Regionální a místní organizace

V Plzeňském kraji působí 3 regionální organizace a v rámci nich dalších 12 místních organizací:

Regionální organizace: 

TOP 09 Plzeň

TOP 09 Plzeň-venkov

TOP 09 Klatovsko a Domažlicko

Místní organizace regionu TOP 09 Plzeň:

Plzeň 1

Plzeň 2

Plzeň 3

Plzeň 4

Místní organizace regionu TOP 09 Plzeň-venkov:

Plasy

Rokycany

Starý Plzenec

Nýřany

Přeštice

Tachov

Místní organizace regionu TOP 09 Klatovsko a Domažlicko:

Klatovy

Horažďovice

 

Plzeň 1 Plzeň 4 Plzeň 2 Plzeň 3 Plzeň 10 Plasy Tachov Rokycany Přeštice Horažďovice Sušice Klatovy Domažlice Image Map

 

Vozobule: Čistá Plzeň má stále potíže s tříděným odpadem
22. 2. 2016

Vozobule: Čistá Plzeň má stále potíže s tříděným odpadem

V případě tříděného odpadu - ukládaného do barevných kontejnerů - má ale systém slabiny a odpadky se leckdy hromadí u sběrných nádob. Někteří zastupitelé už to na radnici kritizovali a vedení města připouští, že s tříděným odpadem problémy trvají. „Situace se od října nezlepšila, dokonce se zhoršila i na místech, kde dřív problémy se svozem separovaného odpadu nebyly. Mnoho kontejnerových stání je ve strašidelném stavu. To je zásadní problém,“ prohlásil Michal Vozobule (TOP 09). Ten se domnívá, že potíže mohou vést až k tomu, že někteří lidé přestanou odpad třídit. „Protože hledat volné kontejnery je pro ně leckde složité,“ uvedl.

Celý článek
Plzeňská TOP 09 navštívila muzeum Patton Memorial Pilsen
18. 2. 2016

Plzeňská TOP 09 navštívila muzeum Patton Memorial Pilsen

Muzeum Patton Memorial Pilsen dnes na pozvání předsedy plzeňské TOP 09 Ondřeje Ženíška navštívili její členové a sympatizanti. Komentovaná prohlídka muzea věnovaného osvobození jihozápadních Čech americkou armádou v roce 1945 navázala na úspěšnou sérii exkurzí do Nového divadla, které předseda TOP 09 Plzeňsko uspořádal v minulém roce. Účastníci komentované prohlídky muzea měli navíc díky erudovanému výkladu jeho zakladatele a kurátora Ivana Rollingera možnost dozvědět se více než běžní návštěvníci.

Celý článek
TOP 09: Kvůli schodišti přichází divadlo o předplatitele
29. 1. 2016

TOP 09: Kvůli schodišti přichází divadlo o předplatitele

Terčem kritiky opozičních zastupitelů z TOP 09 se na čtvrtečním jednání zastupitelstva stala opět po čase budova Nového divadla. Zastupitelka Ilona Jehličková otevřela diskusi na téma špatné dostupnosti prostoru hlediště zejména pro starší, nebo tělesně postižené občany. „Někteří lidé o přestávce zůstávají sedět v hledišti a sbírají sílu na to, aby pak mohli sejít schodiště a odejít domů. Nezajímá mě, jestli byl špatný projekt divadla. Je třeba najít řešení, jak lidi dostat lépe do hlediště,“ uvedla zastupitelka Ilona Jehličková (TOP 09).

Celý článek
TOP 09: ČSSD zbytečně hazarduje s teplárnou
20. 1. 2016

TOP 09: ČSSD zbytečně hazarduje s teplárnou

Vybrat z Plzeňské teplárenské a.s. letos 130 miliónovou dividendu je ekonomický nesmysl, kritizují snahu vedení radnice opoziční zastupitelé z TOP 09. Podle nich by měly peníze zůstat v Plzeňské teplárenské a.s. a vytvořit rezervu na nutné investice a řešení případných problémů, kterých je nyní kolem podniku požehnaně.

Celý článek
Krásné Vánoce a šťastný nový rok
23. 12. 2015

Krásné Vánoce a šťastný nový rok

,,Přeji Vám krásné a klidné prožití svátků vánočních a do nového roku 2016 mnoho zdraví, štěstí a úspěchů, předseda Petr Suchý KV TOP 09 Plzeňský kraj. 

Celý článek
Suchý: Pokud nám Jiří Pospíšil pomůže, budeme rádi
14. 12. 2015

Suchý: Pokud nám Jiří Pospíšil pomůže, budeme rádi

Předseda TOP 09 v Plzeňském kraji Petr Suchý věří, že jeho strana i po rozchodu se STAN nabídne slušnou alternativu k oranžovočervené koalici na hejtmanství. ,,Máme své starosty v Přešticích, ve Zbirohu, místostarostu v Blovicích, místostarostu Klatov. Někteří nezávislí starostové se s námi baví a jsou ochotní za nás kandidovat. Takže takoví lidé na naší krajské kandidátce budou," říká Petr Suchý (TOP 09).

Celý článek
TOP 09: Průtah Plzní nechceme
8. 12. 2015

TOP 09: Průtah Plzní nechceme

Plzeňská TOP 09 je proti výstavbě severojižního průtahu I/27 v jeho současně navrhované podobě. Ten by měl dle návrhu novéhu územního plánu propojit severní a Jižní Předměstí mezi Sukovou a Karlovarskou ulicí a údolí Mže by měl přetnout kilometrovým mostem.

Celý článek
Ženíšek: Zavedení víz s Francií je hloupost
5. 12. 2015

Ženíšek: Zavedení víz s Francií je hloupost

"Zavedeme víza s Francií. Nebudeme pouštět nikoho z Francie a z Belgie, protože řada těch teroristů byli právě občané Belgie, nebo Francie. Na letištích kdokoliv se objeví s nějakou pletí, srovnávající se nebo blížící se někomu z arabského světa, tak ho zkrátka nepustíme, ačkoliv bude držet třeba francouzský pas, tudy cesta nevede," říká 1. místopředseda TOP 09 Marek Ženíšek.

Celý článek
Ženíšek: Život ve svobodě a demokracii není zadarmo
21. 11. 2015

Ženíšek: Život ve svobodě a demokracii není zadarmo

V hodnocení polistopadové éry podle poslance a místopředsedy TOP 09 Marka Ženíška vede výrazný akcent na Václava Havla. V hodnocení prezidentů pak podle něj jednoznačně propadá Miloš Zeman. V rozhovoru se zmiňuje o nebezpečí čím dále většího špiclování v naší zemi, stejně tak jako o narůstajícím počtu ruských agentů.

Celý článek
TOP 09 v Plzni uctila památku pařížských obětí
16. 11. 2015

TOP 09 v Plzni uctila památku pařížských obětí

Zástupci TOP 09 v Plzni se sešli, aby vyjádřili Francii podporu a solidaritu. ,,Jde o obrovskou tragédii. Pro mě osobně o to větší, že jsem v Paříži 10 měsíců pobýval, některá místa, kde došlo k útokům, moc dobře znám a mám tam plno přátel, uvedl předseda TOP 09 v Plzni Ondřej Ženíšek. „Je to strašné, ale vlastně se to očekávalo. Teď by měli všichni, jak pozice, tak opozice, dělat něco proti tomu, uvedl Jaroslav Lobkowicz (TOP 09).

Celý článek
1 2 3 4 5 6 ... 10 ... 12 13
Články 31 - 40 z 122