Krajský výbor

Složení krajského výboru TOP 09 Jihomoravského kraje

1.

Jan Vitula

předseda krajské organizace, krajský zastupitel
Regionální organizace: 643 - Brno-venkov
2.

Petr Novotný

místopředseda krajské organizace
Regionální organizace: 641 - Blansko
3.

Bohumil Straka

místopředseda krajské organizace
Regionální organizace: 642 - Brno-město
4.

Denis Tureček

místopředseda krajské organizace
Regionální organizace: 645 - Hodonín
5.

Libor Eliáš

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 646 - Vyškov
6.

Tomáš Přibislavský

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 642 - Brno-město
7.

Ladislav Šustr

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 643 - Brno-venkov
8.

Tomáš Třetina

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 647 - Znojmo
9.

František Zugar

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 644 - Břeclav
10.

Karel Bořecký

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 643 - Brno-venkov
11.

Ivan Dvořák

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 642 - Brno-město
12.

Tomáš Ignác Fénix

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 647 - Znojmo
13.

Michal Hušek

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 642 - Brno-město
14.

Marek Košut

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 644 - Břeclav
15.

Ladislav Kotík

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 642 - Brno-město
16.

Petra Matoušková

volená členka krajského výboru
Regionální organizace: 642 - Brno-město
17.

Pavel Mucha

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 645 - Hodonín
18.

Markéta Plšková

volená členka krajského výboru
Regionální organizace: 642 - Brno-město
19.

Ondřej Rolník

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 647 - Znojmo
20.

Jaroslav Řezník

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 642 - Brno-město
21.

Martin Seidl

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 642 - Brno-město
22.

Marek Sovka

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 643 - Brno-venkov
23.

Petr Stria

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 641 - Blansko
24.

Michal Šilhánek

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 646 - Vyškov
25.

Jarmil Vlach

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 642 - Brno-město
26.

Libor Vyskočil

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 642 - Brno-město
27.

Petr Kunc

krajský zastupitel
Regionální organizace: 642 - Brno-město

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Stát nelze řídit jako firmu, protože občané nejsou zaměstnanci.
Děkujeme