× Spojenci pro Evropu

Kandidátní listiny

1. 9. 2014

Kraj:
Okres:
Obec:
Městská část:
Statusy území:
Kandidátka:

Kandidátky pro volby: 2014 zastupitelstva obcí

Statutární město: Brno (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Jaroslav Kacer 37 projektový manažer Bystrc TOP 09
2. MUDr. Josef Drbal 56 ředitel Nemocnice Milosrdných bratří Líšeň bezpp
3. Mgr. Zdeňka Dubová 59 předsedkyně občanského sdružení Královo Pole TOP 09
4. Ing. Pavel Urubek 35 obchodní manažer Štýřice TOP 09
5. Ing. Naser Oweis, Ph.D. 47 jednatel společnosti Žabovřesky TOP 09
6. Bc. Jan Hlobil 36 OSVČ Židenice TOP 09
7. Ivan Dvořák 59 manažer IS pro státní správu Bohunice TOP 09
8. JUDr. Ludmila Gregorová 61 advokát Stránice TOP 09
9. Ing. et Ing. Daniel Smrček 37 obchodní manažer Černovice TOP 09
10. MUDr. Libor Vyskočil, MBA 57 chirurg Židenice TOP 09
11. Ing. Erik Měkyna 40 IT specialista Husovice TOP 09
12. Ing. Jindřich Zuziak 48 ekonom Žabovřesky TOP 09
13. Robert Jokl 45 živnostník - elektromechanik Komín TOP 09
14. Ing. Zuzana Kyliánová 58 organizační poradkyně Obřany TOP 09
15. Ing. Ladislav Kotík 37 překladatel Černovice TOP 09
16. Ing. Jarmil Vlach 56 ekonom Líšeň TOP 09
17. Mgr. Petr Fedor 43 kastelán, náměstek GŘ NPÚ Bystrc TOP 09
18. Věra Soukalová 60 předsedkyně kontrolního výboru MČ Brno-střed Veveří TOP 09
19. Mgr. Ondřej Vít 34 právník Řečkovice TOP 09
20. Mgr. Ing. Pavel Drahovzal 48 právník Slatina TOP 09
21. Ing. Jitka Vogelesang 48 zprostředkování zahraničního obchodu Útěchov TOP 09
22. Ing. Bc. Bohumil Straka, Ph.D. 43 vědecký pracovník Štýřice TOP 09
23. Ing. Pavel Jílek 36 grafický designer Veveří TOP 09
24. Tomáš Přibislavský 38 místostarosta MČ Brno-Bystrc Bystrc TOP 09
25. Martin Brym 45 jednatel společnosti Staré Brno TOP 09
26. Tomáš Jan Otradovec, DiS. 30 historik, humanitární pracovník Stránice TOP 09
27. Martin Šrubař 47 podnikatel Soběšice TOP 09
28. Mgr. Daniel Valenta 51 živnostník Ponava TOP 09
29. Ing. arch. Petra Matoušková 49 architekt, VŠ pedagog Královo Pole TOP 09
30. prof. MUDr. Vlastimil Válek, CSc., MBA, EBIR 54 přednosta kliniky Líšeň TOP 09
31. MUDr. Dagmar Seidlová, Ph.D. 49 primář ARO FN Brno Židenice TOP 09
32. Mgr. Jakub Hartman 30 advokát Žabovřesky TOP 09
33. Zdenek Kašpar 56 podnikatel Bystrc TOP 09
34. Bc. Gabriela Kosová 21 studentka dvou VŠ - práva a ekonomie Líšeň TOP 09
35. Ing. Petr Kunc 36 autorizovaný inženýr pro pozemní stavby Židenice TOP 09
36. Mgr. Jaroslav Zeman 29 právník Veveří TOP 09
37. Mgr. Věra Schwarzová 61 důchodkyně Žabovřesky TOP 09
38. Ing. Zuzana Oweisová 51 ekonomka Žabovřesky TOP 09
39. Hana Komariková 47 státní zaměstnanec Veveří TOP 09
40. Ing. Jan Jedelský 40 živnostník Veveří TOP 09
41. Mgr. Jindřich Cinka 30 živnostník Veveří TOP 09
42. Ing. Jiří Ciboch 37 podnikatel Bystrc TOP 09
43. Matthew Bleson 39 učitel angličtiny Stránice TOP 09
44. Pavel Štrobl 41 jednatel společnosti Žebětín TOP 09
45. Jaroslav Kalousek 53 oblastní ředitel Kohoutovice TOP 09
46. Josef Hron 63 trenér I. třídy - mistr ligy 1978 Bystrc bezpp
47. Petr Kittner 40 OSVČ Dolní Heršpice TOP 09
48. Petr Kožina 45 manažer v energetice Královo Pole TOP 09
49. Bohuslava Vozková 44 mateřská dovolená Bystrc TOP 09
50. Vojtěch Vašíček 58 předseda organizace ParaCENTRUM Fenix Starý Lískovec TOP 09
51. Eduard Sedlmajer 41 stavitel Brno-město TOP 09
52. Bc. Ondřej Puczok 24 student fakulty sociálních studií MU Židenice TOP 09
53. Jiří Petrželka 41 jednatel společnosti Brno-město TOP 09
54. Bc. Martin Boxan 33 ředitel vzdělávacího centra Komárov TOP 09
55. Ing. František Tomeček 40 manažer Žabovřesky TOP 09

Městská část: Brno-Bohunice (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Alena Dubravay 42 manažer Bohunice TOP 09
2. Mgr. Michal Kincl 28 právník, externí učitel VUT v Brně Bohunice TOP 09
3. Ivan Dvořák 59 manažer IS pro státní správu Bohunice TOP 09
4. Bc. Jan Bertsch 26 analytik v bankovnictví Bohunice TOP 09
5. Ing. David Slanař 30 IT specialista Bohunice TOP 09
6. Drahomíra Žampachová 58 účetní Bohunice TOP 09
7. Ing. Lenka Dvořáčková 54 projektant elektro Bohunice bezpp
8. Ing. Vladimír Mičánek 51 obchodní zástupce pojišťovny Bohunice bezpp
9. Ing. Petra Princlíková 22 studentka Bohunice bezpp
10. Mgr. Tereza Haraštová 27 právnička Bohunice bezpp
11. Bc. Jakub Krontorád 29 vývojový konstruktér Bohunice bezpp
12. Jiří Dobeš 29 oční optik Bohunice bezpp
13. Mgr. Sabina Prokopová 25 sociální pracovnice Bohunice bezpp
14. Daniel Szeremeta 19 student Bohunice bezpp
15. Jan Kolář 29 hostinský Bohunice bezpp
16. Ing. Bohuslav Kincl 57 podnikatel v dopravě Bohunice bezpp
17. Bc. Marcela Zemanová 25 asistentka sortimentního managementu Bohunice bezpp
18. Tomáš Dvořáček 24 pracovník ve stavebnictví Bohunice bezpp
19. Ing. Jiří Krákora 73 důchodce Bohunice bezpp
20. Jiří Jílek 24 truhlář Bohunice bezpp
21. Vojtěch Meluzín 18 student Bohunice bezpp

Městská část: Brno-Bosonohy (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Pavel Kilian 45 podnikatel Bosonohy bezpp
2. Jaroslav Havlík 30 analytik Bosonohy bezpp
3. Mgr. Tomáš Minařík 33 projektant Bosonohy TOP 09
4. MDDr. Karel Padrta 29 zubní lékař Bosonohy bezpp
5. Andrea Daňková 29 personalistka/asistentka společnosti Bosonohy bezpp
6. Ing. et Ing. Lukáš Čoupek, MSc. 29 auditor Bosonohy bezpp
7. Ing. Jan Buček 45 podnikatel Bosonohy bezpp
8. Mgr. Jaroslav Ondrušek 30 analytik Bosonohy bezpp
9. Veronika Kilianová 22 asistentka Bosonohy bezpp
10. Libor Horáček, DiS. 35 podnikatel Bosonohy bezpp
11. Jitka Vižďová 52 obsluha čerpací stanice Bosonohy bezpp

Městská část: Brno-Bystrc (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Tomáš Přibislavský 38 místostarosta Bystrc TOP 09
2. Mgr. Petr Fedor 43 místostarosta Bystrc TOP 09
3. Bohuslava Vozková 44 OSVČ Bystrc TOP 09
4. Zdenek Kašpar 56 podnikatel Bystrc TOP 09
5. Ing. Jiří Ciboch 37 ředitel, projektový manažer Bystrc TOP 09
6. Ing. Jaroslav Kacer 37 projektový manažer Bystrc TOP 09
7. Josef Hron 63 fotbalový trenér s licencí UEFA Bystrc bezpp
8. Petr Popek 37 podnikatel Bystrc bezpp
9. Ludevít Grmela 53 fotbalový trenér s licencí UEFA Bystrc bezpp
10. Sylvestr Stejskal 58 podnikatel Bystrc bezpp
11. Lubomír Jelínek 55 podnikatel Bystrc bezpp
12. MUDr. Marie Lakosilová 69 lékařka Bystrc TOP 09
13. Ing. Jiří Šmerda 48 ekonom Bystrc bezpp
14. Ing. Ivo Skotálek 49 podnikatel Bystrc bezpp
15. Pavel Kašpar 30 tiskař Bystrc TOP 09
16. Denisa Řezníková 37 zdravotní sestra Bystrc bezpp
17. Jiří Otoupalík 29 obchodní zástupce Bystrc TOP 09
18. Jaroslav Krejčí 67 vedoucí pobočky Bystrc TOP 09
19. Mgr. Iveta Pečinková 40 OSVČ Bystrc bezpp
20. Jaroslav Rygl 43 podnikatel Bystrc bezpp
21. Tomáš Kubíček 36 OSVČ Bystrc TOP 09
22. Jiří Štěpánek 67 důchodce Bystrc TOP 09
23. Bc. Miloš Maděránek 39 mistr odborného výcviku Bystrc TOP 09
24. Zuzana Otoupalíková 29 administrativní pracovnice Bystrc TOP 09
25. Zdeněk Polák 62 učitel Bystrc bezpp
26. Patrik Zonyga 41 správce informačního systému Bystrc bezpp
27. Mgr. Jan Melichárek 30 středoškolský učitel Bystrc TOP 09

Městská část: Brno-Černovice (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Ladislav Kotík 37 překladatel Černovice TOP 09
2. Ing. et Ing. Daniel Smrček 37 obchodní manažer Černovice TOP 09
3. MVDr. Marie Slavíčková 63 veterinární lékařka Černovice bezpp
4. Ing. Vladislav Šuba 37 podnikatel Černovice TOP 09
5. Ing. Jana Františková 57 ekonomka Černovice bezpp
6. Kamil Štěpánek 29 armádní technik Černovice TOP 09
7. RNDr. Jitka Chmelíková 60 pedagog ve zdravotnictví Černovice bezpp
8. MDDr. Tomáš Slavíček 29 zubní lékař Černovice TOP 09
9. Tomáš Řezníček 24 manažer prodeje Černovice bezpp
10. Mgr. Jitka Silárszká 36 koordinátorka rodinného centra Černovice bezpp
11. Veronika Ivakina, BA 36 ředitelka jazykové školy Černovice bezpp
12. Ing. Marcela Rybáková 36 projektový koordinátor Černovice TOP 09
13. Bc. Silvie Sanža 40 redaktorka, textařka Černovice bezpp
14. MUDr. Ivana Marešová 59 zubní lékařka Černovice bezpp
15. Tomáš Zeiner 33 grafik Černovice bezpp
16. Mgr. Tereza Hrudková 32 projektový koordinátor Černovice bezpp
17. Ing. Marcela Hemzová 62 obchodní zástupce Černovice bezpp
18. Alice Kalabusová 35 asistentka Černovice bezpp
19. Ing. arch. Veronika Hladíková 31 architektka Černovice bezpp
20. Mgr. Ondřej Hrudka 35 vedoucí vzdělávání Černovice bezpp
21. Lucie Siegerová 24 student Černovice bezpp

Městská část: Brno-Chrlice (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. JUDr. Michal Šilhánek 26 právník Chrlice TOP 09
2. Ing. Libor Smejkal 56 podnikatel Chrlice TOP 09
3. Ing. Bc. Lukáš Grulich 34 podnikatel Chrlice bezpp
4. Ondřej Hejmalíček 26 technik Chrlice bezpp
5. Jiří Kachlíř 36 obchodník Chrlice bezpp
6. Pavel Král 61 zedník Chrlice bezpp
7. Petko Dimitrov Georgiev 38 stolař Chrlice bezpp
8. Lenka Snášelová 32 učitelka Chrlice bezpp
9. Bohumila Winterová 64 zdravotnice Chrlice bezpp
10. Mgr. František Skalka 44 učitel Chrlice bezpp
11. Jan Šik 64 dělník Chrlice bezpp
12. Jarmila Volaříková 58 kuchařka Chrlice bezpp
13. Miluše Šiková 65 důchodkyně Chrlice bezpp
14. Václav Bitomský 59 řidič Chrlice bezpp
15. Ing. Josef Hejmalíček 59 státní zaměstnanec Chrlice bezpp

Městská část: Brno-Ivanovice (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: Koalice TOP 09 a STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (koalice TOP 09 a STAN)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Ing. Pavel Sedlák 52 jednatel společnosti, zastupitel městské části Ivanovice bezpp TOP 09
2. Mgr. Jan Maroši 48 ředitel sportovní ZŠ Ivanovice bezpp STAN
3. Petra Mášová 36 pracovnice e-shopu Ivanovice bezpp TOP 09
4. doc. RNDr. Jiří Vystoupil, CSc. 63 docent Masarykovy univerzity Ivanovice bezpp TOP 09
5. Michaela Novotná 22 studentka Mendelovy univerzity Ivanovice bezpp TOP 09
6. Ing. Slavomír Svída 62 strojní inženýr Ivanovice bezpp TOP 09
7. Hana Bauerová 44 ředitelka bankovní pobočky Ivanovice bezpp TOP 09
8. Ing. Jiří Maršálek 55 jednatel společnosti Ivanovice bezpp TOP 09
9. Martin Novotný 30 OSVČ Ivanovice bezpp TOP 09

Městská část: Brno-jih (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Petr Kittner 40 živnostník Dolní Heršpice TOP 09
2. František Nováček 28 živnostník Dolní Heršpice bezpp
3. Jaroslav Suchomel 73 důchodce Komárov TOP 09
4. Bc. Martin Boxan 33 ředitel vzdělávacího centra Komárov TOP 09
5. Jaroslav Štěpánek 49 manager Horní Heršpice bezpp
6. Klára Šaradínová 45 bankovní poradce Komárov bezpp
7. Karel Kalina 37 automechanik Horní Heršpice bezpp
8. Nikola Štěpánková 24 manager Horní Heršpice bezpp
9. Mgr. Marie Kittnerová 32 státní zaměstnanec Dolní Heršpice bezpp
10. Dana Sobolová 38 kuchařka Komárov bezpp
11. Martin Turek 26 číšník Přízřenice bezpp
12. Martin Luc 21 skladník Horní Heršpice bezpp
13. Petra Hadačková 48 živnostník Přízřenice bezpp
14. Alena Šedá 76 důchodkyně Komárov bezpp
15. Patrik Suchomel 21 prodavač Komárov bezpp
16. Petr Beneš 73 důchodce Komárov bezpp
17. Rudolf Jelínek 73 důchodce Komárov bezpp
18. Daniel Akrman 20 student Přízřenice bezpp
19. Marie Nováčková 63 důchodkyně Dolní Heršpice bezpp

Městská část: Brno-Kníničky (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Tomáš Neužil 34 jednatel společnosti Kníničky TOP 09
2. Miroslava Keprtová 51 manažerka kvality Kníničky bezpp
3. Aleš Chrastil 35 technik Kníničky bezpp
4. Radek Mynář 30 IT specialista Kníničky bezpp
5. Miloš Doubek 70 důchodce Kníničky bezpp
6. Jan Urbančík 28 obchodní zástupce Kníničky bezpp
7. Eva Bártová 21 studentka VŠ Kníničky bezpp
8. Pavel Mohelský 51 výrobní ředitel Kníničky bezpp
9. Eva Novotná 49 keramik Kníničky bezpp

Městská část: Brno-Kohoutovice (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Dipl. Kfm. Dalimil Ospalý 43 ekonom Kohoutovice TOP 09
2. Jan Stuchlík 68 angažovaný občan Kohoutovice bezpp
3. Jaroslav Kalousek 53 project manager Kohoutovice TOP 09
4. Ondřej Kania 21 podnikatel Kohoutovice bezpp
5. Jan Krejča 63 technik Kohoutovice TOP 09
6. Marek Chlup 42 OSVČ Pisárky TOP 09
7. Mgr. et Mgr. Kateřina Vaňková 35 farmaceutka Kohoutovice bezpp
8. MUDr. Helena Piškulová 65 lékař - stomatolog Kohoutovice bezpp
9. Ing. Bc. Jan Klodner 27 statik Kohoutovice bezpp
10. Ing. Petra Jílková 37 IT konzultant Kohoutovice bezpp
11. Miloš Vysekal 37 mistr Kohoutovice bezpp
12. Mgr. Dagmar Šenbergerová 47 ředitelka ZŠ Kohoutovice bezpp
13. Tomáš Mátl 28 informatik Kohoutovice bezpp
14. Ing. Jakub Březina 36 projektant Kohoutovice bezpp
15. Adam Zukal 38 vedoucí úseku Kohoutovice bezpp
16. Jan Vespalec 32 stavební technik Kohoutovice bezpp
17. Ing. Ondřej Heller 28 projektant Kohoutovice bezpp
18. Marek Palát 44 vedoucí konstruktér Kohoutovice bezpp
19. Markéta Dvořáčková 22 student Kohoutovice bezpp
20. Petr Novák 29 řidič Kohoutovice bezpp
21. MUDr. Michaela Petrová 40 lékař - stomatolog Kohoutovice bezpp

Městská část: Brno-Komín (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Robert Jokl 45 živnostník Komín TOP 09
2. Radek Černý 40 dispečer provozu Komín TOP 09
3. Martin Valášek 35 obchodní zástupce Komín bezpp
4. Martin Seidl 38 revizní technik Komín TOP 09
5. Ing. Libor Diviš 46 ekonomický manžer Komín TOP 09
6. Milan Juřička, BBA 32 ekonom Komín bezpp
7. Ing. Eva Benešová 61 ekonomka Komín TOP 09
8. Jiří Vondráček 39 jednatel společnosti Komín bezpp
9. Eva Joklová 66 důchodce Komín bezpp
10. Ing. Zdenek Kapusta 49 obchodní ředitel Komín bezpp
11. Mgr. Eva Poláchová 35 psycholog Komín bezpp
12. Martin Zavadil 42 technik elektro Komín bezpp
13. Mgr. Andrea Vašková 43 živnostník Komín bezpp
14. Tomáš Florián 37 obchodní zástupce Komín bezpp
15. Tomáš Volejník 39 technolog Komín bezpp
16. Marie Vránková 65 důchodkyně Komín bezpp
17. Jan Hodaň 42 obchodní zástupce Komín bezpp

Městská část: Brno-Královo Pole (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Mgr. Daniel Valenta 51 živnostník Královo Pole TOP 09
2. Ing. arch. Petra Matoušková 49 architektka, VŠ pedagožka Královo Pole TOP 09
3. Petr Kožina 45 manažer v energetice Královo Pole TOP 09
4. Mgr. Zdeňka Dubová 59 předsedkyně občanského sdružení Královo Pole TOP 09
5. Mgr. Jiří Hruban 36 advokát Královo Pole TOP 09
6. Eva Veselá 58 vychovatelka Královo Pole TOP 09
7. Mgr. Jakub Kyrš 30 kondiční trenér Královo Pole TOP 09
8. Ing. Marek Polák 50 úředník Královo Pole bezpp
9. Richard Kylhof 45 OSVČ Královo Pole bezpp
10. MgA. Zuzana Dubová 30 režisérka, scénaristka Královo Pole bezpp
11. Ing. Pavel Matoušek 50 obchodní ředitel Královo Pole bezpp
12. Ing. Jakub Valenta 26 bezpečnostní referent Královo Pole bezpp
13. Ing. Luděk Kouba, Ph.D. 37 vysokoškolský učitel Královo Pole bezpp
14. Mgr. Markéta Hrubanová 34 mikrobioložka Královo Pole bezpp
15. Ing. Tomáš Sedláček 47 technik Královo Pole bezpp
16. Jan Roman 85 důchodce Královo Pole bezpp
17. Ing. Petra Havlínová 34 projektová manažerka Královo Pole bezpp
18. Mgr. Libor Müller 47 OSVČ Královo Pole TOP 09
19. Ing. arch. Yvona Geržová 59 učitelka VŠ Královo Pole bezpp
20. Elen Kožinová 42 živnostník Královo Pole bezpp
21. Vladimír Dobeš 41 OSVČ Královo Pole bezpp
22. Mgr. Lubomír Duba 59 hudebník Královo Pole bezpp
23. MUDr. Tereza Matoušková 27 lékařka Královo Pole bezpp
24. Miroslav Kučera 40 živnostník Královo Pole bezpp
25. Miroslava Vosecká 69 důchodkyně Královo Pole bezpp
26. Mgr. Aneta Šuteríková 36 referent Královo Pole bezpp
27. Eva Průšová 60 knihovnice Královo Pole bezpp
28. Tomáš Hruban 33 grafik Královo Pole bezpp
29. Miroslava Nováčková 51 laborantka Královo Pole bezpp
30. Ing. Libor Bráblík 44 technik rozvoje Královo Pole bezpp

Městská část: Brno-Líšeň (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. prof. MUDr. Vlastimil Válek, CSc., MBA, EBIR 54 přednosta kliniky Líšeň TOP 09
2. Petr Štědronský 38 manažer Líšeň TOP 09
3. Ing. Tomáš Klíma 44 daňový poradce Líšeň bezpp
4. Jan Spěšný 32 publicista, editor Líšeň bezpp
5. MUDr. Josef Drbal 56 ředitel Nemocnice Milosrdných bratří Líšeň bezpp
6. Bc. Gabriela Kosová 21 studentka dvou VŠ - práva a ekonomie Líšeň TOP 09
7. Ing. Stanislav Tvarůžek 56 podnikatel v oboru dopravních staveb Líšeň bezpp
8. Ing. Markéta Svobodová 43 výcvikový inženýr jaderné elektrárny Líšeň bezpp
9. Ing. Jiří Dvořák 47 systémový inženýr Líšeň TOP 09
10. Ing. Jiří Belcredi Knauer 31 správa nemovitostí, realitní poradenství Líšeň bezpp
11. Ing. Jarmil Vlach 56 ekonom Líšeň TOP 09
12. MUDr. Igor Kiss, Ph.D. 49 náměstek ředitele Masarykova onkologického ústavu Líšeň bezpp
13. Ing. Jiří Konečný 34 manažer Líšeň bezpp
14. prof. MUDr. Zdeněk Kala, CSc. 54 přednosta kliniky Líšeň bezpp
15. MUDr. Anas Shaker 46 lékař-ortoped Líšeň bezpp
16. Ing. Pavel Kučera 38 elektroinženýr Líšeň bezpp
17. Ing. Ivo Pavelka 47 ekonom Líšeň TOP 09
18. Ing. Radek Neužil, LL.M. 44 tajemník Komory daňových poradců ČR Líšeň bezpp
19. Jan Kočvara 65 důchodce Líšeň bezpp
20. Miroslav Krupička 40 obchodní zástupce Líšeň bezpp
21. Ing. Michal Chalupecký, DiS. 36 finanční ředitel Líšeň TOP 09
22. Mgr. Martina Kučerová 36 referentka Líšeň bezpp
23. MUDr. Tomáš Svoboda 46 lékař - chirurg Líšeň bezpp
24. Olga Bočková 48 administrativní pracovnice Líšeň bezpp
25. Bc. Iveta Líbalová 42 personalistka Líšeň bezpp
26. Renata Krupičková 40 administrativní pracovnice Líšeň bezpp
27. Darina Štědronská, DiS. 36 lektor volnočasových aktivit pro děti Líšeň TOP 09
28. Jana Drbalová 28 zdravotní sestra Líšeň bezpp
29. Zdeňka Březinová 57 asistentka Líšeň bezpp

Městská část: Brno-Maloměřice a Obřany (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Zuzana Kyliánová 58 jednatelka společnosti Obřany TOP 09
2. Ing. Libuše Nivnická 56 ředitelka knihovny Maloměřice bezpp
3. Jiří Michálek 62 jednatel firmy Obřany bezpp
4. Ing. Petr Holyszewski 52 technik Maloměřice TOP 09
5. Ing. Pavel Kotol 50 jednatel firmy Obřany bezpp
6. Ing. Miroslav Šimčík 75 důchodce Maloměřice bezpp
7. Petr Vaněk 43 OSVČ Maloměřice bezpp
8. Ivana Olbertová 47 finanční účetní Obřany bezpp
9. Romana Černá 42 zdravotní sestra Maloměřice bezpp
10. Zdeňka Kornhauserová 39 švadlena Obřany bezpp
11. Radim Michálek 36 tiskař Obřany bezpp
12. Bc. Miroslav Nivnický 28 lesník Maloměřice bezpp
13. Anna Holyszewská 22 student Maloměřice bezpp
14. Leo Katolický 50 podnikatel Maloměřice bezpp
15. Jiří Rujbr 50 obchodní ředitel Maloměřice bezpp

Městská část: Brno-Medlánky (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Marian Kršiak 32 bankéř Medlánky TOP 09
2. Bc. Michaela Jelínková 23 student Medlánky TOP 09
3. Ing. Mgr. Martin Hartman 27 OSVČ Medlánky bezpp
4. Bc. Petra Ostřížková 40 regionální manažerka Medlánky bezpp
5. Ing. Naděžda Kolevová 27 bankéřka Medlánky bezpp
6. David Jelínek 42 OSVČ Medlánky bezpp
7. Daniel Kršiak 29 programátor Medlánky bezpp

Městská část: Brno-Nový Lískovec (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Tomáš Brunclík 60 podnikatel Nový Lískovec TOP 09
2. Roman Kašuba 47 podnikatel Nový Lískovec bezpp
3. Martin Votava 37 energetik Nový Lískovec bezpp
4. Jana Ondrůjová 51 učitelka Nový Lískovec bezpp
5. Mgr. Ludmila Kiliánová 52 učitelka Nový Lískovec bezpp
6. Kamil Pavlas 65 důchodce Nový Lískovec bezpp
7. Alois Dostál 68 důchodce Nový Lískovec bezpp

Městská část: Brno-Řečkovice a Mokrá Hora (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Mgr. Ondřej Vít 34 právník Řečkovice TOP 09
2. Mgr. Dita Pivoňková 35 lékarnice Řečkovice TOP 09
3. MUDr. Jaroslav Vostrejž 50 zubní lékař Řečkovice bezpp
4. Mgr. Dana Malíková 48 pedagog Řečkovice TOP 09
5. PaedDr. Pavel Horák 52 pedagog Řečkovice TOP 09
6. Ing. Jiřina Versteegh 32 poradce pro ekologii Řečkovice TOP 09
7. JUDr. Václav Kokta 42 živnostník Řečkovice bezpp
8. RNDr. Jitka Odvářková 58 ekonomka ve zdravotnictví Řečkovice bezpp
9. Jiří Liška 44 živnostník Řečkovice bezpp
10. Ivo Rigl 50 živnostník Řečkovice TOP 09
11. Ing. Jaroslav Řezník 31 program manager Řečkovice bezpp
12. Petr Jonáš 30 provozovatel restaurace Řečkovice bezpp
13. Bc. Lukáš Vaverka 26 novinář Řečkovice bezpp
14. Ing. Karel Pokorný 54 personalista Řečkovice bezpp
15. Ing. Jan Buršík 24 ekonom Řečkovice bezpp
16. Ing. Václav Hadrava 33 stavební technik Řečkovice bezpp
17. MVDr. František Pokorný 55 veterinář Řečkovice bezpp
18. Klára Vlčková, DiS. 32 knihovnice Řečkovice bezpp
19. Karel Bubeníček 65 řidič Řečkovice bezpp
20. Ladislav Zapletal 49 IT administrátor Řečkovice bezpp
21. Mgr. Dagmar Benešová 25 koordinátorka projektů Řečkovice bezpp
22. Karel Vojkůvka 63 strojní technik Řečkovice bezpp
23. Ing. Jiří Malík 50 obchodní manager Řečkovice bezpp

Městská část: Brno-sever (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Martin Šrubař 47 živnostník, majitel obchodu Soběšice TOP 09
2. Ing. Jiří Siblík 52 konzultant ve stavebnictví Soběšice TOP 09
3. Pavel Wisman 35 analytik a konzultant IT Černá Pole TOP 09
4. Pavel Kopecký 45 technik Černá Pole TOP 09
5. Ing. Bc. Jiří Poulík 43 konzultant IT Černá Pole TOP 09
6. Ing. Jiří Vytopil 45 ředitel pobočky banky Lesná TOP 09
7. MgA. Barbora Kšicová 27 grafička v umělecké dílně Soběšice bezpp
8. Jana Klímová 42 zdravotní sestra Černá Pole TOP 09
9. MUDr. Karel Zitterbart, Ph.D. 36 dětský lékař, onkolog Lesná bezpp
10. Ing. Erik Měkyna 40 IT specialista Husovice TOP 09
11. Ing. Neklan Coufal 46 ekonom Lesná TOP 09
12. Hana Kroumanová 49 podnikatelka, majitelka optiky Soběšice bezpp
13. Zdeněk Fárek 51 technik Židenice TOP 09
14. Marek Tomka 48 podnikatel, majitel restaurace Černá Pole TOP 09
15. Ing. Marek Němec 60 překladatel a obchodní konzultant Černá Pole TOP 09
16. Antonín Máša 40 podnikatel, majitel firmy Soběšice TOP 09
17. František Klíma 43 lektor Černá Pole TOP 09
18. Dita Šiková 40 matka v domácnosti Soběšice bezpp
19. Pavel Darebník 48 majitel restaurace Černá Pole bezpp
20. Petr Hrdlička 47 podnikatel Soběšice bezpp
21. Ing. Jindřich Pokorný 49 ekonom Černá Pole bezpp
22. Robert Fajmon 41 obchodní referent Lesná bezpp
23. Ing. Libor Zůbek 42 finanční ředitel Soběšice bezpp
24. Bronislav Bastl 50 obchodní manažer Husovice bezpp
25. Ing. Michal Groh 54 živnostník Černá Pole bezpp
26. Helena Pinďáková 82 důchodkyně Soběšice bezpp
27. Dalibor Daňhel 49 živnostník Černá Pole bezpp
28. Petr Pfeffer 42 přijímací technik Lesná bezpp
29. Barbara Rektoříková 53 reklamní činnost a marketing Černá Pole bezpp
30. Ladislav Podaný 60 živnostník Soběšice bezpp
31. Juliana Petýrková 73 důchodkyně Černá Pole bezpp
32. Lubomír Hanuš 52 majitel stolařství Soběšice bezpp
33. Jan Vysloužil 62 projektant Soběšice bezpp
34. Simona Vytopilová 40 notářská tajemnice Lesná bezpp
35. Kateřina Smutná 31 matka v domácnosti Soběšice bezpp

Městská část: Brno-Slatina (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Mgr. Ing. Pavel Drahovzal 48 právník Slatina TOP 09
2. Radomír Čech 43 podnikatel Slatina TOP 09
3. Ing. Tomáš Hanzlík 38 marketingový manažer Slatina TOP 09
4. Josef Brandýs 59 revizní technik Slatina bezpp
5. Ing. Bc. Michaela Drahovzalová 42 státní zaměstnanec Slatina bezpp
6. Stanislav Sedláček 53 živnostník - elektro Slatina bezpp
7. Ladislav Kudinek 56 zedník Slatina bezpp
8. Stanislav Valehrach 30 vedoucí IT provozu Slatina bezpp
9. Ing. Zdeněk Malčík 52 systémový analytik Slatina bezpp
10. Zdeňka Haltmarová 42 podnikatelka Slatina bezpp
11. Miloš Mittag 73 restaurátor uměleckých památek Slatina bezpp
12. Mgr. David Pokorný 37 manažer BVV Slatina bezpp
13. Jana Grossová, DiS. 29 finanční poradce Slatina bezpp
14. Bořivoj Šidlo 44 podnikatel Slatina bezpp
15. Rostislav Cabejšek 37 dispečer přepravy Slatina bezpp
16. Lucie Seďová 31 personální pracovník Slatina bezpp
17. Karel Dvorský 71 důchodce Slatina bezpp
18. Jana Bártová, DiS. 34 bankovní úřednice Slatina bezpp
19. Dagmar Dvorská 66 důchodce Slatina bezpp
20. Jana Hodaňová 67 důchodce Slatina bezpp
21. Vladimíra Kudinková 62 kuchařka Slatina bezpp

Městská část: Brno-Starý Lískovec (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Vojtěch Vašíček 58 předseda organizace ParaCENTRUM Fenix Starý Lískovec TOP 09
2. Bc. Tomáš Bernard, DiS. 26 zdravotní laborant Starý Lískovec TOP 09
3. Ing. Antonín Horák 72 důchodce Starý Lískovec TOP 09
4. Filip Bártek 23 student, marketingový konzultant Starý Lískovec TOP 09
5. Vojtěch Šmajer 27 bankéř Starý Lískovec bezpp
6. Ivona Vlachová 45 OSVČ Starý Lískovec bezpp
7. Roman Koníř 26 konstruktér Starý Lískovec bezpp
8. Radek Mrázek, DiS. 28 herní vývojář Starý Lískovec bezpp
9. Ing. Bc. Iveta Šmajerová, BA, MBA 40 manažerka Starý Lískovec bezpp
10. Ing. Pavel Vyroubal, Ph.D. 36 stavbyvedoucí Starý Lískovec bezpp
11. Bc. Michal Voborný 24 student Starý Lískovec bezpp
12. Andrej Konior 26 kvalitář Starý Lískovec bezpp
13. Martin Kořistka 60 OSVČ Starý Lískovec bezpp
14. MUDr. Lia Vašíčková 58 lékařka Starý Lískovec bezpp
15. Jan Mrázek 21 student Starý Lískovec bezpp
16. Olga Šivicová 70 důchodkyně Starý Lískovec bezpp
17. Roman Urbanský 27 IT specialista Starý Lískovec bezpp
18. Georgina Úředníčková 72 důchodkyně Starý Lískovec bezpp
19. Ing. Luděk Bernard 56 odborný referent Starý Lískovec bezpp
20. Mgr. Ondřej Borek 25 informatik Starý Lískovec bezpp
21. Mgr. Vojtěch Vašíček 21 student Starý Lískovec bezpp

Městská část: Brno-střed (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Bc. Bohumil Straka, Ph.D. 43 vědecký pracovník Štýřice TOP 09
2. Věra Soukalová 60 předsedkyně kontrolního výboru MČ Brno-střed Veveří TOP 09
3. Martin Brym 45 jednatel společnosti Trnitá TOP 09
4. Tomáš Jan Otradovec, DiS. 30 historik, humanitární pracovník Stránice TOP 09
5. Ing. Jan Jedelský 40 živnostník Veveří TOP 09
6. Ing. Pavel Urubek 35 obchodní manažer Štýřice TOP 09
7. Ing. Pavel Jílek 36 grafický designer Veveří TOP 09
8. Jiří Petrželka 41 jednatel společnosti Veveří TOP 09
9. Mgr. Jaroslav Zeman 29 právník Veveří TOP 09
10. Hana Komariková 47 státní zaměstnanec Veveří TOP 09
11. prof. MUDr. Rom Kostřica, CSc. 65 přednosta kliniky ORL Stránice TOP 09
12. Helena Jílková 41 rodičovská dovolená Veveří TOP 09
13. JUDr. Ludmila Gregorová 61 advokát Stránice TOP 09
14. Mgr. Jindřich Cinka 30 živnostník Štýřice TOP 09
15. Ing. Pavel Kubovic 39 živnostník Veveří TOP 09
16. Eduard Sedlmajer 41 stavitel Brno-město TOP 09
17. Eva Vlkovská 41 dentální hygienistka Veveří bezpp
18. Nikolas Papachristos 38 elektrotechnik Trnitá TOP 09
19. Ing. Miroslava Pacholková 63 průvodkyně Veveří TOP 09
20. Jana Macháčková 39 živnostník-řezník, uzenář Brno-město bezpp
21. Zuzana Lhotská 63 důchodce Staré Brno TOP 09
22. Marek Pavelka 45 jednatel společnosti Staré Brno TOP 09
23. Petr Remeš 71 důchodce, živnostník Veveří TOP 09
24. Tomáš Hradil 28 kuchař Veveří TOP 09
25. Ing. Michal Hušek 57 přednosta depa Černá Pole TOP 09
26. Zdeněk Helma 50 umělecký štukatér Veveří TOP 09
27. Martin Kestler 24 administrativní pracovník ve stavební firmě Veveří TOP 09
28. Vladimír Evják 45 provozovatel restaurace Trnitá TOP 09
29. Ing. Šárka Mertová 39 daňový poradce Veveří TOP 09
30. Pavel Chalupa 36 OSVČ Brno-město bezpp
31. Mgr. Jan Steuer 30 živnostník Veveří TOP 09
32. Gabriela Svobodová 47 krejčová Staré Brno bezpp
33. Ing. Leona Gregorová 31 živnostník Stránice bezpp
34. Dagmar Brymová 45 zubní technik Staré Brno bezpp
35. Bc. Kateřina Hirtová 21 studentka Staré Brno bezpp
36. Libor Komarik 50 jednatel stavební firmy Veveří bezpp
37. JUDr. Jana Mervartová 59 právnička Štýřice bezpp
38. Ing. Petr Štefánik 49 ekonom Trnitá bezpp
39. Matthew Bleson 39 učitel angličtiny Stránice TOP 09
40. JUDr. Andrea Štěpánová, MBA 36 notářka Stránice bezpp
41. Jan Gottwald 34 jevištní technik Černá Pole bezpp
42. Lenka Soukalová 38 administrativní pracovnice Veveří bezpp
43. Dagmar Broučková 61 důchodkyně Veveří bezpp
44. Jiří Zlatohlávek 29 designer Štýřice bezpp
45. Roman Macháček 18 student Brno-město bezpp

Městská část: Brno-Tuřany (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Zdeněk Kronus 61 důchodce Holásky bezpp
2. Zdeněk Rotrekl 34 OSVČ Holásky bezpp
3. Ing. Sylva Kostková 56 zahradní architekt Tuřany bezpp
4. Ing. Jan Sypták 35 obchodní manažer Brněnské Ivanovice bezpp
5. Mgr. Ondřej Baláš, DiS. 33 sociální kurátor Holásky bezpp
6. Mgr. Lada Hrazdirová 48 OSVČ Tuřany bezpp
7. Klára Rotreklová 35 sociální pedagog Holásky bezpp
8. Ing. Jan Hudeček 45 technický poradce Tuřany bezpp
9. Gabriela Richterová 40 podnikatelka Dvorska bezpp
10. Zuzana Malíková 41 referentka propagace Tuřany bezpp
11. Ing. Roman Skoupil 56 stavební technik Brněnské Ivanovice bezpp
12. Jakub Zálešák 27 doktorand Dvorska bezpp
13. Mgr. Pavel Šnajdr 39 dirigent Tuřany bezpp
14. Ing. Vladimír Valtr, PMP 43 projektový manažer Dvorska bezpp
15. Jarmila Zálešáková 56 keramička Dvorska bezpp
16. Ing. arch. Lucie Kostková 33 architekt, urbanista Tuřany bezpp
17. Mgr. Markéta Bláhová 43 OSVČ Tuřany bezpp

Městská část: Brno-Útěchov (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: Koalice TOP 09 a STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (koalice TOP 09 a STAN)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. PhDr. Zdeněk Drahoš 54 státní úředník Útěchov bezpp STAN
2. Ing. Jitka Vogelesang 48 podnikatelka - zahraniční obchod Útěchov TOP 09 TOP 09
3. Ing. Pavel Tobiáš, Ph.D. 57 manažer Útěchov bezpp STAN
4. Miroslava Meluzínová 63 důchodkyně Útěchov bezpp TOP 09
5. Karel Koch 39 manažer Útěchov bezpp TOP 09
6. Zdeněk Sáňka 47 živnostník Útěchov bezpp STAN
7. JUDr. Miroslav Turek 63 důchodce Útěchov bezpp TOP 09

Městská část: Brno-Vinohrady (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Karel Jelínek 47 jednatel společnosti Židenice TOP 09
2. MUDr. Pavel Horský 58 lékař Židenice TOP 09
3. Ing. Jarmila Jelínková 46 daňový specialista Židenice TOP 09
4. Jiří Raus 52 podnikatel Židenice TOP 09
5. Ing. Irena Osvaldová 58 manager Židenice bezpp
6. Nikolas Adámek 39 kuchař Židenice TOP 09
7. Karel Jelínek 24 student Židenice TOP 09
8. Ing. Dana Gachová 34 účetní Židenice bezpp
9. Petr Kovář 33 kuchař Židenice TOP 09
10. Mgr. Jana Morbacherová 45 učitelka Židenice bezpp
11. Jan Dočkal 25 kuchař Židenice bezpp
12. Miroslava Kočí 61 starobní důchodce Židenice bezpp
13. Petr Kapoun 25 student Židenice TOP 09
14. Ing. Adam Páral 26 manager Židenice bezpp
15. Klára Škodová 21 student Židenice bezpp
16. Aleš Navrátil 37 automechanik Židenice bezpp
17. Čeněk Báča 32 manager Židenice bezpp
18. Ing. Vítězslav Slezák 55 podnikatel Židenice bezpp
19. Eva Navrátilová 36 v domácnosti Židenice bezpp
20. Bohumil Haman 35 podnikatel Židenice bezpp
21. Ivana Krupová 48 invalidní důchodce Židenice bezpp

