Ing. Tomáš Vostřel

12. 9. 2014

Narodil jsem se v roce 1972 v Praze a prvních šest let jsem bydlel s rodiči na Vinohradech. Poté jsme se přestěhovali na Jižní Město, kde žiju již víc než 35 let a kde bych chtěl bydlet i nadále. Po gymnáziu Budějovická jsem vystudoval Fakultu elektrotechnickou na Českém vysokém učení technickém v Praze (ČVUT) se zaměřením na ekonomiku a management. Pracuji jako projektový manažer, v poslední době především v oblasti informačních a telekomunikačních technologií. Mezi mé bývalé zaměstnavatele patří například Hospodářská komora ČR, Pražská teplárenská nebo CET21 (TV NOVA). Mimo svého stálého zaměstnání ještě učím projektové řízení v MBA programu a jsem předsedou Společenství vlastníků jednotek zde na Jižním Městě.

Spolu s mou přítelkyní vychováváme naše dvě malé děti. Zajímám se o sport, automobily a technické novinky. Rád se projedu na kole, proběhnu se v Milíčovském lese nebo na fotbalovém hřišti.

Můj vstup do TOP09 v roce 2013 byl vyústěním mé dlouhodobé nespokojenosti s kroky radnice Prahy 11 a snahou pokusit se to změnit. Předtím jsem nebyl členem žádné politické strany ani hnutí.

Rád bych v nadcházejícím volebním období podpořil těsnější spolupráci radnice s výbory společenství vlastníků jednotek a družstev, v nichž vidím ideální partnery pro smysluplnou komunikaci o místních problémech různých částí našeho Jižního Města.

Jako rodič malých dětí jsem hrubě nespokojen s nedostatkem míst ve školkách, který se mě přímo dotýká. Radnice má dle mého názoru povinnost poskytnout dostatek míst v mateřských školkách všem svým občanům.

Neméně důležitou oblastí mého zájmu bude bezpečnost. V posledních letech se Jižní Město stává rájem narkomanů, bezdomovců, zlodějů aut a drobných kriminálníků i přesto, že máme k dispozici rozsáhlý kamerový systém.

Náprava výše uvedených problémů bude patřit spolu s řešením nedostatku parkovacích míst mezi mé priority.

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Stát nelze řídit jako firmu, protože občané nejsou zaměstnanci.
Děkujeme