Bc. Radek Lojda

Váš zastupitel Prahy 10 ze Strašnic, Skalky

Vystudoval jsem střední stavební školu v Kadani a nyní dokončuji poslední rok magisterského studia na Metropolitní univerzitě v Praze. Od roku 2009 jsem pracoval jako asistent poslance a jako volební manažer TOP 09 pro Pardubický kraj. Momentálně jsem tajemníkem Poslaneckého klubu TOP 09 a Starostové. Vzhledem k tomu, že v Praze 10 společně se svojí rodinou žiji a nejsem lhostejný k aktivitám v této městské části, rozhodl jsem se kandidovat do zastupitelstva Prahy 10. Chci mít možnost aktivně se podílet na rozvoji Prahy 10 a nabídnout svým spoluobčanům kvalitní a slušné prostředí pro život.

Praha 10 si zaslouží odpovědný rozpočet

30. 3. 2016
Praze 10 nadále chybí silné politické vedení a jasný program. Zástupci TOP 09 si ale uvědomují problémy, které by pro městskou část znamenalo odkládání schvalování rozpočtu a protože se podařilo prosadit několik zásadních změn, budeme ochotni ho částečně podpořit. 
Číst více

TOP 09 podává trestní oznámení

26. 11. 2015
Zastupitelé TOP 09 v Praze 10 získali závažné informace poukazující, že členové současného i minulého zastupitelstva se jezdili zdarma rekreovat do Horského hotelu v Jánských lázních.
Číst více

Je koalice na Praze 10 ještě vůbec funkční?

22. 10. 2015
Mimořádné jednání zastupitelstva na Praze 10, které starostka Kleslová (ANO) svolala k jednomu jedinému bodu, skončilo pro zjevně rozklíženou koalici blamáží. Pro Prahu 10 je to ale zčásti šťastný konec: díky opoziční TOP 09 se podařilo zabránit tomu, aby Praha 10 měla “vlastní kauzu Opencard”.
Číst více

IT zakázka na Praze 10 směřuje k fiasku

21. 10. 2015
Zastupitelstvo Prahy 10 by mělo rozhodnout o tom, kdo a za jakých podmínek bude poskytovat IT služby úřadu. Senátorka a radní Ivana Cabrnochová ovšem s předložením materiálu otálela tak dlouho, že pokud zastupitelstvo nevybere jednu ze špatných možností, vystavuje městskou část kolapsu.
Číst více

Starostka Kleslová oslabuje

1. 6. 2015
Koalice, která vede radnici Prahy 10, má ode dneška o jednoho zastupitele méně. Jana Komrsková (zvolená za Stranu zelených) se rozhodla jako první odejít do opozice. Menšinová Koalice je zcela závislá na hlasech KSČM a ODS, se kterými má podepsanou opoziční smlouvu.
Číst více

Záchrana radnice i Ďolíčku pokračuje

6. 10. 2014
Starosta Prahy 10 chce několik dní před volbami dokončit lukrativní zakázky za stovky milionů korun. TOP 09 se ho snaží zastavit. 
Číst více

Referendum proti stavbě radnice v Praze 10 podpořilo 6000 lidí

26. 6. 2014
"Lidé vědí, že veřejné peníze, které se zde proinvestují, budou velmi výrazně chybět jinde," uvedl člen přípravného výboru za TOP 09 Radek Lojda. Organizátoři referenda proti výstavbě nové radnice v Praze 10 za stamiliony korun získali již tři čtvrtiny podpisů potřebných k jeho vypsání.
Číst více

TOP 09 Praha 10: Vedení radnice MČ Praha 10 směřuje k projektu předraženému více než o 100%

29. 1. 2014
„Jako členka „pracovní komise“, která se má sejít dnes odpoledne, budu hlasovat proti všem  variantám, předloženým vedením radnice. Dle mého názoru nejsou kvalitně vypracované a projekt tak bude stát zbytečné stovky milionů korun daňových poplatníků“, uvádí Pavlina Hájková, opoziční zastupitelka za TOP 09.
Číst více

Další otřesy v pražské ODS: Milan Richter opustil post starosty

5. 6. 2013
Pražská ODS prožívá náročné období. Hádky mezi křídlem předsedy Bohuslava Svobody a skupinou jeho odpůrců, v níž hrají prim členové Prahy 10; rušení stranických organizací v Praze 4 a 12; rozpad magistrátní koalice s TOP 09; odchody občanských demokratů ze zastupitelského klubu na magistrátu, kde byli z ODS vyloučeni Bohumil Zoufalík a Ivan Vinš, protože nerespektovali usnesení zastupitelského klubu strany.
Číst více

Dubnové setkání v Proluce

12. 4. 2013
Ve čtvrtek 11. dubna jsem se zúčastnil akce pořádané pro občany Vršovic a blízkého okolí. Konala se v PROLUCE (na pozemcích nad bývalým Vršovickým tržíčkem mezi ulicemi Krymská a Kodaňská) a mimo jiné zde ve spolupráci s kurátory Krištofem Kinterou a Denisou Václavovou proběhla vernisáž sochy Blesk, kterou pro tuto příležitost vytvořila umělkyně Diana Winklerová.
Číst více
1 2   > Články 1 - 10 z 15

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Nebo ještě lépe, napište nám, proč volíte TOP 09
Děkujeme