Tiskové zprávy a mediální výstupy

MALOSTRANSKÉ NÁMĚSTÍ BEZ AUT A CO DÁL?

13. 1. 2017
Poslední červnové dny letošního roku byly také posledními dny, kdy bylo možno parkovat na Malostranském náměstí. Od 1. 7. 2016 je toto náměstí bez aut.
Číst více

VEŘEJNÝ PROSTORE, KDE DOMOV TVŮJ?

6. 1. 2017
Pavel Schnirch v rubrice Fórum měsíčníku Osmička odpovídá na otázku „Jak dále rozvíjet spolupráci s občany a odborníky při zlepšování stavu veřejného prostoru v Praze 8?“
Číst více

Klidné vánoce a šťastný nový rok

20. 12. 2016
Přání klidu a pohody přeje Vaše TOP 09 Praha!
Číst více

Praha 2 má nový model správy obecních nemovitostí, slibuje si od něj větší efektivitu

16. 12. 2016
Praha 2 mění model správy obecních nemovistostí. Jaké budou konkrétní změny? Dotknou se občanů v obecních bytech? Má model nějaká úskalí? Na tyto a další otázky serveru Pražský patriot odpovídal zástupce starostky pro oblast správy majetku Michael Grundler (TOP 09).
Číst více

Na konci roku a dva roky po volbách

11. 12. 2016
Rok se opět nachyluje a v tuto dobu si pro sebe obvykle děláme inventuru jaký byl. Co se podařilo, co jen tak trochu a co vůbec, v čem musíme víc napřít síly. S touto roční inventurou se nad svojí prací pro obec zamýšlíme i my, zastupitelé, jimž většina z občanů naší městské části dala před dvěma roky důvěru.
Číst více

Novotný TOP 09: Radní nejsou diletanti, ale sabotéři, říká šéf zastupitelů

9. 12. 2016
„Odpovědnost radních za rozvrat města je společná a nerozdílná. Zlikvidovali Institut plánování a rozvoje, který směřoval k tomu, aby vznikl Metropolitní plán, který dává městu řád a pravidla. Co je to jiného než sabotáž? Zřejmě je tu nějaký zájem udělat Klondike, který pravidla nemá, a pak z toho těžit,“ říká Václav Novotný, předseda klubu pražských zastupitelů za TOP 09. Stagnace Prahy je podle něho téma, o kterém se zatím málo mluví, o to ale budou důsledky pro město tvrdší.
Číst více

Zastupitelé Prahy 11 odvolali starostu Jiřího Štylera – celá Praha si oddechla

6. 12. 2016
Nejlepším potvrzením výše uvedeného jsou titulky z přehledu tištěných a elektronických medií. Ve výčtu převažují pozitivní hodnocení odvolání starosty.
Číst více

Starosta Prahy 14 Vondra: "Sloní zadek" skvěle zapadne do okolí

5. 12. 2016
Rozhledna od architekta Martina Rajniše, revitalizace vnitrobloku Vybíralova, která se má stát pilotním projektem obnovy sídlišť v hlavním městě, kyjský biotop. Praha 14 připravuje několik ojedinělých projektů, které ladí spolu s občany, i o tom hovořil starosta městské části Radek Vondra (TOP 09).
Číst více
1 2 3 ... 10 ... 86 87   > Články 1 - 10 z 864

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

Svobodu si musíme chránit.
Souhlasím
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Nebo ještě lépe, napište nám,
proč volíte TOP 09
Děkujeme