× Staňte se našimi členy!

Ing. Radovan Ježek

24. 8. 2014

Srdcem Jablonečák - tady jsem se narodil a tady jsem doma.

Jmenuji se Radovan Ježek a od narození 2. 9. 1972 trvale žiji v Jablonci nad Nisou. Jsem jednou ženatý a mám dvě dcery. Vystudoval jsem gymnázium v Tanvaldu a následně fakultu strojního inženýrství na ČVUT v Praze. Celý svůj profesní život pracuji pro jednu konstrukční kancelář a specializuji se na vývoj v oblasti automotiv.

Jsem zakládajícím členem TOP 09 v Jablonci nad Nisou. V posledních čtyřech letech jsem členem kontrolního výboru zastupitelstva statutárního města Jablonec nad Nisou.

Mezi mé zájmy patří rodina, technika, doprava a sport (biatlon a běžecké lyžování). Od mala jsem se věnoval běžeckému lyžování a biatlonu, kde aktivně pracuji pro Český Svaz Biatlonu jako organizátor soutěží, technický delegát a rozhodčí.

Jablonec pro mne vždy byl městem průmyslu a sportu a tím by, podle mne, měl také zůstat, respektive se k této charakteristice vrátit. Jablonec jsem vždy také vnímal jako bezpečné město pro děti, rodiny i seniory, budu dělat vše pro to, aby takový byl i do budoucna a aby ho tak vnímali i moji spoluobčané.

Radovan Ježek

ŠTÍTKY

Volby:
2014 zastupitelstva obcí - Jablonec nad Nisou - 10. Radovan Ježek

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme