Ing. Michal Narovec

Vystudoval jsem elektrotechnickou fakultu na ČVUT v Praze. Ihned po škole jsem nastoupil jako obchodně technický pracovník v malé soukromé firmě se zaměřením na zahraniční obchod. Po sedmi letech jsem začal pracovat jako obchodní inženýr u velké nadnárodní technologické společnosti, kde pracuju dodnes. Za dobu, co jsem občanem Prahy 10, jsem se osobně seznámil s několika kauzami, které mi nejsou lhostejné. Proto jsem se rozhodl pokusit se tyto nejasnosti vyřešit v zájmu většiny občanů a ne v zájmu několika jedinců. Vždyť Praha 10 je místo, kde chci spolu se svojí rodinou žít i v budoucnu.

Proluka v Moskevské hledá kupce, tržíček nebude dotčen

14. 3. 2013
V současné době probíhá výběrové řízení na zbytný majetek městské části, jehož součástí je prodej secesního činžovního domu a několika samostatných roztříštěných pozemků v jeho těsném sousedství o celkové rozloze 1463 m2. Prodávaný dům je samostatně stojící rohový secesní činžovní dům architekta Osvalda Polívky z roku 1910 na rohu Francouzské a Moskevské ulice.
Číst více

Opozičníci se vysokých postů v Praze 10 neštítí

2. 7. 2012
Pozoruhodný přesun proběhl minulý týden na radnici Prahy 10, které dosud vládla koalice ODS a ČSSD. Na posledním zasedání zastupitelstva na své posty rezignovali místostarosta Vladislav Lipovský (ODS) a radní Antonín Weinert (ČSSD). Nahradili je překvapivě zástupci dvou opozičních stran - Ivana Cabrnochová (SZ) a Petr Vozobule (Desítka pro domácí).
Číst více

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

Odměna za práci musí být vyšší než dávky.
Souhlasím
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Nebo ještě lépe, napište nám,
proč volíte TOP 09
Děkujeme