím se cizí jazyky.

Vzhledem k tomu, že na Jižním Městě bydlím celý svůj život, mám k němu blízký vztah. Není mi lhostejné, co se v posledních letech na Praze 11 odehrává. Můj pohled na místní problematiku sídlišť také velice ovlivnil můj pobyt v Mnichově, kde jsem viděl, že když je vůle, mohou věci fungovat tak, jak mají, kde se nedělají věci proti vůli občanů a kde každá nová výstavba má svůj opodstatněný důvod. Příkladů bych mohl uvést celou řadu.

Věřím, že radnice Prahy 11 s téměř miliardovým rozpočtem je schopná uspokojit potřeby občanů a zajistit veškeré služby občanům Jižního města. Toto bych rád prosazoval, a proto kandiduji v nadcházejících volbách do místního zastupitelstva.

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Politika bez silných politických stran vede k oligarchům a totalitě.
Děkujeme