TOP 09 v médiích

Toman: Historická dlažba by se měla vrátit

2. 7. 2018
Doubravecký zastupitel Jan Toman (TOP 09) navrhl, aby zastupitelé požadovali navrácení původní dlažby zpět na místo v Poštovní ulici u Habrmannova náměstí v Plzni , kde ležela desítky let. Navrhoval také schválit nesouhlas s přemisťováním historických dlažeb do jiných částí města. To sice neprošlo, ale bylo schváleno, že v budoucnu se u každé podobné akce budou posuzovat výměny povrchů tak, aby se zabránilo nahrazení kvalitnějšího materiálu horším.
Číst více

Hlaváč: Průmyslová zóna v Plzenci nebude

1. 7. 2018
"Oceňuji, že i zastupitelé, kteří zpočátku byli spíše zastánci průmyslové zóny, hlasovali pro zrušení naprosté většiny průmyslové zóny," říká předseda TOP 09 Starý Plzenec Miroslav Hlaváč.
Číst více

Uhlíř: V Senátu chci hájit zájmy České republiky

15. 6. 2018
Na Rokycansku a severním Plzeňsku bude za TOP 09 do Senátu kandidovat známý občanský aktivista Martin Uhlíř.
Číst více

Toman: Historická dlažba by se neměla vyměňovat, ale opravovat

11. 6. 2018
Mohou v Plzni nahrazovat „staré dobré“ žulové povrchy chodníků betonové dlažební kostky? "Z historického i architektonického hlediska je to špatně. Je to smutné. Bylo by dobré přijmout usnesení, že historická dlažba se nebude vyměňovat, ale opravovat,“ říká doubravecký zastupitel Jan Toman (TOP 09). 
Číst více

Fluxa: Oprava Šeříkovky jde do finále

8. 6. 2018
Kulturní dům Šeříkovka na Slovanech je před poslední fází rekonstrukce. „Jako poslední se pak udělá nová fasáda celé budovy,“ uvedl místostarosta Slovan Jan Fluxa (TOP 09).
Číst více

Škarda: Škodaland má nový travnatý koberec a zázemí

7. 6. 2018
„Kolem koupacího jezírka jsme nechali položit nový travnatý koberec, a především umístili nové hygienické zázemí, kde sportovci najdou toalety, šatny a sprchy,” vypočítává Radoslav Škarda, 1. místostarosta MO Plzeň 3.
Číst více

Fluxa: Jiráskovo náměstí se změní k nepoznání

23. 5. 2018
„Cílem je, aby kompletní rekonstrukce Jiráskova náměstí byla hotova do konce roku 2022. Studii považuji za velmi kvalitní, a zdařilý je i způsob, jakým se autoři vypořádali s náměty a připomínkami veřejnosti,“ říká místostarosta MO Plzeň 2 - Slovany Jan Fluxa.
Číst více

Vozobule: Přístup radnice je šikanózní

15. 5. 2018
Michal Vozobule, předseda klubu zastupitelů TOP 09, má k přístupu radnice v kauze výběrového řízení na provozovatele plzeňského útulku velké výhrady.
Číst více

Dort: Kraj by měl prověřit kvalitu pitné vody

7. 5. 2018
"Chceme, aby Plzeňský kraj více hlídal kvalitu pitné vody na svém území. V přepočtu na sto tisíc obyvatel totiž drží primát ve výskytu rakoviny ledvin či slinivky břišní," říká krajský zastupitel Jiří Dort (TOP 09).
Číst více

Vozobule: Zlevní, nebo zdraží se doprava v Plzni?

25. 4. 2018
Diskuse kolem slev probíhá v době, kdy magistrát rozeslal městským obvodům k vyjádření návrh na zdražení prakticky veškerého jízdného. Tím je předvolební guláš dokořeněn a přestává být jasné, zda chtějí na radnici jízdné zlevnit, nebo zdražit.
Číst více
1 2 3 ... 10 ... 95 96   > Články 1 - 10 z 952

Copyright © 2009-2018  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme