× Staňte se našimi členy!

Ing. Romana Šefraná

15. 8. 2014

Narodila jsem se v roce 1961 v Jablonci nad Nisou do sportovní rodiny. Od malička jsem s rodiči trávila volný čas v Jizerských horách turistikou a lyžováním. Táta Vladimír Šlepr byl celoživotním sportovním nadšencem a experimentátorem. Rodinnou víkendovou náplní po spoustu let byl volejbal, windsurfing, skálolezectví a samozřejmě lyžování. 

Vystudovala jsem Gymnázium U Balvanu a poté Technickou univerzitu v Liberci. Od promoce jsem pracovala téměř třicet let v bankovnictví, posledních jedenáct let na pozici ředitelky pobočky UniCredit Bank v Liberci.

V závěru loňského roku jsem odkoupila majetkový podíl ve společnosti Lucid s.r.o., kterou spoluzaložil před dvaceti lety můj manžel, a tím pomohla vzniku dnes již plně rodinné firmy. Zaměstnání u nás nachází padesát kolegů, kteří se spolu s námi starají o široký sortiment výroby založený na lisování kovů za studena a montáži. Našimi odběrateli jsou firmy z oblasti automobilového a elektrotechnického průmyslu, výrobci bižuterie, vánočních ozdob.

Jsem vdaná, mám dva dospělé syny. Mladší spolu se mnou a s manželem působí ve firmě, starší syn má advokátní kancelář v Praze.

Stála jsem u založení Občanského sdružení pro zbudování hospice v Jablonci nad Nisou. Pro toto sdružení jsem dobrovolně po dobu 6 měsíců pracovala bez nároku na odměnu. Projekt jsme dovedli do stadia realizace. Bylo vydáno stavební povolení k rekonstrukci, byl zhotoven projekt k realizaci, řádně vybrána firma, která měla rekonstrukci provést.  Bohužel politická nevůle představitelů města Jablonec nad Nisou tento projekt zhatila. Hospic mohl minimálně již deset let sloužit obyvatelům obcí široké oblasti Libereckého kraje…

Od znovuotevření Městského divadla v Jablonci nad Nisou jsem dlouhou řadu let působila v jeho dozorčí radě.

Jsem dlouholetou členkou tradičního sportovního oddílu TJ Delfín.

Působila jsem ve finančním výboru zastupitelstva města Jablonec nad Nisou.

Zkušenosti se zástupci komunální politiky mám bohaté a mám konkrétní představu, jak skutečně pomáhat rozvíjet občanské aktivity ve prospěch všech ne pouze určitých zájmových skupin. Ráda bych prosadila podporu i jiných sportovních aktivit než je fotbal a hokej, podpořila vznik komunitních center pro seniory, rozvinula neexistující dialog města Jablonec nad Nisou s podnikateli.

TOP 09 je mi blízká díky jasně definovaným cílům volební kampaně v roce 2013 (http://www.top09.cz/files/soubory/vime-kam-jdeme-programovy-letak_895.pdf).

ŠTÍTKY

Volby:
2014 zastupitelstva obcí - Jablonec nad Nisou - 6. Romana Šefraná

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme