Mgr. Kryštof Kothbauer

člen výkonného výboru TOP 09

Narodil jsem se v Jihlavě. Během svého studia jsem žil také v Brně, izraelské Beerševě nebo tureckém Istanbulu. Chvíli jsem pobýval i v Praze. Svou životní lásku, ale i zamilované místo pro život jsem nakonec objevil v Táboře.

Vystudoval jsem mezinárodní vztahy a sociologii na Masarykově univerzitě a v rámci studia pobýval také na Ben-Gurion Universit of the Negev a Istanbul Bilgi University. Od témat jako blízkovýchodní konflikty nebo náboženský radikalismus jsem se přesunul k evropské politice a od roku 2014 do roku 2017 jsem pracoval pro Úřad vlády ČR jako vedoucí Eurocentra. Věřím totiž, že aktivní zapojení v rámci EU je zcela klíčové pro budoucnost této země. Až do začátku roku 2019 jsem proto také působil na poli mládežnické mezinárodní politiky a jako zahraniční tajemník jsem přivedl spolek TOP tým do organizace Mladé evropské lidové strany, která sdružuje na 1,5 milionů mladých politiků z celé Evropy.

Další pracovní zkušenosti jsem získal v Agentuře pro podporu podnikání a investic CzechInvest. Jako projektový manažer jsem měl na starost rozvoj startupového ekosystému v České republice. Jsem pevně přesvědčen, že prosperita této země neleží v dotování zahraničních montoven, ale v našem domácím inovativním podnikání a využívání moderních technologií. Zaměstnání ve státní správě mě však přestalo naplňovat, a proto jsem se vydal se na dráhu živnostníka. Zůstal jsem však v oblasti projektového řízení a v současnosti koordinuji několik projektů investiční výstavby. Živnostníci totiž podle mě nejsou parazité, jak si myslí naši levicoví politici, nebo „kecy a klišé“, jak se vyjádřil náš současný premiér. Malí a střední podnikatelé tvoří prosperitu této země, a právě na nich závisí budoucnost a kvalita života nás všech.

Kothbauer: Tábor potřebuje čerstvý vítr do plachet

2. 10. 2018
TOP 09 překvapila. Do čela své táborské kandidátky dala úplně nového člověka – Kryštofa Kothbauera. Pochází z Jihlavy, nějaký čas žil v Izraeli a v tureckém Istanbulu. Před nedávnem se do Tábora přistěhoval. „Našel jsem tady ženu a do Tábora jsem se zamiloval,“ říká 29 letý projektový manažer.
Číst více

Kothbauer: Chci víc mluvit s podnikateli

30. 9. 2018
Pochází z Jihlavy, ale díky studiu i práci poznal Brno, Prahu, Istanbul či Beerševu. Před několika lety pak mimo jiné díky své manželce zamířil do Tábora. „Díky těm zkušenostem jsem získal nový pohled. Tábor mě nadchl. Zamiloval jsem se do něj. Je to skvělé místo pro život," říká.
Číst více
TOP 09 Facebook Twitter YouTube Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Opletalova 1603/57
110 00 Praha 1

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Lenka Brandtová

tisková mluvčí

Lenka.Brandtova@top09.cz

tel.: 255 790 951

mob.: 606 709 954

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

TRANSPARENTNÍ
VOLEBNÍ ÚČET PRO EP

  

TRANSPARENTNÍ ÚČET
PRO KOMUNÁLNÍ VOLBY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Jsme jediná pravicová proevropská strana.
Děkujeme