Prezidentské volby 2013

Schwarzenberg rok po prezidentské volbě: Na podpásové útoky bych se líp připravil

9. 1. 2014
Rok po prvním kole prezidentské volby říká Karel Schwarzenberg, že nebyl připraven na podpásové útoky v kampani. Dnes už by si prý přichystal alespoň podobně tvrdá tvrzení.  
Číst více

Za lživý inzerát o Schwarzenbergovi padla rekordní pokuta

6. 12. 2013
Pokutu 850 tisíc korun vyměřil kárný senát České advokátní komory (ČAK) právníku Vladimíru Zavadilovi, který ve finále prezidentské kampaně zadal lživý inzerát proti Karlu Schwarzenbergovi (TOP 09). Jde o rekordní pokutu, jakou kdy komora udělila.
Číst více

Autor inzerátu proti „knížeti“ si to zodpoví

19. 7. 2013
Česká advokátní komora podala kárnou žalobu na právníka Vladimíra Zavadila, který dal první den druhého kola prezidentské volby do deníku Blesk inzerát „Nevolte Karla Schwarzenberga“.
Číst více

Volební výbor předal do Senátu Závěrečnou zprávu prezidentské volební kampaně Karla Schwarzenberga

27. 3. 2013
Závěrečná zpráva obsahující seznamy dárců a specifikaci výdajů bude od dnešního večera dostupná na webových stránkách www.volimkarla.cz.
Číst více

Nejprve ČÍRO. Teď fórum...

26. 3. 2013
Názorová platforma kolem šéfa TOP 09 má přilákat nové lidi do politiky. A pak jimi zaujmout voliče. Představena by měla být v nejbližší době.
Číst více

Hledal se prezident a lidé se bavili

23. 3. 2013
V pražské Lucerně se film líbil. Nakonec dorazil i Karel Schwarzenberg, jenž se zdržel na schůzi vlády, kterou zrovna ten den navštívil již nalezený prezident Miloš Zeman.
Číst více

Kníže našel způsob, jak navždy porazit Zemana

21. 3. 2013
Časosběrný dokument "Hledá se prezident" mimo jiné zachycuje myšlenku Karla Schwarzenberga, že "opravdu poctivý" duel s Milošem Zemanem by byl souboj na kordy.
Číst více

Senát volá na pomoc Kalouska

20. 3. 2013
Podle Štěcha nemá horní komora na audit ani korunu, případnou žádost na Miroslava Kalouska (TOP 09) proto rád podepíše. „Až mi žádost přijde, tak ji prozkoumám a rozhodnu se,“ řekl k tomu ministr financí Miroslav Kalousek.
Číst více

Schwarzenberg posílá jízlivým donátorům zpět peníze na kampaň

19. 3. 2013
Karel Schwarzenberg vrátí část peněz, které přišly na jeho volební účet. A to nejen ty, jejichž dárci o sobě neuvedli všechny povinné údaje, ale i drobné částky, které mu spolu s nepřejícným vzkazem zaslali jeho odpůrci. 
Číst více

Schwarzenberg: Ve volbách nám lidi nakopou zadek

18. 3. 2013
S Karlem Schwarzenbergem o jeho vztahu k prezidentům a jiném Zemanovi. Důvodu, proč dál zůstat v politice a činnosti Fóra Karla Schwarzenberga.
Číst více
1 2 3 ... 10 ... 22 23   > Články 1 - 10 z 225

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Spolupráce středopravicových stran musí začít hned.
Děkujeme