× Pohněme s tím. Společně!

TOPka je srdeční i logickou volbou

28. 6. 2012

Ing. Tomáš Böhm

Ředitel Národní knihovny ČR

Ing. Tomáš Böhm

1. Vstup do TOP 09 byl srdeční, ale i logickou volbou. Jednak jsem rodilý Pražák a Praha 1 má v rámci Prahy unikátní postavení a navíc většinu času jsem nejen v rámci profesního života trávil a trávím v Praze 1, takže znám zdejší problematiku.

2. Samozřejmě oblasti kultury, která je mi blízká a ve které dlouhodobě působím. Rovněž bych chtěl pomoci naší TOP 09 s mediální prezentací a oblastí komunikace směrem k veřejnosti i dovnitř organizace.

Zdeněk Skála

Zastupitel a předseda bezpečnostní komise

Zdeněk Skála

1. V Praze 1 jsem se narodil a žiji zde celý svůj život. Měl jsem zájem se zapojit do komunální politiky a využít své zkušenosti pro zlepšení kvality života obyvatel Prahy 1. Zároveň chci mít dobrý pocit z toho, že jsem se aktivně zapojil do společenství lidí, kteří usilují o totéž. Líbí se mi, že TOP 09 je v Praze 1 složena z lidí s velkými životními zkušenostmi a zároveň jsou v ní zastoupeni i lidé z nejmladší generace.

2. Na radnici Prahy 1 se věnuji problematice bezpečnosti a prevence kriminality. Spolupracuji s Policií České republiky a Městskou policií při řešení pouliční kriminality, drog, problémových provozoven, rušení nočního klidu, bezdomovectví a nyní intenzivně i na omezení podniků nabízejících erotické služby. Účastním se v zastoupení městské části i nočních kontrolních akcí. Svojí prací se snažím obyvatelům Prahy 1 co nejvíce ulevit
od zátěže, kterou život v centru města z hlediska bezpečnosti představuje.

Ing. Jiří Kučera

Architekt

Ing. Jiří Kučera

1. Motivem pro vstup do TOP 09 byla podpora této strany na komunální úrovni z perspektivy občana Prahy 1 a rodiče, kterému není lhostejná současná deurbanizace – vylidňování centra, kdy Praha 1 by měla být atraktivním místem pro trvalé bydlení všech věkových kategorií se vším, co k tomu patří.

2. Jako člen odborných komisí se věnuji oblasti investic a územního rozvoje. Rád bych se soustředil na zapojení veřejnosti do investičních projektů rozvoje Městské části Praha 1.

Ing. Igor Kocmánek

Ing. Igor Kocmánek

Podnikatel

1. Po roce 2002 jsem se vrátil do ČR ze zahraničí s dlouholetou praxí v oblasti investičního bankovnictví, kapitálových trhů a nových technologií a začal přemýšlet o tom, ze bych svými zkušenostmi mohl pomoci i jinak než v soukromém sektoru. Program TOP 09 i osobnosti s touto stranou spojené vyhovovaly mým názorům na ekonomiku a finance nejlépe. Zatím se mi to potvrzuje – Česká republika je, co se týče zdraví veřejných financí a měny, na jednom z předních míst v Evropě.

2. V rámci finančního a investičního výboru se věnuji otázkám spojeným s investováním a financemi. S důrazem na opatrné hospodaření a rozumnou návratnost prostředků.

Kateřina Kornová

Zastupitelka

Kateřina Kornová

1. Do TOP 09 jsem vstoupila kvůli tomu, že jsem byla velmi nespokojena se situací v Praze 1. A když je člověk s něčím nespokojený, měl by se to pokoušet aktivně změnit, ne jen nadávat někde v ústraní.

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme