Místní organizace České Budějovice

Oficiální stránky místní organizace České Budějovice.

TOP 09 v Č. Budějovicích zahájila volební kampaň

20. 9. 2014
9,9, přesně v 9:09 hodin zahájil předseda Českobudějovické TOP 09 a lídr do komunálních voleb Slavoj Dolejš tiskovou konferenci, kterou odstartoval volební kampaň.
Číst více

Město je úspěšné nejen v čerpání dotací, ale i v soutěžení veřejných zakázek

14. 9. 2014
V loňském roce město České Budějovice z požadovaných necelých 307 miliónů korun obdrželo přes 183 miliónů korun. Další prostředky město získalo otevřeným soutěžením veřejných zakázek.
Číst více

Klíčové úřady by měly být pro občany dostupnější

10. 9. 2014
Ze dvou objektů v areálu bývalých Žižkových kasáren, jehož část obdrželo město od státu počátkem roku, by se mohl stát magistrát města.
Číst více

TOP 09 v Č.Budějovicích startuje volební kampaň

5. 9. 2014
Volební kampaň pro komunální volby startujeme v úterý 9.9. v 9:09 hod v Press klubu, ul. Karla IV. 8, České Budějovice
Číst více

Bouzek: Stanovisko k volebnímu výsledku TOP 09 v Českých Budějovicích

31. 10. 2013
Volby do sněmovny se nakonec neukázaly být „referendem“ o pravici, či levici. Levicovým stranám se nepodařilo získat ve sněmovně většinu, jak původně předpokládala řada průzkumů, a to i díky tomu, že volič nenaletěl Zemanovi, který své prezidentství Ústavě navzdory zneužil nejdříve k ustavení své vlastní vlády Zemanovců, a následně i k aktivnímu zapojení do předvolební kampaně ve prospěch právě SPOZ. Volič chtěl změnu a namísto tradičních stran dal svůj hlas novopečeným uskupením. Osobně se obávám, že tyto účelově vytvořené strany budou fungovat stejně neslavně jako VV.
Číst více

I přes emoce debata přinesla řadu podnětů

10. 7. 2013
Veřejné projednání situace na sídlišti Máj jsme svolávali, abychom získali potřebné podněty od obyvatel a přenesli diskusi z ulice na institucionální úroveň.
Číst více

TOP 09 ke "sporu o pivo"

7. 6. 2013
Místní organizace TOP 09 České Budějovice a členové zastupitelského klubu na společném jednání diskutovali o situaci, která se vyskytla kolem hokejového klubu a usnesli se na prohlášení.
Číst více

Bouzek: Policie resuscitovala kauzu „Bit Servis“

6. 5. 2013
V prvé řadě je na místě zdůraznit, že trestní stíhání primátora Českých Budějovic ve věci zneužití pravomoci úřední osoby je plně v kompetenci orgánů činných v trestním řízení a není myslitelné, aby do něj bylo zasahováno ze strany politické sféry.
Číst více

Bouzek: Obce se mohou zbavit všech videoloterijních terminálů

12. 4. 2013
Ústavní soud včerejšího dne vyhlásil nález sp. zn. Pl. ÚS 6/13, kterým jasně deklaroval pravomoc obcí regulovat provozování hazardu včetně tzv. interaktivních videoloterijních terminálů na svém území s tím, že daná pravomoc spadá pod jejich ústavně zaručené právo na samosprávu.
Číst více

Kupředu levá zpátky ni krok

26. 2. 2013
Něco málo přes dvacet let po revoluci a máme na kraji zase komunisty. Nic proti, je to strana ministerstvem vnitra povolená, ale trošku jsem doufal, že se soudruzi pochlapí a trošku si zametou před svým prahem.  No co se dalo čekat?
Číst více
 <  1 2 ... 10 ... 12 13 14 15   > Články 131 - 140 z 148

Seznam členů MV TOP 09 ČB

Oldřich Souček
předseda

Petra Šebestíková

místopředsedkyně

Členové:

Jan Čanda

František Hřídel

Václav Kaska

Jan Petrák

Daniel Podroužek

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme