× Pojďte do toho s námi.

Prezidentské volby 2013

1.kolo prezidentských voleb už 11. a 12.1.2013

Informace o kampani, názorech a akcích prezidentské kampaně Karla Swarzenberga

Více na :

www.volimkarla.cz
Facebook - Karel Swarzenberg
Twitter - Karel Swarzenberg

Karlovi vyslanci v Karlových Varech opětovně zabodovali

25. 1. 2013
V Karlových Varech se včera uskutečnila v pořadí druhá akce „Jedu v tom s Karlem“. Tento zcela nový  formát  kontaktní kampaně v České republice přivezl tak jako ostatně i do dalších českých a moravský měst významné podporovatele Karla Schwarzenberga .
Číst více

Pozvánka k volbám

25. 1. 2013
Podpořte prosím Karla Schwarzenberga v druhém kole voleb. Zvolme pro toto období prezidenta, kterého šlechtí noblesa, šarm a důstojnost a kterého nemusíme představovat ani v tuzemsku ani v zahraničí!
Číst více

Dan Bárta, Matěj Ruppert a Helena Třeštíková v tom jedou s Karlem do Karlových Varů

24. 1. 2013
Zpěváci Dan Bárta, Matěj Ruppert a režisérka Helena Třeštíková se dnes v 19:00 setkají v karlovarské Ventura Pub s příznivci Karla Schwarzenberga i s těmi, kteří o jeho případné podpoře teprve uvažují.
Číst více

Pozvánka na akci jedu v tom s Karlem

24. 1. 2013
Dovolujeme si Vás pozvat na diskusi a posezení s významnými podporovateli pana Karla Schwarzenberga, kandidáta na post prezidenta České republiky. Následující dny rozhodnou o tom, kdo se postaví do čela naší země na následujících pět let.  Diskuse se uskuteční v Restauraci Ventura Pub  v Karlových Varech  ve čtvrtek  24. 1. 2013 od 19:00.
Číst více

Za slušného prezidenta

23. 1. 2013
Milí přátelé, spoluobčané! To, že volím Karla Schwarzenberga, není pro nikoho, kdo mě zná, žádnou novinkou ani překvapením. Pro mě je to od začátku volba jasná a neměnná.
Číst více

Karlovi vyslanci v Karlových Varech zabodovali.

22. 1. 2013
V Karlových Varech se včera uskutečnila akce „Jedu v tom s Karlem“. Zcela nový formát kontaktní kampaně v České republice přivezl tak jako ostatně i do dalších českých a moravský měst významné podporovatele Karla Schwarzenberga. 
Číst více

Podnikatelé se postavili za Schwarzenberga

21. 1. 2013
Skupina významných českých podnikatelů, v čele s pivovarníkem Stanislavem Bernardem a bývalým ekonomickým ministrem Vladimírem Dlouhým,se postavila za prezidentskou kandidaturu Karla Schwarzenberga.
Číst více

Prohlášení Karla Schwarzenberga

20. 1. 2013
V těchto dnech se projevil velký podvod na českých voličích. Dlouhá léta nám Václav Klaus a Miloš Zeman tvrdili, jak spolu svádí nepřekonatelný boj pravice s levicí. Teď se jasně projevuje, že o to vůbec nejde. Neboť Václav Klaus a Miloš Zeman tvoří jednu mocenskou skupinu, která spolu drží léta pohromadě.
Číst více

Přijďte Karla Schwarzenberga podpořit do televizních debat

16. 1. 2013
Televize Prima připravuje prezidentskou debatu posledních dvou kandidátů.
Číst více

Nedělní noc s Karlem nabídne řadu atraktivních koncertů po celé ČR

15. 1. 2013
Podpora, kterou umělci a známé osobnosti napříč republikou veřejně vyslovují Karlu Schwarzenbergovi po jeho nečekaně razantním postupu do druhého kola historicky prvních prezidentských voleb, nabírá na intenzitě. Za slušného prezidenta se bude v neděli 20. ledna koncertovat v desítkách klubů po celé zemi.
Číst více
1 2 3   > Články 1 - 10 z 27

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme