Ing. Jaroslav Kacer

Osobní údaje

Narodil jsem se 14. července 1977 v Brně. Vyrůstal jsem s rodiči a mladší sestrou v Bystrci. V současné době žiji se svojí přítelkyní v Žabovřeskách.

Vzdělání

Po studium na průmyslové škole, které jsem absolvoval s vyznamenáním, jsem začal studovat Vysoké učení technické (obor řízení jakosti). Zde jsem roku 2003 získal titul inženýr.

Odborné a pracovní zkušenosti

Mezi lety 2000 až 2003 jsem pracoval pro TDS spol. s.r.o., kde jsem působil jako manažer jakosti. V roce 2003 jsem si zřídil živnostenský list, díky kterému funguji jako externí poradce a projektový manažer pro významné společnosti, dokonce i mezinárodní. Od roku 2005 do roku 2009 jsem coby obchodní a provozní ředitel pracoval ve firmě Kraspo s.r.o. Od roku 2011 jsem působil na různých pozicích na ministerstvu práce a sociálních věcí, od roku 2014 pak na ministerstvu školství jako expert pro kohezní politiku. V současné době pracuji jako projektový manažer pro SPŠ a VOŠT Sokolská.

Politická aktivita

 Od vzniku TOP 09 pomáhám v rámci Jihomoravského kraje s přípravou kampaní jak na komunální, tak na parlamentní úrovni.   V roce 2010 jsem se stal zastupitelem magistrátu města Brna, kde jsem byl činný ve třech komisích – bytové, majetkové a dopravní. Zároveň jsem také  do roku 2014 působil jako radní v městské části Brno-Bystrc.

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme