Na této stránce vás pravidelně informujeme o aktualitách a zajímavostech z předvolebního dění. Přejete-li si být informováni přímo on-line, můžete se zaregistrovat na našem Facebookovém profilu či na Twitteru.

Pozn.: Zde jsou k vidění nejzajímavější zprávy z jednotlivých měst a zprávy, které se týkají celého kraje. Přejete-li si informace pouze z vašeho města, přejděte prosím na stránku vaší místní organizace TOP 09.

15. 11. 2010

Zpráva o povolebním vyjednávání ve Svitavském regionu

V okolí Svitav, Poličky a Litomyšle se TOP 09 nebývale dařilo. Do zastupitelstva se zde jejím kandidátům podařilo probojovat v celkem 6 městech a obcích- v Poličce, Svitavách, Litomyšli, ale také v Moravské Třebové, Kunčině a Budislavi.

Celý článek
18. 10. 2010

TOP 09 získala 31 zastupitelů v Pardubickém kraji

Gratulujeme všem zastupitelům, zvoleným za TOP 09. V celém Pardubickém kraji strana získala celkem 31 zastupitelů. Nejsme sice vítězi těchto voleb, přesto však máme sílu na to, abychom přivedli alespoň část měst a obcí směrem k nezadlužené budoucnosti a odpovědnému rozhodování. Přejeme všem našim zastupitelům i budoucím radním mnoho úspěchů a sil při této nelehké práci. V nejbližších dnech vás na těchto stránkách budeme informovat o  výsledcích koaličních vyjdenáváních, které TOP 09 vede v obcích a městech Pardubického kraje.

Celý článek
TOP-TROLEJBUS
14. 10. 2010

TOP-TROLEJBUS

Ve čtvrtek 13. října odpoledne proběhla předvolební kontaktní akce pardubických kandidátů TOP 09 do městského zastupitelstva.

Celý článek
5. 10. 2010

"Třída Míru by se měla měnit nyní, ne až za několik let"

říká lídr pardubické TOP 09 Jan Němec v reportáži televize RTA

Celou reportáž o plánech pardubických politků na proměnu Třídy Míru, si můžete prohlédnout na následující adrese: http://www.rta.cz/asx/play_file.asx?id=121856&quality

Celý článek

Místní rozvoj

Top 09 v Chrasti – budeme podporovat: Budování startovacích bytů pro mladé Pozemky pro výstavbu rodinných domů Bezbariérová Chrast (vybudování výtahů na zdravotním středisku) Podpora rozvoje podnikání (zajištění reklamy pro místní podnikatele a živnostníky na webových stránkách města, vývěsky, výkladní skříně, dle možností zadávat zakázky převážně místním firmám s ohledem na možnost navýšení pracovních míst , atd.) Zajištění veřejných prací pro nezaměstnané, podpora rekvalifikačních kurzů Podpora turistického ruchu (cyklostezky, půjčovna kol atd.) Čistota a pořádek ve městě (více a větší kontejnery na tříděný odpad a sběrný dvůr) a okolí Zajišťování finančních prostředků z fondů EU, grantů Pardubického kraje a příslušných ministerstev

Celý článek
Představujeme TOP lídry- Jan Večeřa
24. 9. 2010

Představujeme TOP lídry- Jan Večeřa

Lídr kandidátky v Poličce

Více o Janu Večeřovi a jeho vizi pro Poličku se dozvíte v jeho profilu.

Celý článek
23. 9. 2010

Kultura, zábava, sport

Top 09 v Chrasti – budeme podporovat: Vytvoření víceúčelových prostor pro kulturní vyžití obyvatelstva Vybudování celodenně veřejně přístupného dětského hřiště zejména pro předškoláky Zajištění klubových prostor pro teenagery ( volnočasové aktivity) Podpora a rozvoj kultury pro všechny věkové skupiny občanů města Využití nádvoří zámku a zámecké zahrady pro kulturní akce Využívání venkovního hřiště u haly ZŠ bezplatně pro veřejnost Podpora a bezplatná propagace akcí pořádaných ve městě a v místních částech nebo chrasteckými spolky v jiných místech ( např. divadelní spolek) Pružnější získávání účelových příspěvků pro spolky, občanská sdružení a neziskové organizace.

Celý článek
21. 9. 2010

Bezpečnost a doprava

Top 09 v Chrasti – budeme podporovat: Rozšíření a nová úprava stávajících přechodů pro chodce (důraz na větší bezpečnost chodců) a posouzení celkové dopravní situace v regionu s možností následných úprav Zvýšený dohled nad dodržováním povolené rychlostí, případně omezení rychlosti vozidel při průjezdu městem a obcemi (zejména v městě Chrast a obci Podlažice) Zvýšení počtu parkovacích míst (hlavně v centru města Chrast) Zvýšení počtu a viditelnější označení již vyhrazených parkovacích míst pro zdravotně a tělesně postižené (problematika náměstí a polikliniky v městě Chrast) Omezení pití alkoholu a užívání návykových látek na veřejně přístupných místech, zejména na náměstí v Chrasti, boj proti vandalismu a drobné kriminalitě Maximální podpora činností složek Integrovaného záchranného systému České republiky

Celý článek
Představujeme TOP lídry- Jan Němec
21. 9. 2010

Představujeme TOP lídry- Jan Němec

Lídr kandidátky v Pardubicích

Více o Janu Němcovi a jeho vizi pro Pardubice se dozvíte v jeho profilu.

Celý článek

Volební program

Skuteč

Podrobný předvolební program TOP 09 pro Skuteč

Celý článek
1 2
Články 1 - 10 z 14
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme