Tiskové zprávy a mediální výstupy

Zastupitelé Prahy 11 odvolali starostu Jiřího Štylera – celá Praha si oddechla

6. 12. 2016
Nejlepším potvrzením výše uvedeného jsou titulky z přehledu tištěných a elektronických medií. Ve výčtu převažují pozitivní hodnocení odvolání starosty.
Číst více

Starosta Prahy 14 Vondra: "Sloní zadek" skvěle zapadne do okolí

5. 12. 2016
Rozhledna od architekta Martina Rajniše, revitalizace vnitrobloku Vybíralova, která se má stát pilotním projektem obnovy sídlišť v hlavním městě, kyjský biotop. Praha 14 připravuje několik ojedinělých projektů, které ladí spolu s občany, i o tom hovořil starosta městské části Radek Vondra (TOP 09).
Číst více

Venkov a EET

5. 12. 2016
1. prosince byla s velkým humbukem spuštěna elektronická evidence tržeb. Nejvíce tleskají ti, kteří na ni v řadě případů doplatí jako první. Městské hospody s bohatou klientelou systém unesou. Zcela jiná je však situace na venkově. Naše vesnice se v mnoha koutech země vylidňují. Není to absolutní, někde dokonce lidé přibývají, ale obecně je situace smutná. 
Číst více

Pražská TOP 09 si zvolila nové vedení, předsedou se stal Martin Dlouhý

26. 11. 2016
Delegáti sobotního krajského sněmu TOP 09 volili nové vedení. Předsedou pražské organizace TOP 09 se stal Martin Dlouhý. 
Číst více

Étosem 17. listopadu je víra ve svobodu a demokracii

18. 11. 2016
Étosem 17. listopadu je víra ve svobodu a demokracii, víra, že to dobré v nás nakonec zvítězí, slovy Václava Havla, že pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. Možná, namítno někdo, jsou obavy o samotnou demokracii přehnané. Pořád máme svobodné volby a díky internetu pořád ještě několik svobodných médií. Co ale přehnané není, je obava o identitu této země. Přátelé, nedopusťme, aby se jí zmocnili lokajové normalizačních pořádků, nedopusťme, aby se lež stala normou a pravda vysmívanou popelkou. Zlo není a nikdy nebude neporazitelné, jen před ním nesmíme utéci na chalupu a vyměnit svou před sedmadvaceli lety zpět vydobytou svobodu za pár koblih!
Číst více

Zdiskreditovaný starosta Prahy 11 Štyler odvolán zastupitelstvem

16. 11. 2016
Hnutí pro Prahu 11 (HPP 11), vedené Jiřím Štylerem a Ladislavem Kosem, vyprovokovalo svým zpochybňováním mandátu současné Rady Prahy 11 hlasování v zastupitelstvu o důvěře. Tajná volba o jednotlivých členech rady nakonec vyústila v odvolání jediné osoby a to Jiřího Štylera z pozice starosty. Ostatní členové rady - včetně zástupce starosty Jakuba Lepše a radního Stanislava Urbánka (oba TOP 09) - si svůj mandát obhájili.
Číst více

Parkovací zóny ano, ale promyšleně

15. 11. 2016
TOP 09 parkovací zóny podporuje, ale chce promyšlené řešení, které omezí pohyb občanů po vlastním městě jen minimálně a nezavede nehorázně vysoké poplatky pro podnikatele. Zatímco občan zaplatí za parkování 600 nebo 1200 Kč, podnikatel zaplatí 6 nebo dokonce 12 tisíc Kč! Zarážející je, že jak magistrát, tak Praha 8 si nehoráznost této částky uvědomují. Přesto byli schopni zóny spustit i s tímto parametrem. 
Číst více

TOP 09: Praha potřebuje rozvoj ne stagnaci

11. 11. 2016
Pražská TOP 09 vyzývá primátorku Krnáčovou, aby urychleně vyřešila situaci v Institutu plánování a rozvoje hlavního města Prahy tak, aby mohly pokračovat práce na novém územním plánu města. Podle TOP 09 je nutné předložit plán prací na rozvoji města. V opačném případě by primátorka měla vyvodit osobní odpovědnost.
Číst více

Trump prezidentem? Ne až takové překvapení

9. 11. 2016
Americká společnost v noci z 8. na 9. listopadu 2016 vstoupila do éry postmoderní společnosti. Na politické scéně se objevil Trump, který se jednoduchými populistickými hesly trefil do pocitů a nálad významné části společnosti. 
Číst více
1 2 3 ... 10 ... 85 86   > Články 1 - 10 z 856

Copyright © 2009-2016  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

Svobodu si musíme chránit.
Souhlasím
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Nebo ještě lépe, napište nám,
proč volíte TOP 09
Děkujeme