Vydaváme nejen své oficiální tiskové výstupy, ale naši představitelé poskytují elektronickým i tištěným médiím rozhovory a komentáře. Ve formuláři níže můžete zadat, čí názory a z jaké oblasti chcete vyhledat.

Začněte psát jméno osobnosti a vyberte ji pak z nabízeného seznamu.

Koncert pro Jižní Čechy

Tábor 4. prosince 2009:  V pátek  4. 12. 2009 v 17 hodin, se v Divadle Oskara Nedbala v Táboře uskutečnil Koncert pro Jižní Čechy. Součástí koncertu bylo vyhlášení TOP 09 nejkrásnějších míst jižních Čech, která jsou výsledkem ankety, jejímž garantem byl kandidát za TOP 09 Karel Tureček a kterou prezentoval na svých webových stránkách www.karelturecek.cz.

Celý článek
Zúčastnili jsme se charitativní andělské aukce

Zúčastnili jsme se charitativní andělské aukce

V pondělí 7. 12. se v Českých Budějovicích konal druhý ročník charitativní andělské aukce pořádané Hitrádiem FAKTOR. Na této aukci se dražily obrazy namalované handicapovanými dětmi ze školy centra Arpida, kterému byl výtěžek z této aukce plně věnován. Každý z dražených obrazů měl jako svého patrona významnou osobnost. Za TOP 09 byli patrony Vlasta Parkanová, Miroslav Kalousek a Svatava Kopečková.

Celý článek
13. 11. 2009

Parkanová řečnila v Táboře z valníku

Jak Vlasta Parkanová před dvaceti lety prožívala listopadové dny? Co pak v jejím životě následovalo? Dozvíte se v článku MF Dnes.

Celý článek
Vlasta Parkanová hostem Václava Moravce na rádiu Impuls
21. 9. 2009

Vlasta Parkanová hostem Václava Moravce na rádiu Impuls

Poslankyně Vlasta Parkanová mluvila v rozhovoru pro Rádio Impuls například o rozhodnutí Američanů, že v Česku nebude jejich protiraketový radar. Přepis rozhovoru

Celý článek
Parkanová: Hlasy nám dají mladí
27. 7. 2009 | 11:19

Parkanová: Hlasy nám dají mladí

Jižní Čechy - Poslankyně Vlasta Parkanová bude v kraji lídrem nové politické strany TOP 09 v letošních říjnových parlamentních volbách. „Každý, kdo přijme takovou nabídku, tak věří v úspěch,“ říká v rozhovoru pro MF DNES Parkanová.

Celý článek
Rozhovor s Vlastou Parkanovou
14. 7. 2009 | 14:07

Rozhovor s Vlastou Parkanovou

Členka přípravného výboru TOP 09 Vlasta Parkanová v pořadu K věci v Českém rozhlasu Region.

Celý článek
1 2 3 4 5
Názory: 41 - 46 z 46
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme