Bc. Jan Mareš

12. 9. 2014

Narodil jsem se v roce 1976 v Sokolově. Jsem ženatý, mám jednu dceru. Po ukončení Střední průmyslové školy výroby hudebních nástrojů v Kraslicích, jsem se vydal poněkud jiným směrem a začal studovat Fakultu managementu VŠE v Jindřichově Hradci, kterou jsem ukončil s titulem bakalář.

Po vysoké škole jsem se rozhodl, že je záhodno se porozhlédnout trochu po světě. Strávil jsem tak tři roky ve Španělsku na ostrově Mallorca, kde jsem pracoval v cateringové firmě a v restauraci. Tato zahraniční zkušenost mi dala především poznat své fyzické a psychické mantinely.

V roce 2004 jsem se přestěhoval do Prahy za prací a po dvou letech jsem zakoupil byt na Jižním Městě II, kde jsme s manželkou nalezli bydlení, které splňovalo všechny naše požadavky. A stále je splňuje.

Osm let jsem pracoval ve společnosti poskytující zaměstnanecké benefity jako vedoucí oddělení proplácení. Nyní jsem zaměstnán ve společnosti zabývající se správou nemovitostí v centru Prahy. V této společnosti působím jako odpovědná osoba za provoz Aquacentra Šutka na Praze 8.

Členem TOP 09 jsem se stal v roce 2009. Od podzimu 2010 jsem opozičním zastupitelem v MČ Praha 11, kde působím ve Výboru pro územní rozvoj a životní prostředí. Územní rozvoj je oblastí, které se chci věnovat nadále. Jsem zásadně proti tzv. zahušťování stabilizovaných ploch. Prahu 11 však zároveň nelze zakonzervovat, je potřeba ji nadále rozvíjet a to ve spolupráci s vlastníky pozemků, s developery. Na území Prahy 11 se nachází několikero rozvojových ploch, které si regeneraci zaslouží a které mohou Praze 11 výrazně pomoci. Chci se také věnovat řešení nedostatku parkovacích míst na Praze 11. Na základě vlastních dosavadních zkušeností hodlám také výrazně pozvednout politickou kulturu na Praze 11, aby byla vstřícnější vůči občanům.

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme