Bc. Iva Molenová

12. 9. 2014

Narodila jsem se v roce 1963 ve středočeském Rakovníku a jako dítě se přestěhovala do Prahy. Jsem vdaná, mám dvě dospělé děti a malou vnučku. Zajímám se o hudbu, historii a literaturu, rekreačně sportuji.

Vystudovala jsem gymnázium a po maturitě nastoupila do ekonomického úseku stavební společnosti jako účetní. Změna režimu v roce 1989 mě zastihla na mateřské dovolené, po jejímž ukončení jsem začala pracovat v ekonomickém úseku investiční společnosti. Od roku 1996 jsem spolupracovala s auditorskou společností v oblastech likvidací státních podniků a zpracování podkladů pro auditorské zprávy. V této době jsem také vystudovala bakalářské studium na Vysoké škole aplikovaného práva na Jižním Městě a absolvovala v roce 2005. Od r. 2000 jsem působila jako vedoucí ekonomka v telekomunikační společnosti, která se zabývala výstavbou a provozem televizních vysílačů.  Zde jsem pracovala patnáct let a r. 2012 tutéž činnost začala vykonávat ve společnosti vlastní. Souběžně jsem také byla předsedkyní bytového družstva (r. 2003 – r. 2006).

Na Jižním Městě žiji od roku 1984 a třicet let sleduji jeho proměny. Z původně uniformních a šedivých bloků se stalo barevnější místo k žití s upravenějšími zelenými plochami i dětskými hřišti, kde je možnost vyžití jak pro děti, tak i pro sportovce. Přibylo zázemí pro seniory, bohužel ale ubylo zařízení pro ty nejmenší a mateřské školy na Jižním Městě praskají ve švech a zdaleka neuspokojí současnou poptávku. Kulturní vyžití zde není na úrovni, aby mohlo uspokojit osmdesátitisícové obyvatelstvo. Místo toho zde je dáván prostor k výstavbě stále novým budovám administrativním. 

Nikdy jsem nebyla členkou žádné politické strany nebo hnutí. Do TOP 09 jsem vstoupila ve snaze zbavit se obrovského znechucení celou naší politickou scénou, prostoupenou neustálými korupčními skandály, nefunkční státní správou, byrokratismem a absolutní absencí jakékoliv morálky a etiky. TOP 09 mě oslovila svými postoji a programem. Za prioritní považuji naprostou transparentnost veřejného dění, kterou budu na komunální úrovni nekompromisně prosazovat. V zastupitelstvu Jižního Města bych ráda působila v oblasti kulturní a pro výchovu a vzdělávání. 

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Stát nelze řídit jako firmu, protože občané nejsou zaměstnanci.
Děkujeme