Výroční zpráva TOP 09 Brno-město

Kacer: Chceme přispívat k větší transparentnosti strany

7. 12. 2015
Politická strana TOP 09 vždy deklarovala maximální transparentnost. K té chce přispívat i region Brno-město. Proto již čtvrtým rokem bez povinnosti, kterou by mu ukládal zákon, vydává výroční zprávu. Ta shrnuje veškerou činnost regionální organizace a její hospodaření za daný rok.
Číst více

Výroční zpráva regionální organizace TOP 09 Brno-město za rok 2013

21. 11. 2014
Veškeré informace o činnosti regionální organizace TOP-09 Brno město za rok 2013 
Číst více

Výroční zpráva regionální organizace TOP 09 Brno-město za rok 2012

2. 9. 2013
Dnes byla zveřejněna Výroční zpráva o činnosti regionální organizace TOP 09 Brno-město za rok 2012. Jedná se již v pořadí o druhou výroční zprávu, první byla vydána v loňském roce a hodnotila rok 2011. Podle slov předsedy, jsou členové regionální organizace a podporovatelé de facto akcionáři politické strany v daném regionu, a mají tak být zcela informování o jejím fungování. Jsme snad jedinou regionální organizací politické strany v rámci celé České republiky, která tento transparentní postup zvolila a dále v něm pokračuje. Ve zprávě najdete údaje o činnosti regionálního výboru, odborných komisí i o práci v jednotlivých městských částech. Součástí je i přehled financování regionální organizace. 
Číst více

Výroční zpráva regionální organizace TOP 09 Brno-město za rok 2011

19. 3. 2012
Dnes byla zveřejněna Výroční zpráva o činnosti regionální organizace TOP 09 Brno-město za rok 2011. Podle slov předsedy, jsou členové regionální organizace a podporovatelé de facto akcionáři politické strany v daném regionu a mají tak být zcela informování o jejím fungování. Jsme snad jedinou regionální organizací politické strany v rámci celé České republiky, která tento transparentní postup zvolila.
Číst více

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme