Místní organizace Plzeň 3

1.

Radoslav Škarda

předseda místní organizace
2.

Bohuslav Sobota

místopředseda místní organizace
3.

Petr Farník

člen místního výboru
4.

Renáta Hašková

členka místního výboru
5.

Jan Havel

člen místního výboru
6.

Aleš Janoušek

člen místního výboru
7.

Ondřej Ženíšek

člen místního výboru

Ondřej Ženíšek: Těší mě úspěch na obvodech. Ve městě budeme dál kvalitní opozicí

23. 10. 2014
Po čtyřech letech aktivní práce v opozici získala TOP 09 ve volbách do Zastupitelstva města Plzně pět mandátů. Z povolebních jednání vyplynulo, že bude i v dalším volebním období působit v opozici. Tam ji poslala ČSSD a ODS, která vytvořila koalici společně s Občany patrioty a KDU-ČSL. Naopak je již jisté, že na čtyřech městských obvodech TOP 09 usedne v radě. 
Číst více

Ondřej Ženíšek: Boj o zákaz hazardu v Plzni nevzdáváme

6. 10. 2014
TOP 09 v Plzni hodlá prosadit zákaz hazardu v Plzni, tak jak slíbila voličům. I když se jí před posledním jednáním zastupitelstva nepodařilo sesbírat 13, 5 tisíce podpisů potřebných pro jeho vypsání v termínu komunálních voleb, zákaz hazardu chce v následujícím volebním období prosadit buď ze zastupitelských lavic, či vypsáním referenda v termínu dalších voleb.
Číst více

Obvod z peněz za hazard dotuje sám sebe

18. 6. 2014
TOP 09 nesouhlasí s tím, jak v současné době fungují komise a výbory městského obvodu Plzeň 3. Ty jsou v pojetí současné koalice ODS a ČSSD pouze jejími hlásnými troubami a pozbyly svůj smysl jako demokratické poradní orgány rady a zastupitelstva. Tak jak rozhodují dnes, pouze odčerpávají finanční prostředky, které by šly využít jinak a smysluplněji.
Číst více

Konec hazardu? Před volbami to možná půjde …

30. 4. 2014
„Obvodní koalice nás překvapila svým návrhem usnesení fakticky zrušit veškerá stávající hrací místa na Trojce, což TOP 09 v Plzni prosazuje od začátku volebního období.“ říká Radoslav Škarda zastupitel za TOP 09
Číst více

TOP 09 si zásadní regulaci hazardu představuje jinak

31. 8. 2013
Ve čtvrtek 29. 8. schválilo Zastupitelstvo Plzně 3 hlasy koalice ČSSD a ODS stanovisko k návrhu městské vyhlášky k regulaci hazardu, ve kterém určilo, že hazard bude v centrální části Plzně nadále možné provozovat na takřka 70 místech.
Číst více

Zlevněte lidem energii! Vyzývá TOPka vedení centrálního obvodu.

2. 8. 2013
Již několik měsíců by mohli mít občané našeho obvodu levnější elektřinu i plyn. Zatímco se úřad finančně i personálně podílí na kulturních akcích, mohla být invence vynaložena na přípravu energetické aukce, která může snížit cenu energií pro občany i o tisíce korun.
Číst více

Trojka porušuje své vlastní zásady dotačního řízení

26. 6. 2013
Zastupitelský klub TOP 09 městského obvodu Plzeň 3 nesouhlasí s rozhodnutím rady obvodu, které je v rozporu se zásadami dotačního řízení obvodu.
Číst více

Úřad je díky opoziční TOP 09 otevřenější. Ne však dostatečně!

25. 6. 2013
Díky TOP 09 jsou v současné době na webu měsTA Plzně všem občanům k dispozici také podklady pro jednání zastupitelstva MO Plzeň 3. Stalo se tak na návrh TOP 09, která v listopadu minulého roku požádala vedení radnice centrálního obvodu Plzeň 3, aby podklady pro zastupitele zpřístupnilo veřejnosti. I přes to jsou však stále některé materiály označeny jako neveřejné.
Číst více

Místní sněm MO TOP 09 Plzeň 3 zvolil svým předsedou Radoslava Škardu

16. 4. 2013
Delegáti místního sněmu MO Plzeň 3 zvolili svým předsedou opět Radoslava Škardu.
Číst více

Vypište nové výběrové řízení na trhy! Požaduje plzeňská TOP 09

30. 1. 2013
Minulý týden Rada městského obvodu Plzeň 3 rozhodla o novém provozovateli trhů na náměstí Republiky v Plzni. Opoziční TOP 09 chce vypsání nového výběrového řízení.
Číst více
 <  1 2 ... 8 9 10 11 12 13   > Články 91 - 100 z 129

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme