Informace z MČ Žabovřesky

ÚOHS dal za pravdu námitkám žabovřeské TOP 09

18. 2. 2013
V listopadu 2012 podal Jindřich Zuziak, zastupitel MČ Brno-Žabovřesky za TOP 09, podnět ÚOHS na prošetření zadávacího řízení na výběr dodavatele kompletní výměny výtahů v bytových domech Kounicova 69, 71, 73 a 87. Zmiňovanou soutěž vyhlásila Rada MČ Brno-Žabovřesky. „Měl jsem pochybnosti o transparentnosti a zákonnosti postupu žabovřeské radnice a bohužel moje pochybnosti potvrdil také ÚOHS,“ sdělil Jindřich Zuziak.
Číst více

Jsme nedotknutelní, ale chceme zakázky

19. 11. 2012
„Dne 16.11.2012 jsem převzal sdělení advokátky společnosti KONE, a.s., ve kterém konstatuje, že výslovný poukaz na společnost KONE, a.s. při poukázání na pochybnosti o transparentnosti a zákonnosti výběrového řízení na dodavatele veřejné zakázky Kompletní výměnu výtahů v bytových domech Kounicova 69,71,73,87 – Brno-Žabovřesky, považuje za vážný a neoprávněný zásah do dobré pověsti společnosti KONE a vyzývá mne k odstranění údajně neopodstatněných tvrzení o společnosti KONE z internetových stránek www.top09.cz,“ sdělil Zuziak.
Číst více

Žabovřeská radnice bez jakékoliv kontroly

26. 6. 2012
Radniční koalice městské části Brno-Žabovřesky bude i nadále vládnout bez jakékoliv kontroly. Na X. zasedání Zastupitelstva MČ Brno-Žabovřesky dne 21.6.2012 neprošel díky hlasům koalice ČSSD, ODS a KDU-ČSL, za bezvýhradné podpory KSČM, návrh zastupitelů za TOP 09 na odvolání kontrolního výboru zastupitelstva, a to z důvodu jeho nečinnosti a objektivně zjištěného trvalého porušování platného Statutu výborů zastupitelstva MČ Brno-Žabovřesky.
Číst více

Kryje žabovřeská radnice podivné hospodaření společnosti Bytasen?

27. 2. 2012
„Zdálo by se, že po pravomocném odsouzení exstarosty Kvapila a nedávném usvědčení extajemnice Kučerové ze zpronevěry se na žabovřeské radnici začalo blýskat na lepší časy. Opak je však pravdou. Vedení radnice zřejmě kryje netransparentní nakládání s veřejnými prostředky,“ uvedl Jindřich Zuziak, předseda klubu zastupitelů za TOP 09 v ZMČ Brno-Žabovřesky.
Číst více

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme