Mgr. Zdeňka Dubová

Jmenuji se Zdeňka Dubová a více než třicet let žiji v Brně. Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu v Banské Bystrici a po absolutoriu jsem rok učila na Střední pedagogické škole v Seči. Kromě roční pedagogické práce se celý svůj profesní život pohybuji v mediální sféře – převážně jako šéfredaktorka nebo vedoucí redaktorka.

 Patnáct let jsem byla spoluvydavatelkou informačních a inzertních novin i časopisů, mezi nimiž byly radniční tituly, dvoujjazyčné tituly se zaměřením na spolupráci mezi Rakouskem a Českem nebo společenské a zábavné magazíny. Stěžejním z nich byl informační a reklamní časopis statutárního města Brna – Haló, Brno, předchůdce dnešního Metropolitanu, jehož jsem byla šéfredaktorkou a členkou redakční rady. Angažovala jsem se také jako členka profesního sdružení pracovníků reklamy a propagace MOSPRA. Jsem absolventkou ročního studia Moravskoslezské společnosti pro propagaci, a Masarykovy univerzity –  manager Public relations.

 Po patnáctiletém období podnikání jsem nastoupila na Univerzitu obrany jako vedoucí redaktorka univerzitního časopisu. V roce 2012 jsem založila občanské sdružení Mezigenerace usilující  o zlepšení mezigeneračních vztahů s akcentem na seniory. Práci pro něj se v roli předsedkyně i ředitelky věnuji dodnes. (Blíže  na www.mezigenerace.cz).

 Komunální politice se věnuji od vzniku TOP 09 – v minulém volebním období jsem byla členkou rady, později zaastupitelkou MČ Brno-Královo Pole. Pracovala jsem jako předsedkyně redakční rady a kulturní komise, členka bytové, školské a sportovní komise, později jako členka kontrolního výboru a redakční rady.

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme