× Pojďte do toho s námi.

Volby do obecních a městských zastupitelstev 2010

Na této stránce vás pravidelně informujeme o aktualitách a zajímavostech z předvolebního dění. Přejete-li si být informováni přímo on-line, můžete se zaregistrovat na našem Facebookovém profilu či na Twitteru.

Pozn.: Zde jsou k vidění nejzajímavější zprávy z jednotlivých měst a zprávy, které se týkají celého kraje. Přejete-li si informace pouze z vašeho města, přejděte prosím na stránku vaší místní organizace TOP 09.

Zpráva o povolebním vyjednávání ve Svitavském regionu

15. 11. 2010
V okolí Svitav, Poličky a Litomyšle se TOP 09 nebývale dařilo. Do zastupitelstva se zde jejím kandidátům podařilo probojovat v celkem 6 městech a obcích- v Poličce, Svitavách, Litomyšli, ale také v Moravské Třebové, Kunčině a Budislavi.
Číst více

TOP 09 získala 31 zastupitelů v Pardubickém kraji

18. 10. 2010
Gratulujeme všem zastupitelům, zvoleným za TOP 09. V celém Pardubickém kraji strana získala celkem 31 zastupitelů. Nejsme sice vítězi těchto voleb, přesto však máme sílu na to, abychom přivedli alespoň část měst a obcí směrem k nezadlužené budoucnosti a odpovědnému rozhodování. Přejeme všem našim zastupitelům i budoucím radním mnoho úspěchů a sil při této nelehké práci. V nejbližších dnech vás na těchto stránkách budeme informovat o  výsledcích koaličních vyjdenáváních, které TOP 09 vede v obcích a městech Pardubického kraje.
Číst více

TOP-TROLEJBUS

14. 10. 2010
Ve čtvrtek 13. října odpoledne proběhla předvolební kontaktní akce pardubických kandidátů TOP 09 do městského zastupitelstva.
Číst více

"Třída Míru by se měla měnit nyní, ne až za několik let"

5. 10. 2010
Celou reportáž o plánech pardubických politků na proměnu Třídy Míru, si můžete prohlédnout na následující adrese: http://www.rta.cz/asx/play_file.asx?id=121856&quality
Číst více

Místní rozvoj

Top 09 v Chrasti – budeme podporovat: Budování startovacích bytů pro mladé Pozemky pro výstavbu rodinných domů Bezbariérová Chrast (vybudování výtahů na zdravotním středisku) Podpora rozvoje podnikání (zajištění reklamy pro místní podnikatele a živnostníky na webových stránkách města, vývěsky, výkladní skříně, dle možností zadávat zakázky převážně místním firmám s ohledem na možnost navýšení pracovních míst , atd.) Zajištění veřejných prací pro nezaměstnané, podpora rekvalifikačních kurzů Podpora turistického ruchu (cyklostezky, půjčovna kol atd.) Čistota a pořádek ve městě (více a větší kontejnery na tříděný odpad a sběrný dvůr) a okolí Zajišťování finančních prostředků z fondů EU, grantů Pardubického kraje a příslušných ministerstev
Číst více

Představujeme TOP lídry- Jan Večeřa

24. 9. 2010
Více o Janu Večeřovi a jeho vizi pro Poličku se dozvíte v jeho profilu.
Číst více

Kultura, zábava, sport

23. 9. 2010
Top 09 v Chrasti – budeme podporovat: Vytvoření víceúčelových prostor pro kulturní vyžití obyvatelstva Vybudování celodenně veřejně přístupného dětského hřiště zejména pro předškoláky Zajištění klubových prostor pro teenagery ( volnočasové aktivity) Podpora a rozvoj kultury pro všechny věkové skupiny občanů města Využití nádvoří zámku a zámecké zahrady pro kulturní akce Využívání venkovního hřiště u haly ZŠ bezplatně pro veřejnost Podpora a bezplatná propagace akcí pořádaných ve městě a v místních částech nebo chrasteckými spolky v jiných místech ( např. divadelní spolek) Pružnější získávání účelových příspěvků pro spolky, občanská sdružení a neziskové organizace.
Číst více

Bezpečnost a doprava

21. 9. 2010
Top 09 v Chrasti – budeme podporovat: Rozšíření a nová úprava stávajících přechodů pro chodce (důraz na větší bezpečnost chodců) a posouzení celkové dopravní situace v regionu s možností následných úprav Zvýšený dohled nad dodržováním povolené rychlostí, případně omezení rychlosti vozidel při průjezdu městem a obcemi (zejména v městě Chrast a obci Podlažice) Zvýšení počtu parkovacích míst (hlavně v centru města Chrast) Zvýšení počtu a viditelnější označení již vyhrazených parkovacích míst pro zdravotně a tělesně postižené (problematika náměstí a polikliniky v městě Chrast) Omezení pití alkoholu a užívání návykových látek na veřejně přístupných místech, zejména na náměstí v Chrasti, boj proti vandalismu a drobné kriminalitě Maximální podpora činností složek Integrovaného záchranného systému České republiky
Číst více

Představujeme TOP lídry- Jan Němec

21. 9. 2010
Více o Janu Němcovi a jeho vizi pro Pardubice se dozvíte v jeho profilu.
Číst více

Volební program

Podrobný předvolební program TOP 09 pro Skuteč
Číst více
1 2   > Články 1 - 10 z 14

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 PARDUBICKÝ KRAJ

Sladkovského 433
530 02 Pardubice

info@pce.top09.cz
telefon: +420 604229303

 

KRAJSKÝ MANAŽER

Ondřej Müller

ondrej.muller@top09.cz

telefon: +420 604229303

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme