Projev Wernera Böhlera na 4. Sněmu TOP 09

28. 11. 2015

Vážený pane předsedo, drahý Karle Schwarzenbergu, milí přátelé z TOP 09,

mnohokrát děkuji za pozvání na Váš celostátní sněm!

Nejprve bych Vám chtěl vyřídit srdečné pozdravy od Konrad-Adenauer-Stiftung a jejího předsedy a bývalého předsedy Evropského parlamentu Hanse-Gerta Pötteringa. Jak je jistě mnohým z Vás známo, Konrad-Adenauer-Stiftung je německá politická nadace, která je ideově blízká Křesťansko-demokratické Unii Německa (CDU Deutschland). Velmi si vážíme dobré a otevřené spolupráce s naší sesterskou stranou TOP 09, se kterou společně náležíme k Evropské lidové straně. Zvláštní poděkování bych rád vyjádřil Vašemu předsedovi Karlu Schwarzenbergovi, který svým politickým nasazením pro evropské ideály významně přispěl a nadále přispívá k tomu, abychom zde ve střední Evropě mohli společně pokojně žít.

Velmi vítáme intenzivní spolupráci s vaším thinktankem Topazem, který se přes to, že funguje teprve relativně krátce, úspěšně uvedl do české veřejnosti a v posledním roce nabral nový vítr do plachet. KAS bude tuto důležitou práci i v budoucnosti nadále podporovat.

Jsem velmi rád, že k Vám dnes v přátelském duchu mohu promluvit a s Vámi všemi hovořit. Neboť právě dnes v časech krize je zvláště důležité, abychom se potkávali a společně diskutovali o možných řešení aktuálních výzev. Mediální obraz totiž velmi často neodpovídá realitě. V osobním rozhovoru potom zjišťujeme, že si v našich politických názorech jsme o mnoho blíže, než tvrdí titulní strany médií. Právě po útocích v Paříži a pod hrozbou dalšího ohrožení mezinárodními teroristy jsme jednotní v tom, že členské státy EU musí jednat společně, pragmaticky a rozhodně. V globalizovaném světě potřebujeme společnou evropskou bezpečnostní politiku.

Těším se na další spolupráci s Vámi! Vašemu sněmu přeji úspěšný průběh a správné rozhodnutí při volbě předsednictva strany.

Werner Böhler

TOP 09 Facebook Twitter YouTube Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Opletalova 1603/57
110 00 Praha 1

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Lenka Brandtová

tisková mluvčí

Lenka.Brandtova@top09.cz

tel.: 255 790 951

mob.: 606 709 954

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

TRANSPARENTNÍ
VOLEBNÍ ÚČET PRO EP

  

TRANSPARENTNÍ ÚČET
PRO KOMUNÁLNÍ VOLBY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Politika bez silných politických stran vede k oligarchům a totalitě.
Děkujeme