× Pohněme s tím. Společně!

Tomáš Bouzek

V červenci 2015 mi bylo 40 let. Vystudoval jsem Vysokou školu ekonomickou a Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. I když mi studium ekonomie dalo všeobecný rozhled a seznámil jsem se s pravidly hospodaření státu i chováním podniků a spotřebitelů na trhu , vždy jsem se spíše  zajímal o oblast práva. Od roku 2002 tak působím v Českých Budějovicích jako samostatný advokát. Jsem ženatý a mám neunavitelného syna Jakuba.

Členem TOP 09 jsem se stal v říjnu 2009 s tím, že do té doby jsem nebyl členem žádné politické strany. Do politiky jsem vstoupil s cílem snížit úroveň klientelismu a korupce a zlepšit úroveň naší politické kultury.  Chci přesvědčit občany, že i slušnost může být součástí politické scény.

Proč TOP 09? Zkrátka znamená tradici, odpovědnost a prosperitu. Tomu odpovídá i její program, který se snaží reagovat na společenskou a hospodářskou realitu s tím, že se vyhýbá lacinému populismu. TOP 09 je jedna z mála politických stran, která podporuje cestu naší země do Evropy, nikoli do Ruska. Jsem bytostně přesvědčen o tom, že s našimi partnery v EU a NATO je třeba spolupracovat, ne jim házet klacky pod nohy. Za neméně důležité považuji hájit uvnitř české společnosti zájmy veřejné, nikoli ekonomické zájmy úzké skupiny spřízněných společností, jak to činí některé strany či hnutí založené za takovým účelem. Vím, že TOP 09 bude vždy hájit hodnoty vlastní demokratickému a právnímu státu a bude bojovat za svobodu, bez které se alespoň já osobně neumím obejít. Je mi ctí, že jsem od počátku mohl o přízeň voličů usilovat pod praporem Karla Schwarzenberga, kterého si nesmírně vážím pro to, co pro naši zemi udělal on i generace jeho předků.

V rámci TOP 09 jsem členem výkonného výboru a zároveň předsedou Expertní komise TOP 09 pro justici a boj proti korupci s celostátní působností. Na českobudějovické radnici jsem působil od roku 2010 jako člen rady statutárního města České Budějovice, a následně i jako náměstek primátora pro oblast majetku města. V červnu 2015 jsem byl však na základě hlasů opozice a několika přeběhlíků odvolán. Pevně věřím tomu a doufám, že jsem se za dobu mého působení v komunální politice nezpronevěřil svým slibům občanům, ani sám sobě.

Nedávno jsem se stal předsedou Jihočeské krajské organizace TOP 09 a mým úkolem bude koordinovat činnost regionálních organizací v krajském výboru. Chci se při tom opřít o práci a zkušenosti každého člena TOP 09, který o to bude mít zájem. Právě oni jsou totiž základním kamenem činnosti strany a jen s jejich podporou budeme moci sestavit kvalitní a přesvědčivou kandidátku. K tomu nám všem přeji dostatek energie a sil. (Já pro to udělám maximum)

                                                                                                                                                                  Tomáš Bouzek

 

 

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 JIHOČESKÝ KRAJ

Lannova 2
370 01 České Budějovice

info@jhc.top09.cz
telefon: +420 733773708

 

KRAJSKÁ MANAŽERKA

Milena Kothbauerová

Milena.Kothbauerova@top09.cz

telefon: +420 734440735

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme