Komunální volby 2010

Kraj:
Okres:
Obec:
Městská část:
Statusy území:
Kandidátka:

Kandidátky pro volby: 2010 zastupitelstva obcí

Obec: Bílovice (Uherské Hradiště, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Radislav Vymyslický -- technik Bílovice bezpp
2. Ing. Karel Dvořáček -- ekonom-analytik Bílovice bezpp
3. Ing. Alois Slováček -- technik Bílovice bezpp
4. Josef Mach -- ekonom-analytik Bílovice bezpp
5. Ing. Petr Holeš -- IT specialista Bílovice bezpp
6. Marie Hlaváčková -- účetní Bílovice bezpp
7. David Vrána 30 student Včelary TOP 09
8. Mg. Jiří Ondrůšek -- právník Bílovice bezpp
9. Michal Slováček -- technik Bílovice bezpp
10. MVDr. Petr Fojta -- zvěrolékař Bílovice bezpp
11. František Blaha -- technik Bílovice bezpp
12. Ing. Jaroslav Kolínek -- IT specialista Bílovice bezpp
13. Jarmila Dostálková -- dělnice Bílovice bezpp
14. Jiří Veselý -- technik Bílovice bezpp
15. Jiří Bednařík -- technik Bílovice bezpp

Město: Bojkovice (Uherské Hradiště, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Miroslav Navrátil -- ve výsluze Bojkovice bezpp
2. Eva Rudolfová -- živnostník Krhov bezpp
3. Mgr. Zdeněk Ogrodník -- učitel Bojkovice bezpp
4. Mgr. Jiří Šmíd -- učitel Bojkovice bezpp
5. Jaroslav Sommer -- podnikatel Bojkovice bezpp
6. Jiří Šašinka -- státní zaměstnanec Bojkovice bezpp
7. Josef Uhlík -- živnostník Bojkovice bezpp
8. Jaroslav Hanke -- živnostník Bojkovice bezpp
9. Ing. Vlastimil Hela -- konzultant Bojkovice bezpp
10. Ing. Gabriela Králíková -- office manager Bojkovice bezpp
11. Magda Urbánková -- živnostník Bojkovice bezpp
12. Mgr. Pavel Slavíček -- programátor Bojkovice bezpp
13. Libor Charvát -- živnostník Bzová bezpp
14. Marek Koudelík -- živnostník Krhov bezpp
15. Naděžda Buriánková -- živnostník Bojkovice bezpp
16. Radim Foltýn -- správce počítačové sítě Bojkovice bezpp
17. Ing. Libor Hela -- vedoucí obchodní administrativy Bojkovice bezpp
18. Jaroslav Rudolf -- student VŠ Krhov bezpp
19. Jan Lahuta -- provozní elektrikář Bojkovice bezpp
20. Radek Mikulášek -- správce majetku Bojkovice bezpp
21. Ondřej Bienert -- operátor CNC Krhov bezpp

Obec: Boršice (Uherské Hradiště, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Alois Tománek 48 šlechtitel Boršice TOP 09
2. Mgr. Marian Vařečka 32 právník Boršice TOP 09
3. Helena Veselá 48 zdravotní sestra Boršice bezpp
4. Ing. Tomáš Frýbort -- podnikatel Boršice bezpp
5. Lenka Daníčková -- učitelka Boršice bezpp
6. Karel Brázdil 53 soukromý zemědělec Boršice bezpp
7. Jiří Tatařík 47 technik Boršice bezpp
8. Jiří Skupina 42 živnostník Boršice bezpp
9. Mgr. Hana Dudešková 29 účetní Boršice bezpp
10. Petr Výstup -- student Boršice bezpp
11. Petr Hlaváček 22 strojvůdce Boršice bezpp
12. Ing. Jana Holáňová -- obchodní manažer Boršice bezpp
13. Michal Výstup -- student Boršice bezpp
14. Antonín Štolfa 53 živnostník Boršice bezpp
15. Radek Pavlík -- autoklempíř Boršice bezpp

Obec: Březová (Zlín, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Vlastimil Bednařík -- důchodce Březová bezpp
2. Ing. Jan Zimmermann 58 podnikatel Březová TOP 09
3. Pavlína Langerová -- fakturantka Březová bezpp
4. František Langer -- podnikatel Březová bezpp
5. Antonín Ševců -- důchodce Březová bezpp
6. Ctirad Vyvlečka -- dělník Březová bezpp
7. Barbora Slezáková -- ošetřovatelka Březová bezpp
8. Zdenek Bednařík -- dělník Březová bezpp
9. Vladislav Vyvlečka -- důchodce Březová bezpp

Město: Bystřice pod Hostýnem (Kroměříž, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Jan Pořízka 58 auditor, daňový poradce Bystřice pod Hostýnem TOP 09
2. JUDr. Ivan Barančík -- rektor VŠ logistiky Bystřice pod Hostýnem bezpp
3. Ing. Martin Havránek 34 manažer realitní kanceláře Bystřice pod Hostýnem bezpp
4. Ing. Petr Sedlář -- ekonom Bystřice pod Hostýnem bezpp
5. Ing. Ladislav Raab -- specialista IT technologie Bystřice pod Hostýnem bezpp
6. Ing. Roman Kondysek -- jednatel společnosti, solární systémy Bystřice pod Hostýnem bezpp
7. Mgr. Michal Sobota -- regionální ředitel farmaceutické společnosti Bystřice pod Hostýnem bezpp
8. Vít Krejčiřík -- projektový manažer Bystřice pod Hostýnem bezpp
9. Miroslav Hlava -- jednatel společnosti vratové systémy Bystřice pod Hostýnem bezpp
10. Ing. Mojmír Žákovský -- vedoucí referátu prodeje Bystřice pod Hostýnem bezpp
11. Ing. Jiří Vašina -- jednatel společnosti - kovovýroba Bystřice pod Hostýnem bezpp
12. Stanislav Ondroušek -- projektant, stavitel Bystřice pod Hostýnem bezpp
13. Martin Večeřa -- realitní makléř Bystřice pod Hostýnem bezpp
14. Stanislava Škrdlíková -- ekonomka Bystřice pod Hostýnem bezpp
15. Ing. Monika Pořízková -- ekonomka Bystřice pod Hostýnem bezpp
16. Ivana Kufová -- obchodní zástupce Bystřice pod Hostýnem bezpp
17. Ondřej Rybka -- řidič Bystřice pod Hostýnem bezpp
18. Pavel Javořík -- provozovatel sportovního zařízení Bystřice pod Hostýnem bezpp
19. Ing. Michal Šrom -- ředitel společnosti - strojní výroba Bystřice pod Hostýnem bezpp
20. MUDr. Vladimír Zezula -- praktický ženský lékař Bystřice pod Hostýnem bezpp
21. Ing. Libor Vyhlídal -- ekonomický ředitel obchodní společnosti Bystřice pod Hostýnem bezpp

Město: Fryšták (Zlín, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Miroslav Nedbálek -- ekonom Horní Ves bezpp
2. Ing. Petr Červínek 45 oblastní ředitel Horní Ves TOP 09
3. Ing. Pavel Dohnal 51 vedoucí odboru dopravy Fryšták bezpp
4. Vít Menša 46 projektový manažer Horní Ves bezpp
5. Pavel Ševčík 38 projektový manažer Fryšták bezpp
6. Ing. Bc. Pavel Malina 27 živnostník IT Vítová TOP 09
7. Ing. Radko Severin -- ředitel společnosti Vítová bezpp
8. Oldřich Vaňhara -- živnostník Horní Ves bezpp
9. Mgr. Iva Doležalová -- živnostník Fryšták bezpp
10. Ing. Olga Červínková 46 daňový poradce Horní Ves TOP 09
11. Vladimír Hric 57 vedoucí skladu Horní Ves bezpp
12. Jaroslav Navrátil -- výtvarník Horní Ves bezpp
13. Ing. Jitka Malinová -- daňový poradce Vítová bezpp
14. Jaroslav Vítovský -- řidič Horní Ves bezpp
15. Klára Krahulíková 23 prodavačka Vítová TOP 09
16. Michal Vaňhara -- živnostník Horní Ves bezpp
17. Václav Klimek 46 živnostník Horní Ves bezpp

Město: Hluk (Uherské Hradiště, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Miroslav Jelének 31 OSVČ Hluk TOP 09
2. Libor Plaček -- OSVČ Hluk bezpp
3. Ing. Antonín Uhlíř, Ph.D. 31 statik stavebních konstrukcí a mostů Hluk TOP 09
4. Mgr. Gabriela Hrdinová 35 státní zaměstnanec - ÚP Zlín Hluk TOP 09
5. Jiří Jackiv 41 administrativní pracovník Hluk TOP 09
6. Ing. Martin Moštěk, Ph.D. 32 vývojový konstruktér Hluk TOP 09
7. Zdeněk Fusek -- OSVČ Hluk bezpp
8. Jakub Remeň -- zkušební technik Hluk bezpp
9. Jana Gálová -- vedoucí dobrovolnického a humanitárního centra UH Hluk bezpp
10. Tomáš Gál 23 OSV4 Hluk TOP 09
11. Mgr. Jitka Nováková, DiS. -- mateřská dovolená Hluk bezpp
12. Filip Bachan 25 technik Hluk TOP 09
13. Bc. David Svadbík 26 student VŠ Hluk TOP 09
14. Dominik Mitáček 19 student VŠ Hluk TOP 09
15. Ing. Jaroslav Prajza -- pracovník logistiky Hluk bezpp
16. Martin Šimčík -- učitel ZUŠ Hluk bezpp
17. Michal Vacek, DiS. 26 nezaměstnaný Hluk TOP 09
18. Filip Janča 25 OSVČ Hluk TOP 09
19. Jakub Dohnal -- student VŠ Hluk bezpp
20. Renáta Mitáčková -- studentka VŠ Hluk bezpp
21. Ivana Suchánková -- studentka VŠ Hluk bezpp

Město: Holešov (Kroměříž, Zlínský)
Volební strana: Koalice pro Holešov (sdružení US-DEU, "STAN", TOP 09, SZ a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Mgr. Rudolf Seifert 50 místostarosta, krajský zastupitel Všetuly TOP 09 TOP 09
2. Mgr. Ivana Bozděchová 53 ředitelka Centra pro seniory Holešov bezpp "STAN"
3. MDDr. Jan Stavěl 28 zubní lékař Holešov US-DEU US-DEU
4. Bc. Jana Slovenčíková -- zástupce ředitele KMS, zástupce města Holešov SZ SZ
5. Bc. Jakub Šneidr -- vedoucí neziskové organizace Holešov bezpp SZ
6. Mgr. Renata Juráňová -- středoškolská učitelka Holešov bezpp nez. kan.
7. Roman Hyánek -- technik, živnostník Všetuly bezpp TOP 09
8. Ing. Jana Šťastná 50 ekonomka Holešov bezpp TOP 09
9. Jiří Olšák 32 výkonný ředitel společnosti Holešov TOP 09 TOP 09
10. Gabriela Holčáková -- živnostník, léč.graf-numer Všetuly bezpp nez. kan.
11. Petr Šenkyřík 58 živnostník, vinař Všetuly bezpp TOP 09
12. Mgr. Ivona Vávrová -- učitelka ZŠ Holešov bezpp nez. kan.
13. Mgr. Aleš Reimer -- středoškolský učitel Holešov bezpp "STAN"
14. Mgr. Monika Vyhlídalová -- učitelka ZŠ, hudebnice Všetuly bezpp nez. kan.
15. Lubomír Dědič -- živnostník Holešov bezpp TOP 09
16. MUDr. Zdena Kadlecová -- praktická lékařka Všetuly bezpp US-DEU
17. Jakub Leško -- student, výtvarník, hudebník Holešov bezpp nez. kan.
18. Mgr. Helena Jandová -- učitelka ZŠ Holešov bezpp nez. kan.
19. Miroslav Olšina -- ředitel archivu Všetuly bezpp nez. kan.
20. Alena Kurečková -- ekonomka Holešov bezpp SZ
21. MVDr. Martin Šando -- veterinární lékař Holešov bezpp TOP 09
22. Ing. Barbora Winklerová -- novinářka Holešov bezpp US-DEU
23. David Telecký -- živnostník Všetuly bezpp nez. kan.

Obec: Horní Němčí (Uherské Hradiště, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Pavel Bodiš -- manažer Horní Němčí bezpp
2. Miroslav Kadlček -- soukromý zemědělec Horní Němčí bezpp
3. Bc. Jana Solníková -- vychovatelka Horní Němčí bezpp
4. Ing. Naděžda Jančová -- účetní Horní Němčí bezpp
5. Martin Lukáš -- lesní technik Horní Němčí bezpp
6. Kateřina Zimčáková -- zootechnik Horní Němčí bezpp
7. Bc. Pavel Groš -- student VŠ Horní Němčí bezpp
8. Jiřina Richtrová Chmelinová -- důchodce Horní Němčí bezpp
9. Josef Piruch -- chovatel koní Horní Němčí bezpp
10. Žaneta Světanská -- student VŠ Horní Němčí bezpp
11. Jiří Borýsek -- administrativní pracovník Horní Němčí bezpp
12. Antonín Lukáš -- opravář strojů Horní Němčí bezpp
13. Markéta Vávrová -- student VŠ Horní Němčí bezpp
14. Iveta Bartošová -- prodavačka Horní Němčí bezpp
15. Jaroslav Kandrnál -- elektromontér Horní Němčí bezpp

Město: Hulín (Kroměříž, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Zbyněk Schaffer 46 jednatel Hulín TOP 09
2. Mgr. Martin Doležal 30 SŠ pedagog Hulín TOP 09
3. Miloš Rec -- podnikatel Hulín bezpp
4. Mgr. Petr Jagoš 32 SŠ pedagog Hulín bezpp
5. Pavla Šustrová -- podnikatelka Hulín bezpp
6. Jaroslav Němec -- kontrolor Hulín bezpp
7. Eva Reissingerová -- podnikatelka Hulín bezpp
8. Pavel Ančinec -- strojník Hulín bezpp
9. Jakub Valenta -- student SŠ Hulín bezpp
10. Pavel Balcárek -- strojní zámečník Hulín bezpp
11. Jiří Pavelka -- živnostník Hulín bezpp
12. Martin Kopecký -- elektrikář Hulín bezpp
13. Zděněk Briš -- živnostník Hulín bezpp
14. Jiří Rampas -- zedník Hulín bezpp
15. Jiří Buchta -- kuchař Hulín bezpp
16. Stanislav Horák -- důchodce Hulín bezpp
17. Roman Šustr -- podnikatel Hulín bezpp

Obec: Huslenky (Vsetín, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Tomáš Schildberger 33 instalatér Huslenky bezpp
2. František Halaš 43 živnostník Huslenky bezpp
3. Pavel Čevela 35 skladník Huslenky bezpp
4. Ludvík Baroš 58 vozmistr Huslenky bezpp
5. Jana Kovářová -- dělnice Huslenky bezpp
6. Radim Mazáč 27 technik Huslenky bezpp
7. Lenka Vilémová 39 zástupce vedoucího Huslenky bezpp
8. Jaromír Zádilský -- živnostník Huslenky bezpp
9. Zdeněk Maňák 34 mistr Huslenky bezpp
10. Antonín Kovařík 29 zámečník Huslenky bezpp
11. Lubomír Maňák 45 živnostník Huslenky bezpp
12. Petr Krhovják 45 dělník Huslenky bezpp
13. Ing. Romana Kašparová 40 projektantka Huslenky bezpp
14. Miroslav Bláha 41 mistr Huslenky bezpp
15. Antonín Januš 45 dělník Huslenky bezpp

Obec: Jablůnka (Vsetín, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. František Bogár -- obchodní manažer Jablůnka bezpp
2. Edita Vizinová -- studentka státní správy Jablůnka bezpp
3. Filip Hajdík 23 ředitel společnosti Jablůnka TOP 09
4. MVDr. Jana Václavíková -- účetní Jablůnka bezpp
5. Josef Adámek -- podnikatel ve vzduchotechnice Jablůnka bezpp
6. Miroslav Martišek -- elektromontér Jablůnka bezpp
7. Milan Hajdík -- výrobní ředitel Jablůnka bezpp
8. Pavel Vizina -- vedoucí výroby Jablůnka bezpp
9. Radek Juřínek -- podnikatel ve stavebnictví Jablůnka bezpp
10. Ondřej Daňa -- student VŠ pedagogické Jablůnka bezpp
11. Miroslav Šimek -- seřizovač Jablůnka bezpp

Obec: Kostelany nad Moravou (Uherské Hradiště, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Pavel Smělík 36 konstruktér Kostelany nad Moravou bezpp
2. Jiří Janík -- manažer Kostelany nad Moravou bezpp
3. Vladimír Bureš -- zkušební technik Kostelany nad Moravou bezpp
4. Marta Panáčková -- poštovní doručovatelka Kostelany nad Moravou bezpp
5. Luděk Rychlík -- zkušební technik Kostelany nad Moravou bezpp
6. Jarmila Matějová -- prodavačka Kostelany nad Moravou bezpp
7. Jiří Vávra -- živnostník Kostelany nad Moravou bezpp
8. Jaromír Ventrča -- živnostník Kostelany nad Moravou bezpp
9. Antonín Zapletal -- manažer Kostelany nad Moravou bezpp

Město: Kroměříž (Kroměříž, Zlínský)
Volební strana: Kroměříž perspektivně (sdružení US-DEU, TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Bc. Emil Sedlařík 21 student Vážany TOP 09 TOP 09
2. Ing. Vladimír Koutský 67 Stavební technik Kroměříž US-DEU US-DEU
3. MUDr. Lenka Mergenthalová, MBA

MUDr. Lenka Mergenthalová, MBA

43 let

Primářka ARO, Nem.Kroměříž

43 Primářka ARO, Nem.Kroměříž Kroměříž TOP 09 TOP 09
4. Zdeněk Hána -- manažer v kultuře Kroměříž US-DEU US-DEU
5. MUDr. Jaroslav Novák 40 chirurg Kroměříž bezpp TOP 09
6. Petr Konečný -- ředitel banky Kroměříž bezpp TOP 09
7. Ivona Daňková 44 optimalizační poradkyně Kroměříž TOP 09 TOP 09
8. Ing. Miroslav Spáčil -- zástupce ředitele OA Kroměříž bezpp TOP 09
9. Mgr. Lenka Fijalíková -- speciální pedagožka Kroměříž bezpp nez. kan.
10. Mgr. Petr Zapletal 30 analytik Kroměříž TOP 09 TOP 09
11. Pavlína Liczková 37 zdravotní sestra Kroměříž bezpp TOP 09
12. Ing. Petr Zaoral 34 středoškolský učitel Kroměříž bezpp TOP 09
13. Tomáš Světlík 34 vedoucí obchodního oddělení Kroměříž TOP 09 TOP 09
14. Michaela Apollenářová 22 zdravotní asistentka Drahlov TOP 09 TOP 09
15. Mojmír Mrázek -- technicko-ekonomický pracovník Kroměříž bezpp TOP 09
16. Bc. Radek Prudil 24 ředitel reklamní agentury Kroměříž TOP 09 TOP 09
17. Jana Malenovská -- učitelka MŠ Kroměříž bezpp nez. kan.
18. Dagmar Skopalová -- pracovnice informačního centra Kroměříž bezpp TOP 09
19. Radim Skočovský -- finanční poradce Kroměříž bezpp TOP 09
20. Ing. Josef Král 54 dopravní analytik Kroměříž TOP 09 TOP 09
21. Jan Michalčík 34 poštovní úředník Kroměříž bezpp TOP 09
22. Jiří Osina 26 profesionální hokejista Kroměříž bezpp TOP 09
23. Tomáš Minarčík -- pracovník IT Kroměříž bezpp TOP 09
24. Marek Řihák -- finanční poradce Vážany bezpp TOP 09
25. Magdalena Vázlerová -- poštovní doručovatelka Kroměříž bezpp TOP 09
26. Zdeněk Kryštof -- podnikatel Kroměříž bezpp US-DEU
27. Mgr. Jiří Kelnar 22 student Kroměříž TOP 09 TOP 09

Město: Kunovice (Uherské Hradiště, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Jaroslav Baný 55 soukromý podnikatel Kunovice TOP 09
2. PhDr. Romana Habartová -- ved. etnogr. odd. Slováckého muzea Kunovice bezpp
3. Ing. Lubomír Kuchař -- daňový poradce Kunovice bezpp
4. Ing. Miroslav Sochorec -- jednatel stavební firmy Kunovice bezpp
5. Marta Polášková -- projekt. manažer mikroreg. Kunovice bezpp
6. Bronislav Kozelek -- hasič Kunovice bezpp
7. Vlasta Motlíková -- účetní a daňová kancelář Kunovice bezpp
8. MUDr. Helena Filová -- soukromá lékařka pro děti Kunovice bezpp
9. MUDr. Josef Velecký -- soukromý lékař Kunovice bezpp
10. Miroslav Skovajsík -- vedoucí výroby Kunovice bezpp
11. Ing. Darina Světlíková -- vedoucí odd. poj. VZP Kunovice bezpp
12. Mgr. Irena Bělohradová -- středoškolský pedagog Kunovice bezpp
13. Marek Horsák -- osobní bankéř ČSOB Kunovice bezpp
14. Mgr. Martina Pazderská -- asistent v advokátní kanceláři Kunovice bezpp
15. Lubomír Ryšánek -- jednatel firmy Kunovice bezpp
16. Vít Pospíšil -- obchodní manažer Kunovice bezpp
17. Zdeněk Černý -- pracovník výrob. dokumentace Kunovice bezpp

Obec: Kunovice (Vsetín, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Josef Haša 30 vedoucí projektu Kunovice TOP 09
2. Ing. Radek Ochman 30 lesní inženýr Kunovice bezpp
3. Josef Kuna 48 soukromý zemědělec Kunovice bezpp
4. František Tvrdoň 50 stavební technik Kunovice bezpp
5. Petr Dohnal 40 truhlář Kunovice bezpp
6. Martin Jiříček -- údržbář Kunovice bezpp
7. Vlastimil Palát 32 technik Kunovice bezpp
8. Pavel Dohnal 48 živnostník Kunovice bezpp
9. Mgr. Sylva Králová 46 ekonomka Kunovice bezpp

Město: Luhačovice (Zlín, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Marian Ležák 34 ředitel hotelu Luhačovice TOP 09
2. Ing. Alois Gavlas -- IT manažer Luhačovice bezpp
3. Mgr. Luděk Olejník 31 ředitel firmy Luhačovice TOP 09
4. Ing. Jan Křenek 40 ekonom Luhačovice bezpp
5. Ing. Tomáš Vlk -- finanční koordinátor Luhačovice bezpp
6. Ing. Marek Žmolík 37 programátor Luhačovice bezpp
7. Mgr. Jan Bruštík 33 IT specialista Luhačovice TOP 09
8. Ing. arch. Ladislav Semela 27 architekt Luhačovice TOP 09
9. Mgr. Helena Křenková 39 zástupkyně ředitele ZŠ při DL Luhačovice bezpp
10. MDDr. Michal Krejčí -- zubní lékař Luhačovice bezpp
11. Oskar Sviták 31 zdravotnický záchranář Luhačovice bezpp
12. Ing. Lukáš Hýbner 26 programátor Luhačovice bezpp
13. Ing. Kamil Turza 40 programátor Luhačovice bezpp
14. Jana Červenková -- administrativně-hospodářský pravocník Luhačovice bezpp
15. Jiří Klimeš -- technik datových sítí Luhačovice bezpp
16. MDDr. Alexandr Gavlas -- zubní lékař Luhačovice bezpp
17. Eva Kuželová -- účetní Luhačovice bezpp
18. Mgr. Kamil Malota -- učitel ZŠ Luhačovice bezpp
19. Ing. Radomil Semela 37 IT analytik Luhačovice bezpp
20. Mgr. Lukáš Tobolák 29 ekonom Luhačovice TOP 09
21. Martin Novosad -- student Luhačovice bezpp

Obec: Nivnice (Uherské Hradiště, Zlínský)
Volební strana: TOP 09 s podporou Starostů a nezávislých (koalice TOP 09 a "STAN")

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Karel Kapsa -- obchodní zástupce Nivnice bezpp TOP 09
2. Marek Smetana -- student Nivnice bezpp "STAN"
3. Ing. Martin Beníček -- vývojový pracovník Nivnice TOP 09 TOP 09
4. MUDr. Iva Matušáková -- dětská lékařka Nivnice bezpp TOP 09
5. Ing. Pavel Velecký -- podnikatel Nivnice bezpp TOP 09
6. Mgr. Libor Hladiš 25 doktorand Nivnice TOP 09 TOP 09
7. Ing. Ivo Gregůrek -- podnikatel Nivnice bezpp TOP 09
8. Jana Kachníková -- pracovnice v sociálních službách Nivnice bezpp "STAN"
9. Lukáš Velecký -- stavbyvedoucí Nivnice bezpp "STAN"
10. Bc. Martin Fojtík -- učitel Nivnice bezpp TOP 09
11. Jakub Klímek -- OSVČ Nivnice bezpp TOP 09
12. Pavel Kachník -- student Nivnice bezpp TOP 09
13. Ondřej Vaculík -- DTP operatér Nivnice bezpp "STAN"
14. Radim Bruštík -- student Nivnice bezpp "STAN"
15. Ing. Jiří Šopík -- vývojový pracovník Nivnice bezpp TOP 09

Obec: Ořechov (Uherské Hradiště, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Aleš Fryšták 32 montážní technik Ořechov TOP 09
2. Gunther Jilg -- podnikatel Ořechov bezpp
3. Mgr. Jaroslav Březina 28 učitel Ořechov bezpp
4. Milada Špendlíková -- prodavačka - pokladní Ořechov bezpp
5. Ing. Pavel Kozina 27 manažer projektu Ořechov bezpp
6. Josef Drobil 32 vedoucí dopravy Ořechov bezpp
7. Tomáš Březina 25 příslušník armády ČR Ořechov bezpp
8. Jindřích Hlaváč -- montážní dělník Ořechov bezpp
9. Jiří Adamčík -- obchodní zástupce Ořechov bezpp

Město: Otrokovice (Zlín, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Dušan Kotík 38 řidič-záchranář Otrokovice TOP 09
2. Ing. Radek Burieta 24 sportovní analytik - Sportradar Otrokovice TOP 09
3. Mgr. Vlastimil Bukovjan 49 učitel Otrokovice bezpp
4. Jiří Lindner 62 důchodce Otrokovice TOP 09
5. Rudolf Dvořáček 36 vedoucí vývoje softwaru, vedoucí klubu pro integra Kvítkovice TOP 09
6. Mgr. Vratislav Podzimek -- ředitel ZŠ Otrokovice bezpp
7. Ing. Jan Podzimek -- manažer projektů financovaných z EU Otrokovice bezpp
8. Milan Prandorfi -- podnikatel Otrokovice bezpp
9. Pavel Čuřík 27 dělník Otrokovice bezpp
10. Ing. Petr Burieta 26 obchodní manažer Otrokovice TOP 09
11. Roman Čuřík -- řidič mhd Kvítkovice bezpp
12. Miroslav Chlup -- podnikatel Otrokovice bezpp
13. Ing. Josef Melichárek -- podnikatel Otrokovice bezpp
14. Milan Bača -- student V.S.E Otrokovice bezpp
15. Jiří Drážný -- student V.S.E. Otrokovice bezpp
16. Ivana Kotíková -- dělnice Otrokovice bezpp
17. Zdeněk Gracla -- autobusová doprava Kvítkovice bezpp
18. Zdeněk Marášek -- elektroprojektant Otrokovice bezpp
19. Lukáš Doležel -- řidič záchranář Otrokovice bezpp
20. Petr Mizera -- kuchař-číšník Kvítkovice bezpp
21. Karel Ševčík -- invalidní důchodce Otrokovice bezpp
22. Eva Búbelová -- pracovnice sázkové kanceláře Otrokovice bezpp
23. Rudolf Dvořáček -- invalidní důchodce Kvítkovice bezpp

Obec: Pitín (Uherské Hradiště, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Otakar Savara -- elektro projektant Pitín bezpp
2. Ing. Milan Navrátil -- manažer marketingu Pitín bezpp
3. Miroslav Savara -- živnostník Pitín bezpp
4. Bc. Michal Vrba 34 podnikatel Pitín TOP 09
5. Ing. Radek Černobila 26 živnostník Pitín TOP 09
6. Jiří Kavka -- obchodní zástupce Pitín bezpp
7. Josef Machynka -- živnostník Pitín bezpp
8. Miroslava Dufková -- obsluha lisu Pitín bezpp
9. Věra Vrbová -- expedientka Pitín bezpp
10. Luděk Jurásek -- nástrojář Pitín bezpp
11. František Berčík -- student Pitín bezpp
12. Michal Michalčík -- živnostník Pitín bezpp
13. Pavel Urbánek -- strojní zámečník Pitín bezpp
14. Richard Koželuha -- řidič Pitín bezpp
15. Lenka Jálová -- prodavačka Pitín bezpp

Obec: Provodov (Zlín, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Oldřich Otruba -- OSVČ - obráběčství Provodov bezpp
2. Ida Miklová 53 OSVČ - účetní-ekonom Provodov TOP 09
3. Radek Habrovanský -- OSVČ - vodo-topo Provodov bezpp
4. Ing. Ivana Bednářová -- bankovní úřednice Provodov bezpp
5. Daniel Březák -- OSVČ - finanční poradenství Provodov bezpp
6. Jaromír Mlčoušek -- OSVČ - servis. mechanik st. strojů Provodov bezpp
7. Bc. Ondřej Mikulášek -- terénní sociál.pracovník Provodov bezpp
8. Jiří Bednář -- technik Provodov bezpp
9. Milan Zimmermann -- OSVČ - kovo-výroba Provodov bezpp
10. Radim Prachař -- stolař Provodov bezpp
11. Miroslav Mikel -- dispečer Provodov bezpp

Město: Rožnov pod Radhoštěm (Vsetín, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Jiří Brož 51 ředitel Rožnov pod Radhoštěm TOP 09
2. Vladislava Rozínková 35 manažer Rožnov pod Radhoštěm bezpp
3. Bc. Radim Krpec 32 manařer Rožnov pod Radhoštěm TOP 09
4. MUDr. René Mazánek 49 lékař Rožnov pod Radhoštěm TOP 09
5. Eduard Křižák 57 technik Rožnov pod Radhoštěm bezpp
6. Petr Vlček 29 technik Rožnov pod Radhoštěm bezpp
7. Lenka Pružincová -- technik Rožnov pod Radhoštěm bezpp
8. Edita Martinková -- studentka Rožnov pod Radhoštěm bezpp
9. Ing. Jan Panc 55 podnikatel Rožnov pod Radhoštěm bezpp
10. Aleš Poruba -- podnikatel Rožnov pod Radhoštěm bezpp
11. Jakub Ambros -- student Rožnov pod Radhoštěm bezpp
12. Zdeňka Mičkalová -- technik Rožnov pod Radhoštěm bezpp
13. Radomír Vašek -- podnikatel Rožnov pod Radhoštěm bezpp
14. Denisa Bernasová -- podnikatelka Rožnov pod Radhoštěm bezpp
15. Ing. Petr Novotný -- Technik Rožnov pod Radhoštěm bezpp
16. Ing. David Báča -- manažer Rožnov pod Radhoštěm bezpp
17. Mgr. Radovan Stoklasa 45 podnikatel Rožnov pod Radhoštěm TOP 09
18. Václav Janeček -- student Rožnov pod Radhoštěm bezpp
19. Veronika Blinková -- studentka Rožnov pod Radhoštěm bezpp
20. Ing. Jiří Hurta -- důchodce Rožnov pod Radhoštěm bezpp
21. Martin Kavan 42 podnikatel Rožnov pod Radhoštěm bezpp

Město: Slavičín (Zlín, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Mgr. Božena Filáková 45 ředitelka nadace Hrádek na Vlárské dráze bezpp
2. Pavla Sudková 45 staniční sestra Nevšová bezpp
3. Roman Šmotek 48 podnikatel Hrádek na Vlárské dráze bezpp
4. MVDr. Ladislav Bartoš -- veterinární lékař Divnice bezpp
5. Ing. Alois Studeník 43 vedoucí stavebního úřadu Slavičín bezpp
6. Vlastimil Saňák 49 dílenský mistr Slavičín bezpp
7. Jan Koudela 34 provozní hotelu Slavičín TOP 09
8. Mgr. Martin Liška -- administrátor Slavičín bezpp
9. Ing. Josef Fibich 53 podnikatel Hrádek na Vlárské dráze bezpp
10. Radek Melichařík 34 zástupce ředitele Slavičín TOP 09
11. Emil Pešek 58 podnikatel Slavičín bezpp
12. Ludvík Šimoník -- instalatér Slavičín bezpp
13. Zdeněk Floreš -- programátor Slavičín bezpp
14. Alena Gbelcová -- učitelka MŠ Divnice bezpp
15. Josef Malaník -- podnikatel Slavičín bezpp
16. Jaroslav Svoboda -- provozní Slavičín bezpp
17. Lukáš Koseček -- technolog Slavičín bezpp
18. Božena Mikulášková -- důchodce Slavičín bezpp
19. Miroslav Rosenberg -- dělník Slavičín bezpp
20. Daniel Lysák -- student Slavičín bezpp
21. Tomáš Pazdera -- skladník Slavičín bezpp

Město: Staré Město (Uherské Hradiště, Zlínský)
Volební strana: TOP 09 a Staroměstské sdružení (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Radoslav Malina -- místostarosta Staré Město bezpp nez. kan.
2. MUDr. Veronika Pavlacká-Vaverková 32 lékařka Staré Město TOP 09 TOP 09
3. Zdeněk Ebner -- obchodní zástupce Staré Město VV nez. kan.
4. Ing. Tomáš Dostalík 34 konstruktér Staré Město TOP 09 TOP 09
5. Robert Januška -- obchodní zástupce Staré Město bezpp nez. kan.
6. Petr Pavlacký 32 vedoucí prodeje Staré Město bezpp TOP 09
7. Ing. Rostislav Zábranský -- ekonom Staré Město bezpp nez. kan.
8. Tomáš Goldmann -- podnikatel Staré Město bezpp TOP 09
9. Aleš Machálek -- podnikatel Staré Město bezpp nez. kan.
10. Petr Hájek 30 zástupce vedoucího prodeje Staré Město TOP 09 TOP 09
11. Eva Sabo -- učitelka Staré Město bezpp nez. kan.
12. Petr Reinberk -- fotbalista Staré Město bezpp nez. kan.
13. Robert Šopík -- obchodní zástupce Staré Město bezpp nez. kan.
14. Jiří Bartošík -- důchodce Staré Město bezpp nez. kan.
15. Pavel Vlček -- předák potisku Staré Město bezpp nez. kan.
16. Milan Býček -- podnikatel Staré Město bezpp nez. kan.
17. František Černý -- důchodce Staré Město bezpp nez. kan.

Obec: Strání (Uherské Hradiště, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Mgr. Jan Jankových 37 manažer-logistik Květná TOP 09
2. Antonín Popelka -- soukromý podnikatel Strání bezpp
3. Ondřej Zetka 31 stavbyvedoucí Strání bezpp
4. Pavel Vintr -- invalidní důchodce Květná bezpp
5. Michal Bruštík -- strojní zámečník Strání bezpp
6. Jan Benešík, DiS. 35 finanční konzultant Strání bezpp
7. Ing. Antonín Zderčík -- obchodní manažer Strání bezpp
8. Libor Nuzík -- podnikatel Strání bezpp
9. Jiří Holzer -- podnikatel Strání bezpp
10. Jana Drobná -- policistka Květná bezpp
11. Radek Přikryl -- podnikatel Strání bezpp
12. Josef Zámečník -- důchodce Strání bezpp
13. Blažena Zderčíková -- pokladní KB Strání bezpp
14. David Čermák 31 ekonomický poradce Květná bezpp
15. Ondřej Jankových -- asistent pro hoteliérství Květná bezpp

Obec: Střílky (Kroměříž, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Michal Čulík -- manažer Střílky bezpp
2. Michaela Neterderová -- ekonomické poradenství Střílky bezpp
3. Ladislava Hořínková -- vedoucí kuchařka Střílky bezpp
4. Ing. Vladimír Lusík -- jednatel firmy Střílky bezpp
5. Anna Kryštofová -- finanční poradce Střílky bezpp
6. Michaela Marková -- asistentka pedagoga Střílky bezpp
7. Michal Prchlík -- učitel angličtiny Střílky bezpp
8. BcA. Petr Jan Kryštof 27 manažer Střílky TOP 09
9. Andrea Niedermaierová -- hostinská Střílky bezpp

Město: Uherské Hradiště (Uherské Hradiště, Zlínský)
Volební strana: TOP 09 a KRUH (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Mgr. Evžen Uher 57 mistostarosta Uherské Hradiště TOP 09 TOP 09
2. Ivo Frolec -- ředitel muzea Vésky bezpp nez. kan.
3. Ing. Dalibor Jirásek 51 manažer oblastní Charity Uherské Hradiště TOP 09 TOP 09
4. Ing. Ladislav Šupka -- důchodce Uherské Hradiště bezpp nez. kan.
5. JUDr. Irena Korvasová Čánská 48 právník ve státní správě Uherské Hradiště TOP 09 TOP 09
6. Tomáš Fila -- podnikatel Uherské Hradiště bezpp nez. kan.
7. Patrik Bazala 40 jednatel společnosti Uherské Hradiště TOP 09 TOP 09
8. Karel Hoffmann -- ředitel divadla Mařatice bezpp nez. kan.
9. Miroslav Pijáček 58 profesor Arcibiskupského gymnázia Vésky TOP 09 TOP 09
10. MUDr. Jiří Jeřábek -- zubní lékař Sady bezpp nez. kan.
11. MVDr. Jan Machálek 68 správce majetků Mařatice TOP 09 TOP 09
12. PhDr. Blanka Rašticová -- historička Uherské Hradiště bezpp nez. kan.
13. Ing. Ivan Lepka 48 výkonný ředitel Uherské Hradiště TOP 09 TOP 09
14. Mgr. Jiří Salajka -- profesor gymnázia Uherské Hradiště bezpp nez. kan.
15. Josef Omelka 54 stavitel Jarošov TOP 09 TOP 09
16. Vladislav Kieryk -- živnostník Mařatice bezpp nez. kan.
17. Ing. Jana Zálešáková 49 podnikatelka - reality Mařatice TOP 09 TOP 09
18. Ing. Jaroslav Hrabec -- úředník Uherské Hradiště bezpp nez. kan.
19. Marek Dobeš 32 OSVČ Uherské Hradiště TOP 09 TOP 09
20. Ing. Jan Slezák -- ředitel pracoviště NPÚ Rybárny bezpp nez. kan.
21. Bc. Radovan Jančář -- ředitel knihovny Mařatice bezpp TOP 09
22. Eva Salčáková -- učitelka Mařatice bezpp nez. kan.
23. Marek Jurák 26 sportovní manažer Mařatice bezpp TOP 09
24. Mgr. Soňa Vávrová, Ph.D. -- ředitelka ústavu pedagogických věd Mařatice bezpp nez. kan.
25. Tomáš Boček 79 důchodce - učitel autoškoly Mařatice TOP 09 TOP 09
26. Renata Burďáková -- úřednice Mařatice bezpp nez. kan.
27. Pavla Blažková -- pečovatelka v miniškolce Uherské Hradiště bezpp nez. kan.

Město: Uherský Brod (Uherské Hradiště, Zlínský)
Volební strana: TOP 09 a STAN (koalice TOP 09 a "STAN")

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Ing. Ivan Chrástek 51 jednatel Uherský Brod bezpp "STAN"
2. Ondřej Horenský 41 stavbyvedoucí Těšov TOP 09 TOP 09
3. Mgr. Blanka Durďáková -- právník Uherský Brod bezpp "STAN"
4. Ing. Tomáš Hauerland -- projektový manažer Uherský Brod bezpp TOP 09
5. Mgr. Zdeněk Moštěk 48 ředitel ZŠ Uherský Brod bezpp "STAN"
6. MUDr. Martin Horenský, MBA 39 lékař Těšov bezpp TOP 09
7. Jiří Strážnický -- referent nákupu Uherský Brod bezpp "STAN"
8. Ing. Ivo Mikuš 33 výrobní ředitel Uherský Brod bezpp TOP 09
9. Richard Kastner -- živnostník Uherský Brod bezpp "STAN"
10. Ing. Zita Odstrčilová 41 ekonom Uherský Brod TOP 09 TOP 09
11. Ing. Stanislav Kučera -- projektant Uherský Brod bezpp "STAN"
12. Otakar Vilímek 45 stavbyvedoucí Uherský Brod bezpp TOP 09
13. Ing. Zdeněk Daněk -- jednatel Uherský Brod bezpp "STAN"
14. Jiří Jurák 43 podnikatel Uherský Brod bezpp TOP 09
15. Mgr. Jolana Králíková 40 učitelka Uherský Brod bezpp "STAN"
16. Zdenek Vacula -- živnostník Uherský Brod bezpp TOP 09
17. František Ondrůšek -- sportovní manažer Uherský Brod bezpp "STAN"
18. Ing. Marcela Jančová -- manažerka prodeje Uherský Brod bezpp TOP 09
19. Miroslav Procházka -- manažer obchodního úseku Uherský Brod bezpp "STAN"
20. František Šustek 36 manažer prodeje Uherský Brod bezpp TOP 09
21. Marcela Koudelová -- asistentka ředitele Uherský Brod bezpp "STAN"
22. Jitka Hladišová 55 zdravotní sestra Uherský Brod bezpp TOP 09
23. Karel Hladiš -- živnostník Havřice bezpp "STAN"
24. Michal Bělák 34 dělník Těšov bezpp TOP 09
25. David Vrága 39 podnikatel Uherský Brod bezpp "STAN"
26. Jitka Lekešová -- sekretářka Těšov bezpp TOP 09
27. Václav Durďák -- strážník městské policie Uherský Brod bezpp "STAN"

Obec: Újezd (Zlín, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. František Kráčalík -- technik-vodo-topo Újezd bezpp
2. Petr Maňas -- technik v zemědělství Újezd bezpp
3. Ing. Zdenek Oliva -- podnikatel Újezd bezpp
4. Bc. Vratislav Hruška -- státní zaměstnanec Újezd bezpp
5. Josef Pochylý 49 podnikatel Újezd bezpp
6. Pavel Dobiáš -- dělník Újezd bezpp
7. Jaroslav Stružka -- podnikatel Újezd bezpp
8. Marek Jordán -- soustružník Újezd bezpp
9. MVDr. Josef Drga -- veterinář Újezd bezpp

Město: Valašské Meziříčí (Vsetín, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Vlastislav Navrátil 42 fotograf Valašské Meziříčí TOP 09
2. MUDr. Martina Kapitánová 41 lékařka Valašské Meziříčí TOP 09
3. Mgr. Jan Rafaj 31 obchodní manažer Valašské Meziříčí TOP 09
4. Karel Mikuš 42 hudebník, podnikatel Valašské Meziříčí bezpp
5. Mgr. Jiří Hruška 63 učitel Krásno nad Bečvou bezpp
6. Petr Posad 29 podnikatel Valašské Meziříčí TOP 09
7. Radek Vaigl 33 stavební technik Hrachovec bezpp
8. Radek Machalský 36 podnikatel Valašské Meziříčí TOP 09
9. Vladimír Kostka 36 trenér mládeže Valašské Meziříčí bezpp
10. MUDr. Zuzana Vávrová -- lékařka Krásno nad Bečvou bezpp
11. Radek Hurta 37 podnikatel Valašské Meziříčí TOP 09
12. Renata Wiesnerová -- vychovatelka Valašské Meziříčí bezpp
13. Miroslav Kyšák -- dramaturg Valašské Meziříčí bezpp
14. Ing. Jiří Teichmann 45 podnikatel Valašské Meziříčí TOP 09
15. Marek Dibelka 21 chemik Valašské Meziříčí TOP 09
16. MUDr. Jaroslav Dvořák -- lékař Valašské Meziříčí bezpp
17. Bronislav Ptáček 36 ředitel peněžního ústavu Valašské Meziříčí bezpp
18. Ing. Radim Píša 38 finanční analytik Krásno nad Bečvou TOP 09
19. Vladislava Vaňurová 43 podnikatelka Valašské Meziříčí bezpp
20. Petr Oszelda -- podnikatel Valašské Meziříčí bezpp
21. Jan Kramář -- VŠ student Valašské Meziříčí bezpp
22. Iva Spálovská -- marketingová specialistka Valašské Meziříčí bezpp
23. Ing. Daniel Macháň 36 podnikatel Valašské Meziříčí bezpp
24. Jiří Jestřáb 44 podnikatel Valašské Meziříčí bezpp
25. Vít Randýsek -- podnikatel Krásno nad Bečvou bezpp

Město: Vizovice (Zlín, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Zbyšek Kubíček 36 programátor Vizovice TOP 09
2. Stanislav Holík -- dispečer Vizovice bezpp
3. Karel Šolc -- programátor analytik Vizovice bezpp
4. Mgr. Hynek Tichý -- pedagog Vizovice bezpp
5. Ing. Magda Hábová -- referentka Vizovice bezpp
6. Marián Beneš -- OSVČ Vizovice bezpp
7. Dalibor Kroc -- OSVČ Vizovice bezpp
8. Ing. Rostislav Jež -- jednatel společnosti Vizovice bezpp
9. Tomáš Mikula 22 student právnické fakulty Vizovice TOP 09
10. Miroslav Dolanský -- OSVČ Vizovice bezpp
11. Ing. Petr Hala -- OSVČ Vizovice bezpp
12. Radomír Šiška -- OSVČ Vizovice bezpp
13. Anna Kovářová -- OSVČ Vizovice bezpp
14. Jana Veselá -- účetní Vizovice bezpp
15. Roman Búřil -- konstruktér Vizovice bezpp
16. Mgr. Veronika Valeriánová -- pedagog-psycholog Vizovice bezpp
17. Petra Kalendová -- OSVČ Vizovice bezpp

Město: Vsetín (Vsetín, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. JUDr. Stanislav Pavelec 46 sportovní manažer Horní Jasenka TOP 09
2. Mgr. Jan Vychopeň -- středoškolský učitel Vsetín bezpp
3. MUDr. Martin Metelka, MBA -- předseda představenstva Vsetín bezpp
4. Ladislava Nosková -- podnikatelka Rokytnice bezpp
5. Ing. Pavel Pelc 46 ředitel neziskové organizace Vsetín bezpp
6. Ing. Miroslava Vaculíková -- ekonomka Vsetín bezpp
7. Bc. Vladan Jurča 40 oblastní ředitel Vsetín TOP 09
8. Jaromír Tomaštík 37 podnikatel Rokytnice bezpp
9. Petr Filgas 43 ostřič nástrojů Vsetín bezpp
10. Ing. Patrik Enge, Ph.D. 36 manažer jakosti Rokytnice bezpp
11. David Žůrek 21 IT specialista Rokytnice TOP 09
12. Ing. Ivo Šnevajs 53 ekonom Horní Jasenka bezpp
13. Hana Vlčková -- učitelka Vsetín bezpp
14. JUDr. Ladislava Stradějová -- advokátka Vsetín bezpp
15. Ilona Machačová -- odhadce nemovitostí Vsetín bezpp
16. Mgr. Jana Deylová -- středoškolská učitelka Vsetín bezpp
17. Radim Metelka 21 student Vsetín bezpp
18. Ing. Jiří Jakob 59 elektroinženýr Vsetín TOP 09
19. Mgr. Lenka Bubelová -- hlavní sestra Rokytnice bezpp
20. MUDr. Radim Slováček -- lékař Vsetín bezpp
21. Jiří Zezulka -- přijímací technik Vsetín bezpp

Obec: Zádveřice-Raková (Zlín, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Iva Vavrečková 41 vedoucí provozu Zádveřice TOP 09
2. Jaroslav Baďura 42 elektromechanik Zádveřice bezpp
3. Jaromír Žaludek 44 Programátor Zádveřice TOP 09
4. Ing. Ludvík Pastyřík 30 projektant Zádveřice bezpp
5. Jana Žaludková -- externí účetní Zádveřice bezpp
6. Mgr. Monika Julinová -- technický pracovník Zádveřice bezpp
7. Martin Kratina 34 dělník Zádveřice bezpp
8. Aleš Hustý -- živnostník Zádveřice bezpp
9. Daniel Rafaj -- ředitel společnosti Zádveřice bezpp
10. Milan Žůrek 31 tesař Raková bezpp
11. Mgr. Miloš Vavrečka 58 farář Zádveřice TOP 09

Obec: Zašová (Vsetín, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Pavel Kočíb -- technik Zašová bezpp
2. Mgr. Svatava Trčková -- právnička Zašová bezpp
3. Marie Dořičáková -- úřednice Veselá bezpp
4. Ing. Kateřina Kočíbová -- obchodnice Zašová bezpp
5. Zuzana Malíková -- OSVČ Zašová bezpp
6. Marian Dobrozemský -- podnikatel Zašová bezpp
7. Pavel Kovář -- zaměstnanec Zašová bezpp
8. Michal Měsíc -- autotechnik Zašová bezpp
9. Radmila Fabiánová -- úřednice Veselá bezpp
10. Vladimír Poruba -- podnikatel Zašová bezpp
11. Elena Röhrerová -- studentka Zašová bezpp
12. Miloslav Toman -- podnikatel Zašová bezpp
13. Libor Koláček -- podnikatel Veselá bezpp
14. Ondřej Malík -- zaměstnanec Zašová bezpp
15. Radomír Vaculín -- zaměstnanec Veselá bezpp

Statutární město: Zlín (Zlín, Zlínský)
Volební strana: TOP 09 a Starostové/Nezávislí (koalice TOP 09 a "STAN")

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. MUDr. Miroslav Adámek 47 lékař Kudlov bezpp "STAN"
2. Mgr. Aleš Dufek -- advokát Zlín bezpp "STAN"
3. Ing. Alena Zubalíková 46 středoškolská učitelka a překladatelka Zlín TOP 09 TOP 09
4. Ondřej Běták 38 podnikatel Zlín bezpp "STAN"
5. Vojtěch Jelínek 46 podnikatel Zlín TOP 09 TOP 09
6. František Pilka 44 manažer Zlín bezpp "STAN"
7. Jaroslav Vozábal 31 obchodní referent Zlín TOP 09 TOP 09
8. Mgr. Michal Cholek -- ředitel ZŠ Zlín bezpp "STAN"
9. MUDr. Andrea Veitová 27 zubní lékařka Prštné TOP 09 TOP 09
10. Mojmír Jurák -- učitel, překladatel Zlín bezpp "STAN"
11. Ing. Jan Krejčí 30 technolog - logistik Zlín TOP 09 TOP 09
12. Ing. Zbyněk Domanský 47 soudní znalec Jaroslavice bezpp "STAN"
13. Radek Machač 32 obchodní zástupce Mladcová TOP 09 TOP 09
14. CSILic. Monika Vývodová -- redaktorka a překladatelka Zlín bezpp "STAN"
15. Věroslav Horák 51 technik Zlín TOP 09 TOP 09
16. Radek Šenkeřík -- podnikatel Zlín bezpp "STAN"
17. Ing. Petr Zavadil 22 student Mladcová TOP 09 TOP 09
18. MUDr. Tomáš Miča -- primář interního oddělení Mladcová bezpp "STAN"
19. Ing. Petr Pšeja 38 obchodní zástupce Zlín TOP 09 TOP 09
20. Ing. Radim Jünger -- lékař Kostelec bezpp "STAN"
21. Ing. Erik Elgart 56 manažer Příluky TOP 09 TOP 09
22. Mgr. Alena Rusová -- humanitární pracovnice Zlín bezpp "STAN"
23. Lubomír Lukačovič 48 obchodní referent Zlín TOP 09 TOP 09
24. Ing. Vladimír Daťka -- živnostník Zlín bezpp "STAN"
25. Jana Hlaváčová 34 manažerka Zlín TOP 09 TOP 09
26. MUDr. Ivana Masárová -- lékařka Zlín bezpp "STAN"
27. Jana Karoláková 57 živnostník Zlín bezpp TOP 09
28. Gabriela Doupovcová -- pracovnice v pečovatelských službách Zlín bezpp "STAN"
29. Ing. Pavel Fišer -- podnikatel Kostelec bezpp "STAN"
30. Mgr. Tomáš Pekař -- provozně ekonomický ředitel Štípa bezpp "STAN"
31. MUDr. Jiří Střelec -- lékař Zlín bezpp "STAN"
32. Ondřej Albrecht -- moderátor rádia Zlín bezpp "STAN"
33. Ing. Jaromír Horák -- důchodce Příluky bezpp "STAN"
34. MUDr. Marek Bis -- lékař Mladcová bezpp "STAN"
35. Ing. Roman Valihrach 30 podnikatel Malenovice TOP 09 TOP 09
36. Miroslav Řezáč -- důchodce Zlín bezpp "STAN"
37. Libor Kubelka -- vedoucí nákupu Zlín bezpp "STAN"
38. Ing. Karla Suchá -- obchodní referentka Kudlov bezpp "STAN"
39. Zbyněk Surovec -- konzultant informačních technologií Zlín bezpp "STAN"
40. Mgr. Vlastimil Hrbáček -- pedagog Zlín bezpp "STAN"
41. František Tomanec -- důchodce-živnostník Zlín bezpp "STAN"

Město: Zubří (Vsetín, Zlínský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Mgr. Šárka Dořičáková 39 předsedkyně sociálního družstva Zubří TOP 09
2. Helena Mikulenková 46 finanční ředitelka Zubří bezpp
3. Tomáš Trčka 33 obchodní ředitel Zubří TOP 09
4. Eliška Kulišťáková -- manažerka Zubří bezpp
5. Tomáš Dořičák 63 projektový konzultant Zubří TOP 09
6. Pavel Nováček -- student VŠ Zubří bezpp
7. Bc. Andrej Titkov 41 profesionální trenér házené Zubří bezpp
8. Štěpánka Macháčková 43 podnikatelka Zubří bezpp
9. Ing. Ludvík Mikulenka 25 programátor Zubří bezpp
10. Iva Krausová 51 předsedkyně výrobního družstva Zubří TOP 09
11. Lucie Holišová 29 personalistka Zubří bezpp
12. Aleš Měrka 20 student Zubří bezpp
13. Bc. Šárka Gondeková 19 studentka VŠ Zubří bezpp
14. Ing. Josef Holiš 22 student VŠ Zubří bezpp
15. Jaroslav Přívratský -- servisní technik Zubří bezpp
16. Ilona Jankotová -- na mateřské dovolené Zubří bezpp
17. Eduard Andrýsek 52 dělník Zubří bezpp
18. Vendula Křesalová -- operátorka Zubří bezpp
19. Ondřej Kamenec -- seřizovač Zubří bezpp
20. Jiří Polášek 56 podnikatel Zubří bezpp
21. Josef Pavelka -- lisař Zubří bezpp

Volební program Slavičín

24. 9. 2010
Město Slavičín se úspěšně rozvíjí a je přirozeným centrem regionu. Nemalý podíl na tom má skutečnost, že mělo v minulosti šťastnou ruku při volbě starostů, kteří uváděli do života mnohdy odvážné vize, které změnily tvář našeho města. Dnešní Slavičín a jeho místní části poskytují slušné životní podmínky všem občanům. Ale i u nás je co vylepšovat.
Číst více

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 ZLÍNSKÝ KRAJ

budova 32
J. A. Bati 5648
760 01 Zlín

info@zln.top09.cz
telefon: +420 604229311

 

KRAJSKÝ MANAŽER

Emil Sedlařík

emil.sedlarik@top09.cz

telefon: +420 604229311

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ
VOLEBNÍ ÚČET TOP 09

 

Pro dary používáme
oficiální volební konto:
20091122 / 0800

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2016  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

Svobodu si musíme chránit.
Souhlasím
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Nebo ještě lépe, napište nám,
proč volíte TOP 09
Děkujeme