Ing. Petr Roubíček

Radní statutárního města Jablonec nad Nisou za TOP 09

Ač jsem se narodil v roce 1964 v Liberci, tak jsem od roku 1967 jablonečák, kde jsem absolvoval základní i střední školu, konkrétně Střední ekonomickou školu - obor zahraniční obchod. Po dvouleté základní vojenské službě jsem nastoupil na denní studium Vysoké školy ekonomické - katedra vnějších ekonomických vztahů. Prvních sedm let po absolvování vysoké školy jsem pracoval jako zaměstnanec v bižuterním, textilním a telekomunikačním průmyslu. Poté jsem se stal živnostníkem v bižuterním oboru.

Jsem podruhé ženatý, mám tři děti, které mi dělají radost.
Z volnočasových aktivit mám rád sport. Jsem trenérem baseballu, který si ještě občas zahraji, rád jezdím na kole, zdolávám vrcholy železnými cestami - via ferrata, baví mě i zimní sporty, hlavně sjezdové lyžování.

Před 40 lety jsem poznal krásu pálkovacích her (baseball, softball, slowpitch) a posledních 16 let se pohybuji kolem tohoto sportu jako hráč, trenér a funkcionář Baseball Clubu Blesk Jablonec nad Nisou. Za tu dobu se nám podařilo zrekultivovat 1 ha zanedbané plochy a vybudovat regulérní hřiště mezinárodních parametrů u ZŠ Mozartova, kde mimo zápasů domácích soutěží proběhla již dvě Mistrovství Evropy v baseballu kadetů do 15ti let.

Bezmála 18 let mám to štěstí, že se mohu z okna našeho bytu těšit pohledem na klenot Jablonce, a to přehradu - překrásné dědictví po našich předcích. Úžasné místo pro odpočinek, sportovní a kulturní aktivity, jehož potenciál není stále ještě naplno využit. O to mě víc mrzí, ba přímo štve, když se najdou mezi námi bytosti, které ničí vybavení v okolí přehrady, neumí uklidit exkrementy po svých mazlíčcích, ba dokonce obsahy košů háží do vody. A právě přehrada a její další kultivace bude jedním z hlavních cílů TOPky v následujícím voledním období.

Jablonec vnímám jako mix možností pro práci, studium, sport, kulturu, aktivity pro děti i seniory, setkávání se s lidmi. Ale i tak je pořád co zlepšovat jako např. lepší naslouchání a vnímání potřeb jednotlivých městských částí, zlepšení podmínek pro podnikání, oživení centra města. To vše a ještě celá řada dalších témat bude obsahem našeho volebního programu.

ŠTÍTKY

Volby:
2014 zastupitelstva obcí - Jablonec nad Nisou - 1. Petr Roubíček

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 LIBERECKÝ KRAJ

Karlovská 161
460 10 Liberec

info@lib.top09.cz
telefon: +420 604229308

 

KRAJSKÁ MANAŽERKA

Martina Rambousková

martina.rambouskova@top09.cz

telefon: +420 604229308

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme