První přímá volba prezidenta

Karel na Hrad, vyzve koncert s Tata Bojs či Svěrákem

3. 1. 2013
Sestava akce s podtitulem Koncert za slušného prezidenta připomíná menší hudební festival. Podporu Schwarzenbergovi vyjádří přední čeští muzikanti jako Tata Bojs, Dan Bárta nebo Marie Rottrová. Vstup na akci na Náměstí Jiřího z Poděbrad bude zdarma.
Číst více

Schwarzenberg: Už jsme otrlí, v politice si od ničeho nic neslibujeme

3. 1. 2013
„Úkol prezidenta republiky je, aby se zaprvé pokoušel stmelit národ a měl kontakty se všemi stranami a také aby se snažil vzbudit dialog mezi různými politickými tábory. Hlava státu by rovněž měla být iniciátorem nového myšlení,“ říká Karel Schwarzenberg.
Číst více

Správným budoucím prezidentem je očividně Karel Schwarzenberg

3. 1. 2013
Přešlap Martina Komárka komentátora MF DNES
Číst více

Osobnosti podepisují Tříkrálovou výzvu k podpoře Schwarzenberga

2. 1. 2013
Více než stovka podpisů osobností se sešla na petici, kterou iniciují bývalý ministr Michal Kocáb, sociologové Ivan Gabal a Fedor Gál a politik Jan Ruml. Tzv. Tříkrálová výzva podporuje zvolení Karla Schwarzenberga do prezidentského úřadu.
Číst více

Schwarzenberg: Amnestii jsem sice chválil, ale teď se jí spíš divím

2. 1. 2013
Kandidát na prezidenta Karel Schwarzenberg vzal částečně zpět svou podporu amnestii, kterou 1. ledna vyhlásil Václav Klaus. "Neznal jsem podrobnější parametry vyhlášené amnestie a nevěděl jsem, kdo všechno bude tímto krokem omilostněn. Pak jsem se, připouštím, začal velice divit," napsal Schwarzenberg.
Číst více

Bolek Polívka, Petr Čtvrtníček, Marie Rottrová, Zdeněk Svěrák a další osobnosti natočily klip pro Karla Schwarzenberga

28. 12. 2012
„Jaký by měl být náš prezident?,“ ptá se na počátku televizního předvolebního spotu Karla Schwarzenberga scénárista a herec Zdeněk Svěrák. A další významné osobnosti v klipu, kde se po jejich boku objevují i běžní podporovatelé Karla Schwarzenberga, odpovídají.
Číst více

Schwarzenberg: V novoročním projevu bych řekl, že blbá nálada je bezdůvodná

22. 12. 2012
"Když si vezmu, co tady bylo všechno ukradeno, tak jsme jako země kromobyčejně úspěšní," říká s optimismem Karel Schwarzenberg.
Číst více

Proč já? Lepší na Hradě kníže nežli zeman

20. 12. 2012
Schwarzenberg chce návratem k prvorepublikovým zvyklostem vrátit Hradu důstojnost. „Že ji v posledních letech ztratil, není sebemenší pochyb,“ říká ministr zahraničních věcí.
Číst více
 <  1 2 3 4 5 Články 41 - 48 z 48

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme