Ing. Jan Šnajdr

V roce 1997 jsem dokončil studia na Vysoké škole ekonomické. Již na škole jsem se stal OSVČ, v současné době podnikám. Jsem otcem pětiletého syna. Ve Vršovicích žiji dlouhou dobu a uvědomuji si, že řada věcí v mém okolí není taková, jak bych si přál. Protože se mi nelíbí jen něco kritizovat, rozhodl jsem se aktivně zapojit a kandidovat do zastupitelstva Městské části Praha 10. Věřím, že se mě a mým kolegům podaří, aby radnice dělala něco užitečného pro obyvatele Prahy 10. V tuto chvíli ten pocit bohužel nemám.

Praha 10 si zaslouží odpovědný rozpočet

30. 3. 2016
Praze 10 nadále chybí silné politické vedení a jasný program. Zástupci TOP 09 si ale uvědomují problémy, které by pro městskou část znamenalo odkládání schvalování rozpočtu a protože se podařilo prosadit několik zásadních změn, budeme ochotni ho částečně podpořit. 
Číst více

IT zakázka na Praze 10 směřuje k fiasku

21. 10. 2015
Zastupitelstvo Prahy 10 by mělo rozhodnout o tom, kdo a za jakých podmínek bude poskytovat IT služby úřadu. Senátorka a radní Ivana Cabrnochová ovšem s předložením materiálu otálela tak dlouho, že pokud zastupitelstvo nevybere jednu ze špatných možností, vystavuje městskou část kolapsu.
Číst více

Další „boxerské“ sdružení ODS. Tentokrát u Tomáše Hrdličky

11. 4. 2013
Radnice Prahy 10 pronajímá za zlomek tržní ceny tělocvičnu boxerům z místního sdružení ODS, kterému šéfuje pražský „kmotr“.
Číst více

Proluka v Moskevské hledá kupce, tržíček nebude dotčen

14. 3. 2013
V současné době probíhá výběrové řízení na zbytný majetek městské části, jehož součástí je prodej secesního činžovního domu a několika samostatných roztříštěných pozemků v jeho těsném sousedství o celkové rozloze 1463 m2. Prodávaný dům je samostatně stojící rohový secesní činžovní dům architekta Osvalda Polívky z roku 1910 na rohu Francouzské a Moskevské ulice.
Číst více

Opsala diplomku, dál bude kontrolovat jiné

7. 3. 2013
PRAHA / Šéfka kontrolního výboru zastupitelstva Prahy 10 Jana Čunátová (KSČM) nerezignuje poté, co týdeník 5+2 dny upozornil na to, že opsala část své diplomové práce.             Na pondělním jednání kontrolním výboru téma opsané diplomky a ani otázka, zda může kontrolovat jiné, když sama podváděla, překvapivě nezazněly. „Opisovat se sice nemá, ale necítím, že kvůli tomu bychom ji měli vyzývat k odstoupení,“ říká Jan Šnajdr, jehož se dříve snažila TOP 09 prosadit do čela výboru. „Moje studium je moje soukromá záležitost a já jsem si jej sama zaplatila. Nevidím důvod, proč bych se z toho měla zpovídat,“ říká Čunátová, která diplomovou práci s názvem „Personální management ve veřejné správě“ obhájila před třemi lety na Vysoké škole finanční a správní.
Číst více

Ptáme se opozice:

11. 2. 2013
Podpořil váš klub a zastupitelé rozpočet? Pokud ne, tak z jakého důvodu?   TOP 09: „Naši zastupitelé nebyli nijak předem domluveni, zda rozpočet podpoří, hlasování se zdrží, nebo budou hlasovat proti němu. Nicméně nikdo ze zastupitelů TOP 09 při hlasování pro tento rozpočet nehlasoval. Já jsem hlasoval proti, většina našich zastupitelů se zdržela.
Číst více

Praha 10 pokračuje v prodejích bytových domů

12. 8. 2012
Praha – Praha 10 pokračuje v prodejích takzvaných viladomů, tedy domů se šesti a méně byty. Dosud prodala čtyři neobydlené domy, za které utržila přes 45,6 milionu korun. Další čtyři domy bude v příštím týdnu nabízet v elektronické aukci. Podmínky prodeje těchto domů už dříve kritizovali někteří nájemníci.
Číst více

Farmářské tržiště na Kubáni změní provozovatele. Poznáme změnu?

13. 3. 2012
Vršovice – Jedno z návštěvnicky nejoblíbenějších tržišť změní od dubna provozovatele. Farmářské tržiště na Kubánském náměstí v desátém obvodě již nebude provozovat sdružení Archetyp, ale samotná městská část Praha 10. Poznají návštěvníci změnu? Vedení Prahy 10 tvrdí že ne.             Ještě před koncem kalendářního roku proti změně organizátora podepisovali lidé petici. Jenže tehdy představitelé radnice Prahy 10 argumentovali tím, že provozovatel tržiště byl zvolen bez řádného výběrového řízení.
Číst více

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

Malé podniky a živnostníci jsou pro ekonomiku důležití. Musíme je podporovat, ne šikanovat.
Souhlasím
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Nebo ještě lépe, napište nám,
proč volíte TOP 09
Děkujeme