Mladá generace a konzervativní politika

29. 6. 2015

Poslední víkend června 2015 proběhla konference určená pro mladé topáky a další mladé podporovatele pod názvem Mladá generace a konzervativní politika. Tématy byla média, EU, společná zahraniční a bezpečnostní politika nebo například branding.

Poslední, již prázdninový víkend, si na 50 účastníků nenechalo na výlet, piknik nebo koupání, namísto toho ho strávili s námi na konferenci pro mladé zájemce o politiku a konzervativní hodnoty. A my jsme za to rádi!

Účastníci se rekrutovali z řad mladých topáků a podporovatelů, a hlavně lektorů v projektu Gymply, který probíhal v květnu a červnu, byla postavena základna účastníků. Co to byl projekt Gymply? To byla séria přednášek na středních školách (nejen gymplech) uspořádaných našimi lektory s pomocí námi dodaných materiálů na téma EU a Evropský parlament. Podařilo se nám díky ní oslovit přes 400 posluchačů.

Chtěli byste se do tohoto programu zapojit příště i vy? Studovali jste na střední škole, kde by o takovou přednášku měli zájem nebo takovou školu znáte? Chtěli byste se sami něco dozvědět o EU a EP a předat tyto zkušenosti a informace dál? - Opakování plánujeme i na příští rok, neváhejte nás kontaktovat na info@top-az.eu, dostane se Vám zpětné vazby a následně i přizvání do projektu. :)

Program konference byl bohatý, nabytý a vyčerpávající, jak můžete vidět v přiloženém programu. Čas si na nás udělal jak Karel Schwarzenberg, který celý program v páteční večer zahájil, tak i v sobotu Miroslav Kalousek, který s námi strávil více než dvě hodiny svého plného programu živou diskusí a odpovídáním na dotazy. Ale zároveň děkujeme i našim ostatním hostům, například europoslancům Luďku Niedermayerovi a Jiřímu Pospíšilovi, zahraničním hostům Werneru Böhlerovi z Konrad Adenauer Stiftung a Tomi Huhtanenovi z Wilfried Martens Centre for European Studies (bez podpory těchto dvou partnerů bychom konferenci nemohli uspořádat). Opomenout nesmíme ani Marka Ženíška a Helenu Langšádlovou, kteří provedli naše účastníky Poslaneckou směnovnou a další, kteří se postarali o profesionální náplň celého víkendu. Hlavně ovšem našim účastníkům, bez jejichž zájmu by nebylo co připravovat.

Těšíme se na další projekty, rozhodně se neobáváme, že by o ně ze strany mladých nebyl zájem. Děkujeme, nabíjíte nás energií!

zdroj: top-az.cz, 29. 6. 2015

ŠTÍTKY

Témata:
Vzdělání, věda, výzkum
TOP 09 Facebook Twitter YouTube Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Opletalova 1603/57
110 00 Praha 1

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Lenka Brandtová

tisková mluvčí

Lenka.Brandtova@top09.cz

tel.: 255 790 951

mob.: 606 709 954

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

TRANSPARENTNÍ
VOLEBNÍ ÚČET PRO EP

  

TRANSPARENTNÍ ÚČET
PRO KOMUNÁLNÍ VOLBY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Spolupráce středopravicových stran musí začít hned.
Děkujeme