TOP 09 v médiích

Škarda: Nový mobilní protipovodňový systém je připraven

18. 4. 2017
Nový unikátní systém protipovodňové zábrany Tiger Dam spolufinancoval plzeňský centrální obvod. "Mobilní hráz sestavenou z vinylem potažených tubusů lze  naplnit přímo povodňovou vodou," říká místostarosta MO Plzeň 3 Radoslav Škarda (TOP 09).
Číst více

Přeštický ples opět přispěl na dobrou věc

5. 4. 2017
"Třetí ročník obnoveného reprezentačního plesu města Přeštice výtěžek z dražby věnoval Nadačnímu fondu Šance onkoláčkům," říká starosta města Karel Naxera (TOP 09).
Číst více

TOP 09 chce prosadit, aby v Plzni klesl počet povolených heren

5. 4. 2017
TOP 09 znovu v zastupitelstvu otevřela téma městské vyhlášky, která určuje adresy, kde je možné hazard provozovat. Požaduje, aby město v regulaci hazardních provozoven přitvrdilo.
Číst více

TOP 09: Plzeň by měla aktualizovat studii na stavbu akvacentra

20. 3. 2017
"Požadujeme kontrolu a aktualizaci stávajících, ale dnes již zastaralých studií na stavbu akvacentra. Město by pak mohlo na základě aktualizovaných dat hledat případné investory pro stavbu zařízení, které by si přály tisíce občanů Plzně," říká předseda zastupitelského klubu TOP 09 Michal Vozobule.
Číst více

Nový: Intervence ČNB by měly skončit

13. 3. 2017
Komentář zastupitele městského obvodu Plzeň 2 Miloše Novýho do časopisu Květy o problematice devizových intervencí ČNB.
Číst více

Jehličková: Plzeňská konference agenturní zaměstnávání nevyřeší. Je třeba nová legislativa

3. 3. 2017
Ministerstvo vnitra i město Plzeň problémy s agenturním zaměstnáváním evidentně neřešily a nyní před volbami nahánějí body u voličů spektakulárními akcemi v průmyslových zónách. Přitom řešení leží trochu jinde.
Číst více

Kříž: Klatovy jsou památkově zajímavé město

1. 3. 2017
„Výhodou je to pro cestovní ruch. Máme památkově zajímavé město, které je pro turisty určitě zajímavější než město, které má na náměstí panelové domy,“ konstatoval klatovský místostarosta Martin Kříž (TOP 09).
Číst více

Škarda: Nová stezka zvýšila bezpečnost chodců

20. 2. 2017
Pěší stezku, o jejíž potřebě se mluvilo více než deset let, se podařilo vybudovat městskému obvodu Plzeň 3. „Cesta mezi Skvrňany a Vejprnicemi bude konečně pro chodce bezpečná," říká místostarosta MO Plzeň 3 Radoslav Škarda (TOP 09).
Číst více

Jehličková: Peklo potřebuje rekonstrukci

17. 2. 2017
"Než bude vedení města hledat peníze na projektovou přípravu k celkové rekonstrukci této památkově chráněné stavby, je nutná shoda na využití objektu," říká naše zastupitelka Ilona Jehličková (TOP 09).
Číst více

Vozobule: Omezí Plzeň reklamu v centru města?

17. 2. 2017
"Nejsme velcí příznivci regulací, ale zejména širší centrum města je zaplevelené nejrůznějšími reklamními poutači. Proč Plzeň stále nemá vyhlášku, o které koalice mluvila již před rokem?," ptá se zastupitel za TOP 09 Michal Vozobule.
Číst více
1 2 3 ... 10 ... 90 91   > Články 1 - 10 z 905

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

EET je jen další způsob, jak stát šikanuje podnikatele.
Souhlasím
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Nebo ještě lépe, napište nám,
proč volíte TOP 09
Děkujeme