Ing. Pavel Urubek

Narodil jsem se 30.7.1979, jsem ženatý a mám dvě děti. Na přelomu tisíciletí jsem studoval Technickou univerzitu v Ostravě. Na strojní fakultě jsem pak v roce 2003 obdržel titul Bc. Mezi lety 2004 až 2007 jsem studoval na VUT v Brně na fakultě podnikatelské, kde jsem získal v roce 2007 titul Ing. Už v době studií jsem pracoval jako obchodní a marketingový manažer ve firmě Sun Path Product, s.r.o. Na starosti jsem měl celou řadu záležitostí, např. jsem měl zodpovědnost za realizaci obchodních cílů, vedl jsem účetnictví firmy či vedl kolektiv 5 lidí. Od roku 2007 do počátku roku 2009 jsem na stejné pozici působil ve firmě Rexel, s.r.o. & Elvo, a.s.

Od února roku 2009 pracuji v energetické společnosti E.ON Energie, a.s. Nejdříve jsem zastával pozici Key Account Managera, v současné době působím v Area Sales Managementu. Zde nesu zodpovědnost za nákup komodit (elektřina, plyn) a za realizaci obchodních cílů obchodního týmu, který řídím. Mým úkolem je mimo jiné také kontrola obchodních výsledku a tvorba obchodní strategie.

Do TOP 09 jsem vstoupil krátce po jejím založení v září 2009. Mým zvolením mi byl poskytnut prostor, kdy se mohu zaměřit na zlepšení hospodaření s veřejnými financemi. I z opozice se chci zasadit o efektivní hospodaření a zveřejnění a kontrolu veřejných zakázek města. 

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Spolupráce středopravicových stran musí začít hned.
Děkujeme