× Pohněme s tím. Společně!

Místní organizace České Budějovice

Oficiální stránky místní organizace České Budějovice.

TOP 09 v Č.Budějovicích startuje volební kampaň

5. 9. 2014
Volební kampaň pro komunální volby startujeme v úterý 9.9. v 9:09 hod v Press klubu, ul. Karla IV. 8, České Budějovice
Číst více

Bouzek: Stanovisko k volebnímu výsledku TOP 09 v Českých Budějovicích

31. 10. 2013
Volby do sněmovny se nakonec neukázaly být „referendem“ o pravici, či levici. Levicovým stranám se nepodařilo získat ve sněmovně většinu, jak původně předpokládala řada průzkumů, a to i díky tomu, že volič nenaletěl Zemanovi, který své prezidentství Ústavě navzdory zneužil nejdříve k ustavení své vlastní vlády Zemanovců, a následně i k aktivnímu zapojení do předvolební kampaně ve prospěch právě SPOZ. Volič chtěl změnu a namísto tradičních stran dal svůj hlas novopečeným uskupením. Osobně se obávám, že tyto účelově vytvořené strany budou fungovat stejně neslavně jako VV.
Číst více

I přes emoce debata přinesla řadu podnětů

10. 7. 2013
Veřejné projednání situace na sídlišti Máj jsme svolávali, abychom získali potřebné podněty od obyvatel a přenesli diskusi z ulice na institucionální úroveň.
Číst více

TOP 09 ke "sporu o pivo"

7. 6. 2013
Místní organizace TOP 09 České Budějovice a členové zastupitelského klubu na společném jednání diskutovali o situaci, která se vyskytla kolem hokejového klubu a usnesli se na prohlášení.
Číst více

Bouzek: Policie resuscitovala kauzu „Bit Servis“

6. 5. 2013
V prvé řadě je na místě zdůraznit, že trestní stíhání primátora Českých Budějovic ve věci zneužití pravomoci úřední osoby je plně v kompetenci orgánů činných v trestním řízení a není myslitelné, aby do něj bylo zasahováno ze strany politické sféry.
Číst více

Bouzek: Obce se mohou zbavit všech videoloterijních terminálů

12. 4. 2013
Ústavní soud včerejšího dne vyhlásil nález sp. zn. Pl. ÚS 6/13, kterým jasně deklaroval pravomoc obcí regulovat provozování hazardu včetně tzv. interaktivních videoloterijních terminálů na svém území s tím, že daná pravomoc spadá pod jejich ústavně zaručené právo na samosprávu.
Číst více

Kupředu levá zpátky ni krok

26. 2. 2013
Něco málo přes dvacet let po revoluci a máme na kraji zase komunisty. Nic proti, je to strana ministerstvem vnitra povolená, ale trošku jsem doufal, že se soudruzi pochlapí a trošku si zametou před svým prahem.  No co se dalo čekat?
Číst více

Bouzek: Opakování je matkou hlouposti

22. 2. 2013
Jiří Zimola, hejtman Jihočeského kraje, se již záhy po volbách dohodl s komunistickou stranou na koaliční vládě. Nedbal varovných hlasů, že komunisté se nedokázali dostatečně věrohodně distancovat od své totalitní minulosti, naopak velmi chvátal, aby už měl podepsanou smlouvu o koaliční spolupráci s odkazem na respektování vůle voličů.
Číst více

Bouzek: Volební výsledek Karla Schwarzenberga není prohrou pro slušné lidi

20. 2. 2013
Jistě nemalá část mých spoluobčanů se mnou bude souhlasit, že úroveň politické kultury v naší zemi není zrovna příliš vysoká. Já sám jsem vstoupil do politiky před třemi lety s jistými ideály a v téměř pravidelných intervalech uvažuji o tom, zda v ní mám setrvávat i nadále. O to větší byla před dvěma týdny má radost, když Karel Schwarzenberg, který z mého pohledu tyto ideály reprezentuje, postoupil do druhého kola prezidentské volby. Skutečnost, že mu voliči dali přednost před názorově plochým, ale jinak přizpůsobivým Janem Fišerem, mě do budoucna naplnila nadějí, že má smysl neustále usilovat o změnu k lepšímu. I když jde často jen o boj s větrnými mlýny…
Číst více

Bouzek: Osobně doporučuji, volte Karla Schwarzenberga

23. 1. 2013
Vážení spoluobčané.Děkuji všem, kteří se zúčastnili prvního kola prezidentské volby. V této souvislosti si Vás dovoluji zdvořile poprosit, abyste stejně učinili i v kole druhém, a bude-li to pro Vás přijatelné, podpořili v něm Karla Schwarzenberga.
Číst více
 <  1 2 ... 10 ... 15 16 17 18   > Články 161 - 170 z 175

Seznam členů MV TOP 09 ČB

Oldřich Souček
předseda

Petra Šebestíková

místopředsedkyně

Členové:

Jan Čanda

František Hřídel

Václav Kaska

Jan Petrák

Daniel Podroužek

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 JIHOČESKÝ KRAJ

Lannova 2
370 01 České Budějovice

info@jhc.top09.cz
telefon: +420 733773708

 

KRAJSKÁ MANAŽERKA

Milena Kothbauerová

Milena.Kothbauerova@top09.cz

telefon: +420 734440735

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme