EUROPOSLANEC JUDR. JIŘÍ POSPÍŠIL

EUROPOSLANEC JUDR. JIŘÍ POSPÍŠIL OTEVŘEL POSLANECKOU KANCELÁŘ V OSTRAVĚ
Adresa:
Vítkovická 1 (2. patro)
702 00 Ostrava

TOP 09: Koalici jde o posty, ne o program

5. 12. 2016
Klub krajských zastupitelů TOP 09 je přesvědčen, že současné široké koalici nejde o program, ale o rozdělení krajských postů. Vládní koalice téměř dvakrát navýšila počet výborů na devět a historicky nejvyšší bude také počet náměstků. Těch bude mít současný hejtman celkem šest.
Číst více

Pospíšil: Ochrana papalášů před urážkou je nepřijatelná

21. 11. 2016
Prezident ochranu před urážkou nepotřebuje, protože víme, že se obhají sám. Chránit před verbálním útokem papaláše nebo veřejné funkcionáře je podle mě absolutně nepřijatelné. Do liberální společnosti verbální trestné činy nepatří.
Číst více

Pospíšil: Spojené státy musí zůstat partnerem Evropy

10. 11. 2016
Pro mě osobně je důležité, aby byla Amerika jasným partnerem Evropské unie a Evropy jako takové. Aby vojenská přítomnost Ameriky zůstala na našem kontinentě, aby fungovalo NATO.
Číst více

Volby USA: Evropa musí být akceschopnější

9. 11. 2016
V USA je po měsících kampaně a dnešních volbách jasno. Prezidentem Spojených států amerických bude republikánský kandidát Donald Trump, který ve finále porazil demokratickou kandidátku Hillary Clintonovou. Přečtěte si reakce politiků TOP 09. 
Číst více

Jiří Pospíšil: Lidé nesmí na naše území přicházet nekontrolovatelně

27. 9. 2016
Europoslanec Jiří Pospíšil se v pondělí setkal se studenty Moravskoslezského kraje.  Diskutoval i  s podporovateli, členy  a kandidáty do krajského zastupitelstva v našem kraji. Lidi nejvíce zajímala aktuální bezpečnostní politika a ochrana evropských hranic. 
Číst více

Pospíšil: Měli bychom z EU dostat lidi, kteří tu nezískají azyl

29. 7. 2016
Je správné, že Česko bude sledovat dění na hranici a bude monitorovat, a pokud možno i zadržovat osoby, které v jiném státě EU nezískají azyl. Takové lidi je třeba z Evropy dostat, ačkoli je to strašně těžké. To se dnes bohužel žádné zemi v Evropě příliš nedaří.
Číst více

Pospíšil: Občané musí mít možnost obrany

26. 7. 2016
Odzbrojování evropské společnosti v situaci zvyšující se hrozby teroristických útoků je nebezpečné a návrh, který k tomuto vede, nemůže nikdy získat mou podporu. 
Číst více

Pospíšil: Erdogan využil puče k posílení autoritativního režimu

19. 7. 2016
Dění v Turecku vytváří dojem, že Erdogan využil svého puče k posílení svého autoritativního režimu a k vypořádání se se svými odpůrci. Bezvýhradná podpora Erdoganova režimu by podle mého názoru byla špatně, protože ten režim není demokratický a nevyznává hodnoty, které vyznávají státy v Evropské unii.
Číst více

Pospíšil: Práva pro všechny majitele legálních zbraní

13. 7. 2016
Výbor EP pro vnitřní trh a ochranu spotřebitele bude dnes hlasovat o návrhu směrnice týkající se kontroly nabývání a držení zbraní. "Návrh Komise byl bohužel unáhlený, nebyl opřen o dopadovou studii a místo potírání nelegálního trhu se zbraněmi si vzal na mušku legální držitele zbraní," říká europoslanec Jiří Pospíšil 
Číst více
1 2 3 4   > Články 1 - 10 z 37

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Stát nelze řídit jako firmu, protože občané nejsou zaměstnanci.
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Děkujeme