× Spojenci pro Evropu

Místní organizace Plzeň 3

1.

Radoslav Škarda

předseda místní organizace
2.

Bohuslav Sobota

místopředseda místní organizace
3.

Petr Farník

člen místního výboru
4.

Renáta Hašková

členka místního výboru
5.

Jan Havel

člen místního výboru
6.

Aleš Janoušek

člen místního výboru
7.

Ondřej Ženíšek

člen místního výboru

Místní sněm MO TOP 09 Plzeň 3 zvolil svým předsedou Radoslava Škardu

16. 4. 2013
Delegáti místního sněmu MO Plzeň 3 zvolili svým předsedou opět Radoslava Škardu.
Číst více

Vypište nové výběrové řízení na trhy! Požaduje plzeňská TOP 09

30. 1. 2013
Minulý týden Rada městského obvodu Plzeň 3 rozhodla o novém provozovateli trhů na náměstí Republiky v Plzni. Opoziční TOP 09 chce vypsání nového výběrového řízení.
Číst více

Na montované školky upozorňujeme už rok

30. 5. 2012
Již v září loňského roku upozornila plzeňská TOP 09 na možnost řešení nedostatku míst v mateřských školkách formou výstavby levnějšího modulárního systému (montovaných školek). Nyní je šance pilotní projekt zrealizovat v Plzni na Slovanech.
Číst více

ODS a ČSSD rozdávala k Vánocům gulášovku i výpovědi

4. 1. 2012
Konec roku 2011 se na úřadu městského obvodu Plzeň 3 rozhodně nenesl v duchu svátků radosti, štěstí a pohody. Jako vánoční dar dostalo totiž několik zkušených úředníků po mnoha letech práce výpověď.
Číst více

Starosta plzeňského centrálního obvodu káže vodu a pije víno

9. 9. 2011
TOP 09 se nelíbí to, jak se Rada městského obvodu Plzeň 3 a jeho starosta Jiří Strobach (ODS) staví k omezení výherních hracích přístrojů (VHP). Koaliční strany se totiž rozhodly, že hazard neomezí tak, jak slibovaly voličům.
Číst více

Povodňový stav byl odvolán. Ve Škodalandu zůstala povodeň!

25. 7. 2011
Minulý týden v noci ze středy na čtvrtek zasáhly Plzeň vydatné deště. Povodňový stav byl odvolán, ale ve sportovním areálu Škodaland u borské přehrady zůstala povodeň. Městský obvod Plzeň 3 nechalo zbudovat Škodaland za téměř 100 000 000,- Kč. Areál byl několik dní k nepoužití a hrozí, že hřiště s umělým povrchem jsou zničena.
Číst více

Herny vedle základních škol. Takto starosta Strobach bojuje proti hazardu.

21. 7. 2011
Již zítra hodnotící komise Úřadu městského obvodu Plzeň 3 rozhodne o vítězi výběrového řízení na dodávku mediálních, produkčních a grafických služeb. TOP 09 bude bedlivě sledovat jeho výsledek, stejně tak jako pečlivě monitoruje placené PR vedení třetího obvodu v lokálních médiích. Jednu takovou PR perličku starosty trojky Jiřího Strobacha placenou z obvodního rozpočtu si mohli Plzeňané vychutnat v Plzeňském deníku dne 28.6.201 v článku o regulaci hazardu v centru města - (celý článek zde).
Číst více

Spadl bufetář trojce z nebe?

20. 7. 2011
Provozovatel restaurace ve Škodalandu je jiný než vítěz výběrového řízení. Starosta se diví. Na podivné pronájmy týkající se třetího plzeňského obvodu upozorňuje opozice trojky. Například na restauraci U Přehrady v novém areálu na břehu borské přehrady, kterou papírově provozuje Milena Hertlová. Ta také loni v prosinci vyhrála výběrové řízení. Dáte-li si však ve Škodalandu kávu nebo hamburger, dostanete účtenku s provozovatelem Extra Multi Colore.
Číst více

Podivné zadávací podmínky

15. 7. 2011
Městský úřad Plzeň 3 vypsal výběrové řízení na dodávku mediálních, produkčních a grafických služeb. Po seznámení se s dokumentací pro výběrové řízení nám zadávací podmínky přijdou více než podivné.
Číst více

TOP 09 Plzeň 3 vítá rozhodnutí Ústavního soudu

21. 6. 2011
14. 6. 2011 rozhodl Ústavní soud ve prospěch obce Chrastava ohledně zákonné regulace videoloterijních terminálů. Zastupitele TOP 09 Plzeň 3 toto rozhodnutí velmi potěšilo. Jako zastupitelé obvodu, který je nejvíce zatížen negativními jevy doprovázející závislost na herních automatech, vítáme tento rozsudek. Ústavní soud potvrdil možnost obcí regulovat i tento typ hracích automatů obecně závaznou vyhláškou.
Číst více
 <  1 2 ... 8 9 10 11 12 13   > Články 91 - 100 z 121

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Spolupráce středopravicových stran musí začít hned.
Děkujeme