Blogy / názory

BLOG: Centrum města Liberce nemá vizi ani styl

1. 9. 2010
V České republice v posledních letech ovládly podnikatelsko-lobistické skupiny velké stavební investice měrou zcela neakceptovatelnou. Politici a úředníci na sekretariátech krajů a radnic rezignovali na možnost výběru kvalitního projektu - a to dílem z hlouposti, dílem ze zištných důvodů.
Číst více

Volební kultura neexistuje. Ale mohla by!

27. 5. 2010
Země má takovou politickou kulturu, jakou si zaslouží. V našem případě to v poslední době znamená hlavně hulvátskou. Jsme všichni opravdu takoví? Proč by to nemohlo vypadat alespoň trochu lépe?
Číst více

Martin Půta: Dopis voličům

25. 5. 2010
Vážení přátelé, čtenáři tohoto dopisu, v tomto týdnu se konají volby do Poslanecké sněmovny. Při listování volebními lístky jste pravděpodobně narazili také na moje jméno a dost možná Vás napadlo, co ten starosta na kandidátce do parlamentu vlastně dělá. Domnívám se proto , že si zasloužíte moje vysvětlení.
Číst více

Studenti se zmanipulovat nenechali

6. 5. 2010
Před týdnem měli středoškolští studenti šanci vyzkoušet si demokracii v praxi. Když ještě nemůžou hlasovat v řádných volbách, tak ať si to vyzkouší nanečisto ve studentských. Proč ne. Škola hrou. Jak velkou praktickou ukázkou demokracie tyto studentské volby budou, netušil ještě před měsícem nikdo, ani autoři projektu. Něco o výsledcích však už asi tušili v ČSSD, neboť rozjeli velice rychlou, údernou a účinnou kampaň ...
Číst více

Mikeš rasistou? A co Nácíček?

20. 4. 2010
Romský aktivista Václav Miko prokázal své komunitě, jejíž zájmy chtěl hájit, službu opravdu medvědí. Kauza Mikeš se za několik desítek hodin rozrostla ve skutečné celonárodní téma a sjednotila veřejnost proti názorům pana Mika a lidí kolem něj.
Číst více

Už brzy bude jaro!!!

18. 3. 2010
Ještě chvilku a už to začne. Přijde jaro. Začne to zase všechno tak jako každý rok. Zazelená se tráva, rozkvetou louky, do vázy si dáme šeřík. Dvacáté jaro od „sametové revoluce". Dvacet let. Dlouhých nebo krátkých?
Číst více
 <  1 2 3 Články 21 - 26 z 26

Copyright © 2009-2018  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Spolupráce středopravicových stran musí začít hned.
Děkujeme