Místní organizace České Budějovice

Oficiální stránky místní organizace České Budějovice.

Bouzek: Opakování je matkou hlouposti

22. 2. 2013
Jiří Zimola, hejtman Jihočeského kraje, se již záhy po volbách dohodl s komunistickou stranou na koaliční vládě. Nedbal varovných hlasů, že komunisté se nedokázali dostatečně věrohodně distancovat od své totalitní minulosti, naopak velmi chvátal, aby už měl podepsanou smlouvu o koaliční spolupráci s odkazem na respektování vůle voličů.
Číst více

Bouzek: Volební výsledek Karla Schwarzenberga není prohrou pro slušné lidi

20. 2. 2013
Jistě nemalá část mých spoluobčanů se mnou bude souhlasit, že úroveň politické kultury v naší zemi není zrovna příliš vysoká. Já sám jsem vstoupil do politiky před třemi lety s jistými ideály a v téměř pravidelných intervalech uvažuji o tom, zda v ní mám setrvávat i nadále. O to větší byla před dvěma týdny má radost, když Karel Schwarzenberg, který z mého pohledu tyto ideály reprezentuje, postoupil do druhého kola prezidentské volby. Skutečnost, že mu voliči dali přednost před názorově plochým, ale jinak přizpůsobivým Janem Fišerem, mě do budoucna naplnila nadějí, že má smysl neustále usilovat o změnu k lepšímu. I když jde často jen o boj s větrnými mlýny…
Číst více

Bouzek: Osobně doporučuji, volte Karla Schwarzenberga

23. 1. 2013
Vážení spoluobčané.Děkuji všem, kteří se zúčastnili prvního kola prezidentské volby. V této souvislosti si Vás dovoluji zdvořile poprosit, abyste stejně učinili i v kole druhém, a bude-li to pro Vás přijatelné, podpořili v něm Karla Schwarzenberga.
Číst více

Rozpočet města minulého roku skončil v plusu – i díky TOP09

22. 1. 2013
Rozpočet města České Budějovice vykázal v minulém roce úsporu v řádu miliónů korun. Radnice nevyčerpala prostředky ve výši cca 400 miliónů korun. Je pravdou, že část tvoří neprofinancované investiční akce. Tyto finanční prostředky jsou navíc již částečně zapojeny na financování letošního rozpočtu při jeho schválení v loňském roce (konkrétně ve výši 174 mil. Kč). Zbytek se zapojí do rozpočtu v únoru.
Číst více

Bouzek: Špiclování v politice je špatným signálem pro veřejnost

16. 1. 2013
Úterní nález odposlouchávacího zařízení v pracovně primátora je závažný až skandální.
Číst více

Bouzek: Je třeba narovnat rozdíly mezi jednotlivými nájemci městských bytů

15. 1. 2013
Od 1. ledna sice skončila postupná deregulace nájemného i pro krajská města, ale tak jako tak všude nesrovnala regulací pokřivené nájemné s nájemným obvyklým. Proto dává občanský zákoník pronajímatelům možnost určení nájemného obvyklého pro předmětný byt v daném místě a čase v soudním řízení, nedohodnou-li se smluvní strany o navýšení nájemného.
Číst více

Tomáš Bouzek: Prezident se loučí kontroverzním rozhodnutím

7. 1. 2013
Cui bono? Tato otázka mě napadá v souvislosti s poměrně rozsáhlou amnestií vyhlášenou prezidentem republiky k 20. výročí obnovy samostatnosti českého státu.
Číst více

Bouzek: Dopravní podnik města vybírá na parkovném více

18. 12. 2012
Městu se vyplatila výpověď parkovací služby společnosti VINCI Park CZ, a.s., je přesvědčen radní Tomáš Bouzek (TOP 09).
Číst více
 <  1 2 ... 10 ... 13 14 15 Články 141 - 148 z 148

Seznam členů MV TOP 09 ČB

Oldřich Souček
předseda

Petra Šebestíková

místopředsedkyně

Členové:

Jan Čanda

František Hřídel

Václav Kaska

Jan Petrák

Daniel Podroužek

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme