EUROPOSLANEC JUDR. JIŘÍ POSPÍŠIL

EUROPOSLANEC JUDR. JIŘÍ POSPÍŠIL
POSLANECKÁ KANCELÁŘ V OSTRAVĚ
Adresa:
Vítkovická 1 (2. patro)
702 00 Ostrava

Pospíšil: Prezident nesmí útočit na nezávislá média

9. 3. 2018
Prezident Zeman útočil na podstatu demokratického právního státu, a to jsou nezávislá média, svoboda projevu a nezávislí žurnalisté. Pokud tohle prezident zpochybňuje, zpochybňuje právní stát a u toho jsme nechtěli být.
Číst více

Občané si mají europoslance vybírat z politiků, které znají

26. 2. 2018
TOP 09, KDU-ČSL a STAN jsou součástí Evropské lidové strany. Zásahy do volebního práva, které se teď debatují, jsou úplně zbytečné. Nechme, aby proběhly a do budoucna probíhaly. Občané si mají vybírat svoje europoslance, které znají, kteří hájí jejich konkrétní národní zájmy.
Číst více

Pospíšil: Evropská myšlenka je důležitější než kdy dříve

20. 2. 2018
Předseda TOP 09 a europoslanec Jiří Pospíšil navštívil studenty a podnikatele ve Zlínském kraji a debatovali s lidmi o významu Evropské unie. Na gymnáziu Lesní čtvrť ve Zlíně diskutoval s více než šedesáti mladými lidmi o významu evropské myšlenky. Prohlédl si pálenici Rudolf Jelínek ve Vizovicích a večer ve Zlíně debatoval s desítkami občanů o současné politické situaci.
Číst více

Pospíšil: V Senátu mají být známé osoby z politiky

19. 2. 2018
V Senátu by měly být známé osoby z politiky a všichni tři kandidáti z prezidentských voleb, kteří uvažují o senátních volbách, jsou viditelné politické figury a určitě by pomohli k tomu, aby byl Senát viditelnější.
Číst více

Pospíšil: Doufám, že Jiří Drahoš bude v politice pokračovat

29. 1. 2018
To, jak volby dopadly, je pro profesora Drahoše samozřejmě prohra. Výsledek je ale velmi slušný a doufám, že pan profesor Drahoš bude v politice pokračovat dál, že z politiky odchází.
Číst více

TOP 09 do roku 2018: Nebát se a říkat pravdu přináší radost

21. 12. 2017
Slavíme Vánoce jako jedny z nejvýznamnějších křesťanských svátků. Lidé z TOP 09 Vám přejí jejich klidné prožití a šťastný nový rok. Svá osobní přání přidali i někteří z našich politiků.
Číst více

Pospíšil: Místo kvót musíme bránit hranice v severní Africe

15. 12. 2017
Obrana má být, že budeme lépe hlídat severní hranici v Africe a budeme pomáhat v zemích odkud odcházejí. To není o tom jenom izolovat bohatou Evropu. Systémy, které navrhuje třeba Visegrád a o kterých se bavíme i na půdě parlamentu, budou Evropany něco stát.
Číst více

Demokracie se bez svobodných médií neobejde

11. 12. 2017
Svobodná média k demokracii patří, jsou esencí demokracie stejně jako politické strany. Potřebujeme svobodná média, politici by neměli považovat média za své nepřátele, to je nesmysl.
Číst více

Pospíšil: ČR potřebuje vládu s důvěrou

7. 12. 2017
My tu ztratíme opravdu velké množství času, protože vláda nezíská důvěru a nebude schopná pořádně vládnout.
Číst více
1 2 3 4 5 6   > Články 1 - 10 z 54

Copyright © 2009-2018  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Jsme jediná pravicová proevropská strana.
Děkujeme