Karel Schwarzenberg

Karel Schwarzenberg

čestný předseda TOP 09, poslanec Parlamentu ČR za Hl. m. Prahu

Narodil se 10. prosince 1937 v Praze - Bubenči jako nejstarší syn Karla Schwarzenberga a jeho manželky Antonie. V prosinci 1948 museli opustit republiku a uchýlit se do zahraničí. Ve Vídni a Štýrském Hradci studoval práva a v Mnichově lesnictví. Kvůli předčasné smrti svého adoptivního otce Jindřicha Schwarzenberga musel studia přerušit a začít hospodařit na rodinných statcích v Rakousku a Bavorsku.

Celý článek
Ing. Miroslav Kalousek

Ing. Miroslav Kalousek

garant tematického okruhu fiskální politika

Narodil jsem se 17. prosince 1960 v Táboře. Celoživotními zálibami je tenis a vážná hudba. Poslední dobou vážná hudba převažuje, protože můj věk mi umožňuje sedět v hledišti mnohem déle než běhat po kurtě.

Celý článek
Ing. Markéta Pekarová Adamová

Ing. Markéta Pekarová Adamová

předsedkyně TOP 09, místopředsedkyně klubu poslanců TOP 09

Markéta Pekarová Adamová se narodila 2. října 1984 v Litomyšli. Absolvovala osmileté Gymnázium ve Svitavách. Od roku 2005 žije v Praze, kde studovala obor Andragogika a personální řízení na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy.

Celý článek
Ing. Tomáš Czernin

Ing. Tomáš Czernin

1. místopředseda TOP 09, senátor za obvod č. 37 - Jičín, 1. místopředseda klubu senátorů ODS a TOP 09

Tomáš Czernin se narodil v roce 1962, je ženatý a má 4 děti. Po absolvování stavební fakulty ČVUT pracoval jako projektant. V roce 2002 byl zvolen zastupitelem obce Dymokury jako nestraník, od roku 2009 je členem TOP 09.

Celý článek
Jan Jakob

Jan Jakob

místopředseda TOP 09, poslanec Parlamentu ČR za Středočeský kraj, místopředseda klubu poslanců TOP 09, předseda Středočeské krajské organizace TOP 09

Po maturitě na gymnaziu se přestěhoval do Prahy, kde se věnoval problematice médií a působil jako tiskový mluvčí. Po přestěhování do Roztok se zapojil do zdejšího veřejného života.

Celý článek
Bc. Lukáš Otys, MBA

Bc. Lukáš Otys, MBA

místopředseda TOP 09, předseda Karlovarské krajské organizace TOP 09

Lukáš Otys se narodil 5.1.1985 v Ostrově. Vystudoval Vysokou školu aplikovaného práva v Praze a Ústav práva a právní vědy.

Celý článek
Mgr. Herbert Pavera

Mgr. Herbert Pavera

místopředseda TOP 09, senátor za obvod č. 68 - Opava, předseda Moravskoslezské krajské organizace TOP 09

Narodil se 4. ledna 1958, vystudoval gymnázium v Hlučíně a poté učitelství matematiky a chemie pro základní i střední školy na Pedagogické fakultě v Ostravě.

Celý článek
prof. MUDr. Vlastimil Válek, CSc., MBA, EBIR

prof. MUDr. Vlastimil Válek, CSc., MBA, EBIR

místopředseda TOP 09, poslanec Parlamentu ČR za Jihomoravský kraj, předseda klubu poslanců TOP 09

Narozen 17. 5. 1960, ženatý, čtyři děti, praktikující katolík.

Celý článek
Radovan Auer

Radovan Auer

člen předsednictva TOP 09

Narodil se 21. ledna 1975 v Šumperku. Studoval na Univerzitě Pardubice a FAMU v Praze. V profesním životě se věnoval filmové produkci a kulturnímu marketingu. Deset let působil v různých pozicích na filmovém festivalu v Karlových Varech, jako výkonný producent je podepsán pod filmem Samotáři.

Celý článek
Mgr. Ondřej Kolář

Mgr. Ondřej Kolář

člen předsednictva TOP 09

Ondřej Kolář se narodil 13. března 1984 v Praze. Vystudoval obor mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy a práva na Západočeské univerzitě v Plzni.

Celý článek
1 2 3 4
Články 1 - 10 z 31