Komunální volby 2018

Kandidátky na Českobudějovicku:

Kandidátka pro volby: 2018 zastupitelstva obcí

Statutární město: České Budějovice (České Budějovice, Jihočeský)
Volební strana: Společně pro Budějovice - Lidovci a TOP 09 (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. JUDr. Ing. Tomáš Bouzek 43 advokát, vysokoškolský učitel České Budějovice 7 TOP 09 TOP 09
2. Štěpán Malík 47 obchodní zástupce České Budějovice 2 KDU-ČSL nez. kan.
3. Ing. Tomáš Trantina 38 podnikatel České Budějovice 6 TOP 09 TOP 09
4. Mgr. Šimon Heller 30 učitel, krajský tajemník KDU-ČSL České Budějovice 5 KDU-ČSL nez. kan.
5. Ing. Petra Šebestíková 49 inspektorka České Budějovice 7 TOP 09 TOP 09
6. Ing. Michaela Kudláčková 60 zástupkyně ředitele biskupského gymnázia České Budějovice 2 bezpp nez. kan.
7. Irena Šefčíková 63 překladatelská činnost České Budějovice 7 bezpp TOP 09
8. Ing. Václav Protiva 53 poradce, interní auditor České Budějovice 6 KDU-ČSL nez. kan.
9. Tomáš Kuboušek 35 exportní manažer České Budějovice 7 bezpp TOP 09
10. Ing. Jaromír Talíř 68 náměstek primátora Českých Budějovic České Budějovice 2 KDU-ČSL nez. kan.
11. Mgr. Martin Volný 40 středoškolský učitel České Budějovice 2 TOP 09 TOP 09
12. Mgr. Jan Schreib 48 ředitel církevní ZŠ České Budějovice 7 bezpp nez. kan.
13. Ing. Oldřich Souček 52 pracovník ve vývoji České Budějovice 4 TOP 09 TOP 09
14. MUDr. Antonín Kopet 36 lékař České Budějovice 2 bezpp nez. kan.
15. Mgr. Zdeněk Bezecný, Ph.D. 46 historik, vysokoškolský učitel České Budějovice 3 TOP 09 TOP 09
16. Mgr. Jaroslava Bendová 41 pedagog, datový analytik České Budějovice 1 bezpp nez. kan.
17. Michal Trpák 36 sochař České Budějovice 6 bezpp TOP 09
18. Jakub Konrád 24 student České Budějovice 2 KDU-ČSL nez. kan.
19. MUDr. Mirko Jakovljevič 58 lékař České Budějovice 6 TOP 09 TOP 09
20. Helena Faberová 82 důchodkyně České Budějovice 7 KDU-ČSL nez. kan.
21. Ing. Václav Kaska 41 podnikatel České Budějovice 3 TOP 09 TOP 09
22. Ondřej Talíř 22 student České Budějovice 2 KDU-ČSL nez. kan.
23. Ing. Radim Beránek 48 podnikatel České Budějovice 3 TOP 09 TOP 09
24. Ing. Dana Smolková 65 ekonomka České Budějovice 3 KDU-ČSL nez. kan.
25. Daniel Podroužek 21 student České Budějovice 3 TOP 09 TOP 09
26. Mgr. Bc. Jiří Heller 37 učitel na Biskupském gymnáziu, koordinátor salesiánských táborů České Budějovice 5 KDU-ČSL nez. kan.
27. MUDr. Libor Zdařil 42 zubní lékař České Budějovice 7 TOP 09 TOP 09
28. Jan Šebor 71 podnikatel České Budějovice 2 KDU-ČSL nez. kan.
29. Mgr. František Hřídel 40 pedagog na ZŠ České Budějovice 2 TOP 09 TOP 09
30. Mgr. Irena Duchoňová 44 specialista prodeje produktů České Budějovice 3 KDU-ČSL nez. kan.
31. MUDr. František Valha 71 zubní lékař České Budějovice 3 TOP 09 TOP 09
32. Mgr. Petr Mezera 45 středoškolský učitel České Budějovice 2 bezpp nez. kan.
33. Miroslav Pořádek 58 ředitel daňové poradenské společnosti České Budějovice 6 TOP 09 TOP 09
34. Marek Starczewski 22 student České Budějovice 2 KDU-ČSL nez. kan.
35. Tomáš Novotný 37 programátor České Budějovice 3 TOP 09 TOP 09
36. Martin Janáček 20 student České Budějovice 6 KDU-ČSL nez. kan.
37. Helga Albrechtová 34 manažerka České Budějovice 7 bezpp TOP 09
38. Ing. Zdeňka Fischerová 40 projektová manažerka České Budějovice 7 KDU-ČSL nez. kan.
39. Mgr. Lada Klímová 46 vysokoškolský pedagog České Budějovice 2 TOP 09 TOP 09
40. Vilém Zimmel 48 procesní inženýr České Budějovice 2 KDU-ČSL nez. kan.
41. Bc. Tomáš Šustek 33 obchodní konzultant České Budějovice 6 TOP 09 TOP 09
42. Ing. Ivo Kršek 53 technik České Budějovice 2 TOP 09 TOP 09
43. Jan Čanda 28 řidič VZV České Budějovice 3 TOP 09 TOP 09
44. Miroslav Slíž 55 technik České Budějovice 7 TOP 09 TOP 09
45. Radek Svoboda 20 student České Budějovice 6 TOP 09 TOP 09

Kandidátka pro volby: 2018 zastupitelstva obcí

Obec: Dobrá Voda u Českých Budějovic (České Budějovice, Jihočeský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Bc. Petr Štika 34 administrativní pracovník Dobrá Voda u Českých Budějovic bezpp
2. Milan Přecechtěl, MBA 38 vedoucí technolog Dobrá Voda u Českých Budějovic TOP 09
3. Mgr. Miroslav Vaníček 58 učitel Dobrá Voda u Českých Budějovic bezpp
4. Petr Honsa 40 technik Dobrá Voda u Českých Budějovic bezpp
5. František Luksch 51 technik Dobrá Voda u Českých Budějovic bezpp
6. Irena Machová 42 projektový manager Dobrá Voda u Českých Budějovic bezpp
7. Antonín Šusta 68 OSVČ Dobrá Voda u Českých Budějovic TOP 09
8. Miloslav Mach 42 regionální ředitel Dobrá Voda u Českých Budějovic bezpp
9. Bc. Eva Miglová 60 vedoucí učitelka MŠ Dobrá Voda u Českých Budějovic bezpp
10. Luděk Ondráček 47 OSVČ Dobrá Voda u Českých Budějovic TOP 09
11. Věra Soukupová 61 úřednice Dobrá Voda u Českých Budějovic TOP 09

Kandidátka pro volby: 2018 zastupitelstva obcí

Obec: Kamenný Újezd (České Budějovice, Jihočeský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Tomáš Vala 52 technik Kamenný Újezd TOP 09
2. Vladislav Homolka 53 technik Kamenný Újezd TOP 09
3. Josef Iška 52 OSVČ Kamenný Újezd TOP 09
4. Aleš Janouch 36 policista Kamenný Újezd bezpp
5. Bohuslava Staňková 47 účetní Kamenný Újezd bezpp
6. Marta Maršánová 48 státní zaměstnanec Kamenný Újezd bezpp
7. Jan Daněk 51 OSVČ - řezbář Kamenný Újezd bezpp
8. Květoslava Petrová 45 kuchařka-sevírka Kamenný Újezd bezpp
9. Ing. Václav Pixa 58 jednatel společnosti Kamenný Újezd bezpp
10. Jiří Burda 58 soukromý podnikatel Kamenný Újezd bezpp
11. Vít Valent 58 živnostník Kamenný Újezd bezpp
12. Pavel Šíhovec 54 živnostník Kamenný Újezd bezpp
13. Ing. Jan Rysl 40 policista Kamenný Újezd bezpp
14. Mgr. Marcela Nerudová 45 probační úřednice Kamenný Újezd bezpp
15. Richard Klabouch 44 řidič Kamenný Újezd bezpp

Kandidátky na Krumlovsku:

Kandidátka pro volby: 2018 zastupitelstva obcí

Město: Český Krumlov (Český Krumlov, Jihočeský)
Volební strana: Společně pro Krumlov - Nezávislí a TOP 09 (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Bc. Martin Lobík 44 radní města, živnostník Horní Brána TOP 09 TOP 09
2. Antonín Princ 65 ředitel společnosti Vyšný bezpp nez. kan.
3. Mgr. Kateřina Sládková 45 učitelka ZŠ Za Nádražím Domoradice bezpp nez. kan.
4. Mgr. Martin Hák 50 jednatel vydavatelství MCU Horní Brána bezpp nez. kan.
5. Tomáš Zunt 44 zastupitel města, ředitel neziskové společnosti ICOS Vnitřní Město bezpp nez. kan.
6. Jiří Zeman 39 učitel angličtiny Horní Brána bezpp nez. kan.
7. Ladislava Šmejkalová 53 majitelka hudebního obchodu Horní Brána bezpp nez. kan.
8. Mgr. Josef Maleček 54 vedoucí půjčovny lodí Horní Brána bezpp nez. kan.
9. Milan Kotlár 57 živnostník Vnitřní Město bezpp nez. kan.
10. Jiří Kuchař 18 student Plešivec TOP 09 TOP 09
11. Mgr. Ilona Hanáková 42 specialistka marketingu Latrán bezpp nez. kan.
12. Marek Šimon 43 podnikatel Vnitřní Město TOP 09 TOP 09
13. Ondřej Bartoš 23 student VŠ Slupenec TOP 09 TOP 09
14. Mgr. Stanislav Jungwirth 52 průvodce v cestovním ruchu Nádražní Předměstí bezpp nez. kan.
15. Ing. David Šindelář 43 ředitel v IT společnosti Horní Brána TOP 09 TOP 09
16. Mgr. Aleš Mik 48 právník, učitel Domoradice TOP 09 TOP 09
17. Eva Pilná 45 živnostník Nádražní Předměstí TOP 09 TOP 09
18. Jan Čepelák 38 programátor Horní Brána TOP 09 TOP 09
19. Ing. arch. Vladan Píša 52 architekt Vnitřní Město bezpp nez. kan.
20. MUDr. Martin Fürst 38 praktický lékař pro děti a dorost Nádražní Předměstí bezpp nez. kan.
21. Ing. Jarmila Hanáková 73 důchodce Latrán bezpp nez. kan.
22. Miroslav Březina 29 živnostník Horní Brána bezpp nez. kan.
23. Tomáš Novák 39 autorizovaný technik pro pozemní stavby Horní Brána TOP 09 TOP 09

Kandidátka pro volby: 2018 zastupitelstva obcí

Město: Kaplice (Český Krumlov, Jihočeský)
Volební strana: Nezávislí a TOP 09 (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Josef Šedivý 63 soukromý zemědělec Kaplice bezpp TOP 09
2. Jiří Bohata 44 soukromý podnikatel Kaplice bezpp TOP 09
3. Martin Hubený 31 vedoucí výroby Kaplice bezpp TOP 09
4. Petr Muráň 41 soukromý podnikatel Kaplice bezpp TOP 09
5. Petr Janura 43 řidič Kaplice bezpp TOP 09
6. Tomáš Ježek 39 soukromý podnikatel Kaplice bezpp TOP 09
7. Blanka Vaněčková 42 údržba zeleně Kaplice bezpp TOP 09
8. Jana Sigmundová 47 pracovnice THP Kaplice bezpp TOP 09
9. Andrea Vanišová 42 živnostnice Dobechov bezpp TOP 09
10. Marcela Bodnárová 64 zdravotní sestra Kaplice bezpp TOP 09
11. František Brabec 32 dělník Kaplice bezpp TOP 09
12. Jaroslav Kučera 40 truhlář Kaplice bezpp nez. kan.
13. Stanislav Šedivý 34 topenář Kaplice bezpp nez. kan.
14. Richard Čáp 37 úředník Kaplice bezpp nez. kan.
15. Libor Granec 37 pracovník THP Kaplice bezpp nez. kan.
16. Luděk Rychnavský 45 soukromý podnikatel Kaplice bezpp nez. kan.
17. Miloslav Komárek 43 mechanik Kaplice bezpp nez. kan.
18. Michaela Vyletělová, DiS., BBS 36 účetní Kaplice bezpp nez. kan.
19. Renata Rohlová 44 kadeřnice Kaplice bezpp nez. kan.
20. Milan Hudec 52 správce sběrného dvora Kaplice bezpp nez. kan.
21. Martin Matoušek 54 dispečer Kaplice bezpp nez. kan.

Kandidátka pro volby: 2018 zastupitelstva obcí

Obec: Dolní Třebonín (Český Krumlov, Jihočeský)
Volební strana: Nezávislí a TOP 09 (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Mgr. Roman Kurz, DiS. 40 učitel Horní Třebonín bezpp nez. kan.
2. Jan Odvárka 48 umělecký kovář Dolní Třebonín bezpp TOP 09
3. Bc. Ladislav Petr 42 ředitel hypermarketu Dolní Třebonín bezpp nez. kan.
4. Mgr. Tomáš Hejna 30 učitel Dolní Třebonín bezpp nez. kan.
5. Mgr. Milan Theier 50 programátor - analytik Dolní Třebonín bezpp nez. kan.
6. Radek Šrot 69 důchodce, předseda byt. družstva Dolní Třebonín bezpp nez. kan.
7. Jan Bouška 54 zámečník Dolní Třebonín bezpp nez. kan.
8. Bc. Markéta Bohdalová 24 studentka VŠ Dolní Třebonín bezpp nez. kan.
9. Ing. František Vedl 41 vedoucí facility služeb, Schwan Cosmetics CR Dolní Třebonín bezpp nez. kan.
10. Petra Bažantová 41 účetní Horní Třebonín bezpp nez. kan.
11. Bc. Jaroslav Hanzal 24 student VŠ Dolní Třebonín bezpp nez. kan.
12. Bc. Pavel Hoda 40 OSVČ Dolní Třebonín bezpp nez. kan.
13. Lenka Klajlová 37 OSVČ Dolní Třebonín bezpp nez. kan.
14. Vladislav Teffer 44 údržbář Dolní Třebonín bezpp nez. kan.
15. Jiří Zeman 52 mistr, Linde Pohony Dolní Třebonín bezpp nez. kan.

Kandidátka pro volby: 2018 zastupitelstva obcí

Obec: Věžovatá Pláně (Český Krumlov, Jihočeský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Jaroslava Pilsová 38 úřednice Věžovatá Pláně bezpp
2. Ludmila Opelková 63 učitelka Věžovatá Pláně bezpp
3. Josef Mach 65 starosta, soukromý zemědělec Dolní Pláně bezpp
4. Jaroslav Mach 63 bagrista Dolní Pláně bezpp
5. Karel Pražan 46 pracovník logistiky Věžovatá Pláně bezpp
6. Aleš Gutwirth 42 truhlář Věžovatá Pláně TOP 09
7. Jana Holcová 33 kadeřnice Věžovatá Pláně bezpp
8. Petr Duda 41 systémový administrátor Věžovatá Pláně bezpp

Kandidátky na Jindřichohradecku:

Kandidátka pro volby: 2018 zastupitelstva obcí

Město: Třeboň (Jindřichův Hradec, Jihočeský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. et Ing. Jiří Kuta 55 daňový poradce Třeboň II TOP 09
2. MUDr. Iveta Hlinková 50 lékařka Třeboň II bezpp
3. Dominik Hořejší 24 student VŠ Třeboň II TOP 09
4. RNDr. Libuše Kotilová 64 vědecká pracovnice Třeboň II bezpp
5. Mgr. Jana Řeřábková 55 pedagogická pracovnice Třeboň II bezpp
6. Zbyněk Šrom 50 referent MěÚ Třeboň Stará Hlína TOP 09
7. Zbyněk Mikeš 62 živnostník Třeboň II bezpp
8. Milan Liška 57 školník Třeboň II bezpp
9. Ing. Jiří Šimeček 52 jednatel společnosti Třeboň II TOP 09
10. Mgr. Marta Skamenová 72 důchodkyně Třeboň II TOP 09
11. Petr Lívanský 47 živnostník Třeboň II TOP 09
12. Hana Doležalová 52 účetní Třeboň II bezpp
13. Ondřej Šimeček 25 student VŠ Třeboň II TOP 09
14. Milena Šromová 45 fyzioterapeutka Stará Hlína bezpp
15. Jan Smetana 41 živnostník Třeboň II bezpp
16. Jan Řeřábek 34 obsluha kinoprojekce Třeboň II TOP 09
17. Klára Lívanská 44 živnostnice Třeboň II bezpp
18. Petr Mašek 35 sommelier Třeboň II bezpp
19. Bc. René Honzík 49 instruktor autoškoly Třeboň II bezpp
20. Zdeněk Coufal 64 důchodce Nová Hlína bezpp
21. Ondřej Čobr 25 zaměstnanec Třeboň II bezpp
22. Václav Marek 25 řidič Stará Hlína bezpp
23. Milan Vochozka 58 živnostník Břilice bezpp
24. Karel Roubal 40 živnostník Třeboň II bezpp
25. Marcel Theer 53 jednatel společnosti Třeboň II bezpp

Kandidátka pro volby: 2018 zastupitelstva obcí

Obec: Střížovice (Jindřichův Hradec, Jihočeský)
Volební strana: Nezávislí s podporou TOP 09 (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Lucie Šíchová 30 OSVČ Střížovice bezpp nez. kan.
2. Tomáš Holocsi 30 tiskař Vlčice bezpp nez. kan.
3. Aleš Vytiska 40 OSVČ Vlčice bezpp nez. kan.
4. Michal Novák 21 student Vlčice bezpp nez. kan.
5. Jiří Finda 35 instalatér Vlčice bezpp nez. kan.
6. Dominik Michálek 19 rybář Vlčice bezpp nez. kan.
7. Josef Nechvátal 34 řezník Vlčice bezpp nez. kan.
8. Jaromír Uraj 20 student Vlčice bezpp nez. kan.

Kandidátky na Písecku:

Kandidátka pro volby: 2018 zastupitelstva obcí

Město: Písek (Písek, Jihočeský)
Volební strana: PRO PÍSEK (koalice JIH 12, VPM a TOP 09)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Mgr. Eva Vanžurová 65 starostka města Písek Smrkovice JIH 12 JIH 12
2. JUDr. Josef Knot, MBA 46 místostarosta města Písek Hradiště TOP 09 TOP 09
4. Ing. arch. Petra Trambová 44 architektka, radní města Budějovické Předměstí TOP 09 TOP 09
5. Mgr. Jan Adámek 58 ředitel ZŠ a MŠ Jana Husa Budějovické Předměstí bezpp VPM
7. MUDr. Rudolf Tyll 46 lékař, radní města Budějovické Předměstí bezpp TOP 09
8. Mgr. Michal Drnec 45 ředitel gymnázia, zastupitel Pražské Předměstí TOP 09 TOP 09
14. MUDr. Petr Pumpr 41 stomatolog Vnitřní Město bezpp TOP 09
15. MUDr. Martin Votýpka 37 lékař Hradiště bezpp TOP 09
17. Mgr. Bc. Jiří Šolc 42 advokát Budějovické Předměstí bezpp TOP 09
20. Ing. Jiří Kuchař 47 stavební technik Václavské Předměstí TOP 09 TOP 09
23. MUDr. Vladimír Cejp 61 lékař Hradiště bezpp TOP 09
26. Radek Hovora 41 obchodník s realitami Budějovické Předměstí bezpp TOP 09

Kandidátka pro volby: 2018 zastupitelstva obcí

Město: Milevsko (Písek, Jihočeský)
Volební strana: Nezávislí a TOP 09 (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Mgr. Pavel Koutník 34 produktový a obchodní manažer Milevsko TOP 09 TOP 09
2. Jan Kozák 43 obchodní manažer Milevsko TOP 09 TOP 09
3. MVDr. Lukáš Dolejš 47 obchodní manažer Milevsko bezpp nez. kan.
4. Marcela Kružníková 48 ředitelka Oblastní hospodářské komory Milevsko bezpp nez. kan.
5. Bc. Jan Jedlička 35 obchodní manažer Milevsko bezpp nez. kan.
6. Petra Vansová 43 administrativní pracovnice Milevsko bezpp nez. kan.
7. Michal Fröhr 38 projektový manažer Milevsko TOP 09 TOP 09
8. Marie Pouzarová 62 zdravotní sestra Milevsko bezpp nez. kan.
9. PhDr. Jiří Kálal 58 učitel Milevsko bezpp nez. kan.
10. Vítězslav Vávrovský 64 obchodně-technický pracovník Milevsko bezpp nez. kan.
11. Ing. Marek Kafka 50 manažer Milevsko bezpp nez. kan.
12. Hana Souhradová 43 administrativní pracovnice Milevsko bezpp nez. kan.
13. Libor Šimák 38 řidič sanity Milevsko bezpp nez. kan.
14. JUDr. Oldřich Kofroň 63 právník Milevsko TOP 09 TOP 09
15. Ing. Luboš Valenta 55 obchodní zástupce Milevsko bezpp nez. kan.
16. Vladimír Hadáček 65 podnikatel Milevsko TOP 09 TOP 09
17. Ing. Pavel Procházka 59 podnikatel Milevsko bezpp nez. kan.
18. Marcela Čunátová 46 pracovnice sportovního areálu Milevsko bezpp nez. kan.
19. Daniel Král 36 podnikatel Milevsko bezpp nez. kan.
20. Martin Novák 21 kurýr Milevsko bezpp nez. kan.
21. Jindřich Zeman 71 důchodce Milevsko bezpp nez. kan.

Kandidátka pro volby: 2018 zastupitelstva obcí

Obec: Horosedly (Písek, Jihočeský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Lada Hašková 47 starostka obce Horosedly bezpp
2. Ing. Pavel Zárybnický 45 finanční ředitel Horosedly TOP 09
3. Josef Voříšek 65 důchodce Horosedly bezpp
4. Ing. Lucie Joujová 37 na mateřské dovolené Horosedly TOP 09
5. Mgr. Marcela Zárybnická 44 podnikatelka Horosedly bezpp
6. Mgr. Jana Křiváčková 38 učitelka na ZŠ Horosedly bezpp
7. Petr Vágner 25 strojník chlazení Horosedly bezpp
8. Markéta Dohnalová 29 OSVČ Horosedly bezpp

Kandidátky na Prachaticku:

Kandidátka pro volby: 2018 zastupitelstva obcí

Město: Prachatice (Prachatice, Jihočeský)
Volební strana: PRACHATICE+ (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Jan Sláma 45 jednatel společnosti Prachatice I TOP 09 TOP 09
2. David Lachkovič 28 OSVČ Prachatice II bezpp nez. kan.
3. Ing. Michal Grametbauer 29 OSVČ Prachatice II bezpp nez. kan.
4. Mgr. Jaroslav Černý 68 pedagog Prachatice II TOP 09 TOP 09
5. Bc. Helena Koubová 38 fyzioterapeutka Prachatice II bezpp nez. kan.
6. Mgr. Bc. Zuzana Švamberová 57 pedagožka, ekonomka Prachatice II TOP 09 TOP 09
7. Monika Kobanová 44 choreografka, předsedkyně a hlavní trenérka tanečního studia Prachatice II bezpp nez. kan.
8. Vojtěch Toman 28 technolog Prachatice II bezpp nez. kan.
9. Ing. Petr Kafka 45 ředitel agentury ČSOB pojišťovna Prachatice II TOP 09 TOP 09
10. MUDr. Lucie Nováková 29 lékařka Prachatice II bezpp nez. kan.
11. Lukáš Bauer 36 truhlář Staré Prachatice bezpp nez. kan.
12. Bc. Rose-Marie Schneibergová 25 dentální hygienistka Prachatice II bezpp TOP 09
13. Petr Břicháček 41 dělník Prachatice II bezpp nez. kan.
14. Pavel Tisoň 46 OSVČ Libínské Sedlo bezpp TOP 09
15. Václav Dejmek 27 OSVČ Prachatice II bezpp nez. kan.
16. Elfrieda Reitzová 78 důchodkyně Prachatice II bezpp nez. kan.
17. Jaroslav Jílek 44 OSVČ - it media Jaroslav Jílek Prachatice II bezpp TOP 09
18. Michal Puchinger 23 OSVČ Prachatice II bezpp nez. kan.
19. Mgr. Jana Hrubcová 65 právnička Prachatice II TOP 09 TOP 09
20. Ing. Ján Lachkovič 55 manažer v logistice Prachatice II bezpp nez. kan.
21. Irena Chlumecká 49 asistentka pedagoga Prachatice II bezpp TOP 09

Kandidátky na Strakonicku:

Kandidátka pro volby: 2018 zastupitelstva obcí

Město: Strakonice (Strakonice, Jihočeský)
Volební strana: TOP 09 a nezávislí (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. MUDr. Martin Gregora 53 lékař Strakonice I TOP 09 TOP 09
2. Ing. Libor Volf 40 daňový poradce Strakonice II bezpp nez. kan.
3. PhDr. Ivana Říhová 60 historička Strakonice I TOP 09 TOP 09
4. Ing. Jan Žák 81 trenér biatlonu, spisovatel Strakonice I bezpp nez. kan.
5. Mgr. Martina Košťálová 54 speciální pedagožka Strakonice I TOP 09 TOP 09
6. Eva Dresslerová 68 kulturní referent Strakonice II bezpp nez. kan.
7. MUDr. Klára Braunová 44 lékařka Strakonice I bezpp nez. kan.
8. Mgr. Iva Šrámková 57 pedagožka Strakonice II bezpp nez. kan.
9. Ing. Jiří Jeníček 47 stavební projektant Strakonice II bezpp nez. kan.
10. Tomáš Komrska 48 předseda představenstva zemědělského podniku Strakonice I bezpp nez. kan.
11. Michal Kopecký 40 správce nemovitosti Strakonice I bezpp nez. kan.
12. Kateřina Jeníčková 22 studentka Strakonice I bezpp nez. kan.
13. MUDr. Markéta Kollrosová 50 lékařka Strakonice I bezpp nez. kan.
14. Alena Levorová 56 státní zaměstnanec Strakonice I bezpp nez. kan.
15. Bc. Michaela Říhová, DIS. 38 manažerka Strakonice I bezpp nez. kan.
16. Janeta Císařová 44 zubní technik Strakonice I bezpp nez. kan.
17. MUDr. Václav Kalbáč 78 lékař Strakonice I bezpp nez. kan.
18. Mgr.A. Pavla Gregorová 51 pedagožka, výtvarnice Strakonice I bezpp nez. kan.
19. Mgr. Irena Malotová 50 tisková mluvčí Dražejov bezpp nez. kan.
20. Oldřich Blecha 59 asistent pedagoga Strakonice I bezpp nez. kan.
21. Jiří Křiváček 56 vedoucí výroby Strakonice I bezpp nez. kan.

Kandidátka pro volby: 2018 zastupitelstva obcí

Obec: Osek (Strakonice, Jihočeský)
Volební strana: TOP 09 a nezávislí (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Ing. Radek Valíček 44 stavební technik Osek bezpp nez. kan.
2. Jana Horvátová 32 sociální pracovnice Osek bezpp nez. kan.
3. Aleš Mandl 34 řidič Osek bezpp nez. kan.
4. Miloslav Kinkor 71 důchodce Osek bezpp nez. kan.
5. MUDr. František Hanzelín 62 lékař Osek bezpp nez. kan.
6. Karel Sládek 45 dělník Osek bezpp nez. kan.

Kandidátky na Táborsku:

Kandidátka pro volby: 2018 zastupitelstva obcí

Město: Tábor (Tábor, Jihočeský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Mgr. Kryštof Kothbauer 29 OSVČ, projektový manažer Tábor TOP 09
2. Ing. Lenka Horejsková 56 vedoucí informačního centra Tábor TOP 09
3. MVDr. Radka Vaňousová 40 veterinární lékařka, viceprezidentka komory vet. lékařů ČR Tábor TOP 09
4. Jakub Navrátil 34 kapitán fotbalového klubu FC MAS Táborsko Čelkovice bezpp
5. JUDr. Ladislav Novotný 55 advokát Tábor TOP 09
6. Mgr. Romana Krůčková 48 ředitelka kulturního střediska Sezimovo Ústí Čekanice TOP 09
7. Bc. Miroslav Točín 54 oblastní manažer E.ON Tábor bezpp
8. Mgr. Jan Procházka 40 advokát Náchod TOP 09
9. Bc. Hana Stehlíková 43 vedoucí tanečního klubu Tábor bezpp
10. Mgr. Jindřiška Černá 56 středoškolský pedagog Horky bezpp
11. Bc. Pavel Švanda 26 zdravotnický záchranář Tábor bezpp
12. Karel Nezveda 45 obchodně technický manažer Měšice TOP 09
13. Petr Prskavec, BA (Hons) 46 obchodní a realitní manažer Tábor TOP 09
14. MVDr. Pavla Nováková 30 veterinární lékařka Tábor bezpp
15. Petr Petrov 46 OSVČ, majitel autosrevisu Klokoty bezpp
16. Ing. Petr Krůček

Ing. Petr Krůček

49 let

konzultant

49 konzultant Čekanice TOP 09
17. Tereza Jeníčková 30 spisovatelka a podnikatelka Náchod bezpp
18. Daniel Zykán 43 elektrotechnik Tábor TOP 09
19. Ing. Radek Matějka 42 obchodní referent Tábor TOP 09
20. Tomáš Krejčí, DiS. 36 obchodník Tábor bezpp
21. Milena Kothbauerová 25 studentka, předsedkyně TOP týmu Jihočeského kraje Náchod bezpp
22. Jan Cuřín 42 fyzioterapeut Klokoty bezpp
23. Zdeňka Tikalová 76 důchodkyně Tábor bezpp
24. Dominik Pernický 23 student Klokoty TOP 09
25. Miloslav Pinc 55 vrátný Tábor TOP 09
26. Milena Kolářová 45 OSVČ Náchod bezpp
27. Ivo Bozadžiev 52 manažer Tábor bezpp

Kandidátka pro volby: 2018 zastupitelstva obcí

Městys: Malšice (Tábor, Jihočeský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Mgr. Pavel Klíma 47 ředitel školy Obora TOP 09
2. Oldřich Křížovský 57 OSVČ Malšice bezpp
3. Ing. Ida Černá 40 OSVČ - geodetka Malšice bezpp
4. Miroslav Nohava 44 OSVČ Malšice bezpp
5. Milan Skalický 54 OSVČ - lektor, konzultant Malšice TOP 09
6. Miroslav Počinek 65 důchodce Malšice bezpp
7. Jan Kratochvíl 38 policista Obora bezpp
8. Matouš Klíma 20 student Obora TOP 09
9. Bc. Zbyněk Vít, DiS. 35 OSVČ, kominík Maršov bezpp
10. Markéta Čížková 30 asistentka pedagoga Třebelice bezpp
11. Miroslav Kluzák 55 podnikatel Čenkov bezpp

Kandidátka pro volby: 2018 zastupitelstva obcí

Město: Soběslav (Tábor, Jihočeský)
Volební strana: Sdružení Nezávislých a TOP 09 (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Mgr. Zdeněk Kozlíček 40 vedoucí laboratoře Soběslav II bezpp nez. kan.
2. Ing. Jiří Klíma 53 hlavní agronom zemědělské firmy Soběslav III bezpp nez. kan.
3. Zdeněk Vedral 29 podnikatel Soběslav III bezpp nez. kan.
4. Kateřina Růžičková, DiS. 51 asistentka pedagoga Soběslav II bezpp nez. kan.
5. Pavla Srncová 44 loutkoherečka Soběslav I bezpp nez. kan.
6. Ing. Mgr. Jan Klíma 28 bezpečnostní manažer Soběslav III bezpp nez. kan.
7. Ing. Helena Prejzová 55 učitelka Soběslav III bezpp nez. kan.
8. Zdeněk Rux 57 OSVČ Soběslav II TOP 09 TOP 09
9. Klára Csirková 48 ředitelka obecně prospěšné společnosti Soběslav I bezpp nez. kan.
10. Pavel Fitl 50 OSVČ Soběslav III bezpp nez. kan.
11. Bc. Lea Stiborová 41 vedoucí sociální služby Soběslav II bezpp nez. kan.
12. Mgr. Barbora Žáková 53 poradkyně rané péče Soběslav II bezpp nez. kan.
13. Mgr. Vendula Krumlová 27 sociální pedagog Soběslav III bezpp nez. kan.
14. Kateřina Csirková 20 koordinátorka asistenční služby cestovního pojištění Soběslav I bezpp nez. kan.
15. David Paris 29 vedoucí výroby Soběslav III bezpp nez. kan.
16. Ing. Matěj Kruml 27 technolog-chemik Soběslav III bezpp nez. kan.
17. Mgr. Daniel Štěch 28 analytik Národního bezpečnostního úřadu Soběslav III bezpp nez. kan.
18. Ing. Pavel Plát 39 manažer, analýza kreditních rizik v bankovnictví Soběslav II bezpp nez. kan.
19. Bc. Martina Vedralová 25 učitelka Soběslav III bezpp nez. kan.
20. Michael Srnec 21 student filmové školy Soběslav II bezpp nez. kan.
21. Roman Dvořák, DiS. 24 oční optik Soběslav II bezpp nez. kan.

Kandidátka pro volby: 2018 zastupitelstva obcí

Město: Veselí nad Lužnicí (Tábor, Jihočeský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Václav Matějů 43 místostarosta města Veselí nad Lužnicí I TOP 09
2. Mgr. Gabriela Kaislerová 51 zástupce ředitele základní školy Veselí nad Lužnicí I bezpp
3. Mgr. Petr Kajnar 41 středoškolský učitel Veselí nad Lužnicí II TOP 09
4. Ing. Tomáš Rada 40 IT specialista Veselí nad Lužnicí I TOP 09
5. Ing. Milan Bumerl, CSc. 62 středoškolský učitel Veselí nad Lužnicí I bezpp
6. Marcel Málek 44 technicko-výrobní manažer Veselí nad Lužnicí II bezpp
7. František Papáček 66 provozní technik Veselí nad Lužnicí I TOP 09
8. Jaroslav Bucek 59 soukromý podnikatel Veselí nad Lužnicí II bezpp
9. Hynek Suchodol 31 IT manažer Veselí nad Lužnicí I TOP 09
10. Ing. Zdeněk Bartošek 42 geodet Veselí nad Lužnicí II bezpp
11. Justýna Kaislerová 21 studentka Veselí nad Lužnicí I bezpp
12. Michal Vaněk 46 správce IS Veselí nad Lužnicí I TOP 09
13. Mgr. Linda Prokešová 29 vrchní ministerský rada Veselí nad Lužnicí I bezpp
14. Ing. Jiří Vondrášek 41 hlavní účetní Veselí nad Lužnicí I bezpp
15. Ing. Radek Hruška 53 technik zkušebny Veselí nad Lužnicí II bezpp
16. Mgr. Marie Kajnarová 39 učitelka Veselí nad Lužnicí II bezpp
17. Jan Klečacký 41 řezník Veselí nad Lužnicí II TOP 09
18. Mgr. Tomáš Volavka 25 pedagog volného času Veselí nad Lužnicí II bezpp
19. Bc. Jitka Slabá 31 účetní Veselí nad Lužnicí II bezpp
20. Mirko Louma 56 technik zkušebny Veselí nad Lužnicí I bezpp
21. Ing. Jana Šašková 39 středoškolská učitelka Veselí nad Lužnicí I bezpp

Kandidátka pro volby: 2018 zastupitelstva obcí

Město: Bechyně (Tábor, Jihočeský)
Volební strana: Nezávislí s podporou TOP 09 (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Mgr. Štěpán Ondřich 41 ředitel Kulturního střediska města Bechyně Bechyně bezpp nez. kan.
2. Jan Bakule 59 lesník Bechyně bezpp nez. kan.
3. Jan Slípka 58 stavbyvedoucí Bechyně bezpp nez. kan.
4. Andrea Horáková Balčíková 36 OSVČ Bechyně bezpp nez. kan.
5. Igor Sabo 44 vedoucí prodejny Bechyně TOP 09 TOP 09
6. Valérie Řeháková 40 vedoucí pošty Bechyně bezpp nez. kan.
7. Jan Vondra 40 OSVČ Bechyně bezpp nez. kan.
8. Marcel Ouška 45 živnostník Bechyně bezpp nez. kan.
9. Pavel Klíma 43 pracovník ve zdravotnictví Senožaty bezpp nez. kan.
10. Ing. Martin Hlavnička 48 ekonom Bechyně TOP 09 TOP 09
11. Bc. Pavel Vít 29 sociální pracovník - case manager Bechyně bezpp nez. kan.
12. Bc. Tereza Kršková 33 referent Bechyně bezpp nez. kan.
13. Patrik Hartl 37 trenér tenisu Bechyně bezpp nez. kan.
14. Jakub Matoušek, DiS. 28 IT specialista Bechyně TOP 09 TOP 09
15. Ing. Miroslav Kalousek 57 politik Bechyně TOP 09 TOP 09

Kandidátka pro volby: 2018 zastupitelstva obcí

Obec: Chotoviny (Tábor, Jihočeský)
Volební strana: Sdružení TOP 09 a Nezávislí kandidáti (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Ing. Hana Junová 39 manažerka Chotoviny bezpp nez. kan.
2. Lenka Housková 44 referentka ÚZSVM Jeníčkova Lhota bezpp nez. kan.
3. MgA. Eva Volfová 39 výtvarnice, učitelka Chotoviny bezpp nez. kan.
4. Karel Bartoš 42 pracovník technických služeb Chotoviny bezpp nez. kan.
5. Ing. Adam Jun 39 IT specialista Chotoviny bezpp nez. kan.
6. Klára Rygelová 41 finanční analytička Červené Záhoří bezpp nez. kan.
7. Ing. Zdeněk Přichystal 67 geodet Chotoviny bezpp nez. kan.
8. Marie Pilařová 24 pečovatelka, studentka Chotoviny bezpp nez. kan.
9. Marie Orlová 67 vychovatelka, OSVČ Červené Záhoří bezpp nez. kan.
10. Mgr. Zbyněk Suchomel 57 právník Chotoviny bezpp nez. kan.
11. Irena Vrhelová 51 administrativní pracovnice Moraveč bezpp nez. kan.
12. Bc. Lucie Součková 34 kontrolorka kvality Chotoviny bezpp nez. kan.
13. Monika Šindelářová 44 geodetka, OSVČ Chotoviny bezpp nez. kan.
14. Mgr. Martina Krejčová 36 učitelka ZŠ Chotoviny bezpp nez. kan.
15. František Zrzavecký 69 odhadce Červené Záhoří TOP 09 TOP 09

Copyright © 2009-2018  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Stát nelze řídit jako firmu, protože občané nejsou zaměstnanci.
Děkujeme