15. 10. 2013

Občastník č.3

Vážení občané, jak jsme slíbili v červencovém čísle našeho Občasníku, snažíme se zlepšit proud informací k Vám, našim čtenářům a příznivcům. Doba nám v tomto přeje, protože každodenní život přináší nové a nové události. Přinášíme vám proto další číslo občastníku.

Celý článek
31. 7. 2013

Úvod

Vážení občané, po delší odmlce Vám předkládáme další vydání našeho nepravidelného Občasníku. Od listopadu 2011, kdy jsme se na Vás obrátili poprvé, jsme neseděli s rukama v klíně, ale snažili se s většími či menšími úspěchy kultivovat místní politiku směrem k otevřenosti, transparentnosti a také pravdivosti. Zaměřili jsme se trochu více na věcný obsah konkrétních případů, než na jejich prezentaci Vám, našim čtenářům. Věřte, že jsme si tohoto nedostatku vědomi, ale naše možnosti jsou omezené, nicméně tuto chybu bychom v budoucnu chtěli napravit.

Celý článek
30. 7. 2013

Oprava účelové komunikace Na babkách

Na podzim loňského roku (2012) rozhodl OÚ, že bude opravena polní cesta Na babkách. Pro ty, kdo se úplně neorientují, je to cesta od Klabouchů ke trati. Jedná se o starou polní cestu, kterou lze bezpochyby řadit mezi účelové komunikace, což znamená, že ji používají pouze ti, kdo zde vyvíjejí nějakou hospodářskou činnost.

Celý článek
29. 7. 2013

Rybník na náměstí

Jednou z nevábných dominant našeho náměstí je rybník. Ještě poměrně nedávno sloužil jako požární nádrž, také jako místo trvalého pobytu několika kachen, v zimě jako kluziště. Dnes je páchnoucí vodní plochou, pokrytou žabincem. Při pohledu na něj se mnohým pozorovatelům vynoří myšlenka na stav české společnosti, hlavně však politiky...

Celý článek
17. 1. 2012

Zápisy s usnesení

Do sekce Orgány obce, zápisy z jednání, další dokumenty jsme vložili zápisy z usnesení RO a ZO Kamenný Újezd.

Celý článek
21. 12. 2011

Přání

Všem svým příznivcům přeje místní organizace TOP 09 Kamenný Újezdhezké Vánoce a šťastný Nový rok

Celý článek
12. 1. 2011

Naši lidé pro Kamenný Újezd

Zástupci místní organizace TOP 09 v Kamenném Újezdu.

Celý článek
Program TOP 09 pro Kamenný Újezd
12. 1. 2011

Program TOP 09 pro Kamenný Újezd

Místní organizace TOP09 Kamenný Újezd představuje svůj program a své priority.

Celý článek
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme