Mgr. Pavlína Hájková

Vystudovala jsem fakultu žurnalistiky UK, 12 let jsem pracovala jako redaktorka Českého rozhlasu. V současné době dokončuji bakalářské studium na vysoké škole Cevro institut, obor Veřejná správa.Od roku 2004 spolupracuji se senátorem Jaromírem Štětinou jako jeho asistentka a tisková mluvčí, během této doby jsem se především věnovala problémům občanů Prahy 10. Jako členka zastupitelstva Prahy 10 chci být jakousi spojkou mezi radnicí a desítkovým senátorem Jaromírem Štětinou. Chci, aby se na mě mohli lidé s důvěrou obracet se svými problémy, které potom budeme společně řešit na úrovni radnice i Senátu.

Záchrana radnice i Ďolíčku pokračuje

6. 10. 2014
Starosta Prahy 10 chce několik dní před volbami dokončit lukrativní zakázky za stovky milionů korun. TOP 09 se ho snaží zastavit. 
Číst více

Hájková: Město se musí postarat o mladé rodiny s dětmi

3. 10. 2014
„Hlavně ale chci motivovat mladé rodiny k tomu, aby tady chtěly žít a vychovávat své děti. K tomu všemu jsou zapotřebí hlavně osvícení radní, kteří nepřemýšlejí jen ve čtyřletých periodách svého mandátu," říká lídryně TOP 09 v komunálních volbách na Praze 10.  
Číst více

TOP 09 Praha 10: Vedení radnice MČ Praha 10 směřuje k projektu předraženému více než o 100%

29. 1. 2014
„Jako členka „pracovní komise“, která se má sejít dnes odpoledne, budu hlasovat proti všem  variantám, předloženým vedením radnice. Dle mého názoru nejsou kvalitně vypracované a projekt tak bude stát zbytečné stovky milionů korun daňových poplatníků“, uvádí Pavlina Hájková, opoziční zastupitelka za TOP 09.
Číst více

Rekonstrukce Vlasty nebo Centrum na Strašnické?

31. 5. 2013
V prosinci loňského roku odsouhlasili zastupitelé za ODS, ČSSD, Stranu zelených, Desítku pro domácí a KSČM architektonickou soutěž  v ceně 5 milionů na stavbu tzv. Centra Strašnice, jehož součástí má být také budova nové radnice, aniž by bylo přesně uvedené, co si máme pod pojmem Centrum Strašnice představit.
Číst více

Proluka v Moskevské hledá kupce, tržíček nebude dotčen

14. 3. 2013
V současné době probíhá výběrové řízení na zbytný majetek městské části, jehož součástí je prodej secesního činžovního domu a několika samostatných roztříštěných pozemků v jeho těsném sousedství o celkové rozloze 1463 m2. Prodávaný dům je samostatně stojící rohový secesní činžovní dům architekta Osvalda Polívky z roku 1910 na rohu Francouzské a Moskevské ulice.
Číst více

Kritici radnice Prahy 10: vytlačil nás komparz

14. 2. 2013
PRAHA / Nečekaný zájem vyvolalo minulé pondělí jednání zastupitelstva desáté městské části – už více než půl hodiny před jeho začátkem totiž byla zaplněna všechna místa pro veřejnost.             Zvláštní bylo ještě jedno. Drtivá většina účastníků nejevila o projednávané body žádný zájem. Jediné okamžiky, kdy se projevili, byly, když potleskem několikrát odměnili proslov starosty Milana Richtera či některých dalších představitelů ODS.
Číst více

Praha 10 chce investovat rekordních 1,3 miliardy korun. Bude opravovat a stavět

5. 2. 2013
Číst více
1 2   > Články 1 - 10 z 12

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

Zablokujeme rozšiřování Seznamu nesvobody.
Souhlasím
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Nebo ještě lépe, napište nám,
proč volíte TOP 09
Děkujeme