Městská část: Brno-Žabovřesky (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Jindřich Zuziak 48 ekonom Žabovřesky TOP 09
2. Mgr. Věra Schwarzová 61 důchodkyně Žabovřesky TOP 09
3. Mgr. Jakub Hartman 30 advokát Žabovřesky TOP 09
4. Ing. František Tomeček 40 manažer Žabovřesky TOP 09
5. Ing. Miloš Filip 62 ředitel společnosti Žabovřesky TOP 09
6. Ing. Naser Oweis, Ph.D. 47 jednatel společnosti Žabovřesky TOP 09
7. Mgr. Jan Kazík 40 podnikový právník Žabovřesky TOP 09
8. MUDr. Jaroslava Chlupová 49 neuroložka Žabovřesky bezpp
9. Pavel Kůra 63 elektrotechnik Žabovřesky bezpp
10. Ing. Petr Homola 63 vedoucí pracovník Žabovřesky bezpp
11. JUDr. Michal Feigler 25 právník Žabovřesky TOP 09
12. Ing. Jan Hlava 51 stavební technik Žabovřesky TOP 09
13. Mgr. Barbora Štefaňo 32 mateřská dovolená Žabovřesky TOP 09
14. Lenka Zámoravcová 34 technicko-administrativní pracovník Žabovřesky TOP 09
15. Bc. Lenka Machalová 35 rodičovská dovolená Žabovřesky TOP 09
16. Petr Fiala 71 ředitel o.p.s., sbormistr, dirigent Žabovřesky bezpp
17. Ing. Jan Beneš 68 vodohospodář Žabovřesky bezpp
18. Gabriela Kremerová 31 realitní makléř Žabovřesky bezpp
19. Jana Kubová 69 důchodkyně Žabovřesky bezpp
20. Vladimír Nádeníček 67 důchodce Žabovřesky bezpp
21. Zuzana Dobešová 51 zpěvačka Žabovřesky bezpp
22. Bc. Anna Vlnová 23 student Žabovřesky bezpp
23. Ludmila Krátká 49 uklízečka Žabovřesky bezpp
24. Božena Tichá 66 důchodkyně Žabovřesky bezpp
25. Adam Kučera 30 kontrolor Žabovřesky bezpp

Městská část: Brno-Žebětín (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Pavel Štrobl 41 jednatel společnosti Žebětín TOP 09
2. Ing. arch. Michal Příkazský 40 architekt Žebětín bezpp
3. Eva Turková 46 vedoucí prodejny Žebětín bezpp
4. Ing. Petr Kočev 44 projektový manažer ICT Žebětín TOP 09
5. Pavel Šedivý 66 poradce Žebětín bezpp
6. Mgr. Petr Duda 40 učitel ZŠ Žebětín bezpp
7. Martin Jurnečka 42 laborant Žebětín bezpp
8. Ing. René Maděra 44 konzultant IT Žebětín bezpp
9. Ing. Jiří Trötzmüller 42 živnostník Žebětín bezpp
10. Mgr. Marcela Štroblová 38 učitelka ZŠ Žebětín bezpp
11. Ing. Jaromír Chmelař 44 provozní restaurace Žebětín bezpp

Městská část: Brno-Židenice (Brno-město, Jihomoravský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Petr Kunc 36 autorizovaný inženýr pro pozemní stavby Židenice TOP 09
2. MUDr. Dagmar Seidlová, Ph.D. 49 primář ARO FN Brno Židenice TOP 09
3. Ing. Jan Kocmánek 37 projektant nemocnic, autorizovaný inženýr Zábrdovice TOP 09
4. Ing. Jaroslav Vokál 52 investiční technik Židenice bezpp
5. Bc. Ondřej Puczok 24 student fakulty sociálních studií MU Židenice TOP 09
6. Ing. arch. Ondřej Skála 36 architekt Židenice bezpp
7. Bc. Jan Hlobil 36 OSVČ Židenice TOP 09
8. Mgr. Hana Fasurová 36 soudní tlumočnice Židenice bezpp
9. MgA. M.A. Jana Bejvlová, Ph.D. 35 recruitment manager Židenice bezpp
10. Ing. Miroslav Forman 38 continous improvement leader Židenice bezpp
11. Aleš Haluza 44 produkční v reklamní agentuře Židenice TOP 09
12. Jana Tušlová 51 finanční analytik Židenice bezpp
13. Ing. arch. Petr Vaněk 39 architekt Židenice bezpp
14. Ing. Radek Kvasnička 40 strojní inženýr Zábrdovice bezpp
15. MUDr. Libor Vyskočil, MBA 57 chirurg Zábrdovice TOP 09
16. Ing. Tamara Synáčová 35 požární specialista Židenice bezpp
17. Radim Nakládal 36 cyklistický závodník Židenice bezpp
18. Pavla Moravcová 36 obchodní manažer Zábrdovice bezpp
19. Daniel Mazenauer 60 technik Židenice bezpp
20. Mgr. Veronika Hlávková 33 učitelka v mateřské škole Židenice bezpp
21. Alžběta Šnajdrová 31 farmaceutický asistent Židenice bezpp
22. MUDr. Eva Vyskočilová 57 praktická lékařka Židenice bezpp
23. Marie Holešovská 72 důchodkyně Židenice bezpp
24. Marek Kristek 26 ekonom Židenice bezpp
25. Bc. Tereza Polášková 20 studentka přírodovědecké fakulty MU Židenice bezpp
26. Kateřina Zatloukalová 35 administrativní pracovník správy bytů Židenice bezpp
27. MUDr. Yvonna Chludová 57 lékař zdravotnické záchranné služby Židenice bezpp
28. Ing. Vít Svoboda 34 stavební podnikatel Židenice bezpp
29. Ing. Jaroslav Louma 32 projektant liniových staveb Židenice bezpp

ŠTÍTKY

Volby:
2014 zastupitelstva obcí - Brno

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Jsme jediná pravicová proevropská strana.
Děkujeme